Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Hukuk Asistan - hukas.com.tr

Yanıt
Old 15-01-2022, 01:10   #1
pranga

 
Olumlu Hukuk Asistan - hukas.com.tr

https://www.turkhukuksitesi.com/show...329#post763329 bu adreste böyle bir mesaj paylaşılmıştı. Programı kullandım ve çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

----------------

Değerli avukat arkadaşlar,

Bilindiği üzere ofis içerisinde dosyaların düzeni, yapılan ve yapılacak işler, duruşma takibi, müvekkil bilgilerinin belirli bir standarda göre tutulması, dosyalarına, cari hesabına, vekaletnamesine, banka bilgisine, adres ve iletişim bilgisine istenilen her platformda ve internet olan her yerden ulaşmak çağımızda büyük önem arz etmektedir.

Zamanla yarışılan çağımızda, sizlerin ofislerinin de teknolojinin tüm imkanlarından yararlanması için bir hukuk ofisinin ihtiyaç duyabileceği tüm gereksinimleri listeledik ve ofisinizi kolaylıkla ve profesyonelce yönetebileceğiniz yepyeni bir dünyaya kapı araladık.

Sizleri aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Sistemimiz yaşayan ve ihtiyaçlara göre devamlı güncellenen bir yapıda olduğundan, kullandıkça ihtiyaç duyduğunuz yeni özelliklerin tarafımıza iletilmesi, sistem içerisine uyumlu ve gerekli görülmesi halinde, ihtiyaçlarınıza göre yenilikler yapılabilmektedir.

Türk Hukuk Sitesi'nde sistemimize kaydolacak avukat arkadaşlara 2022 yılına özel %50 hoşgeldiniz indirimi yapılacaktır.

Satın Alma ekranında promosyon kodu olarak "YY2022" yazmanız indirim yapmak için yeterlidir.

Hukuk Asistan

Programın Özellikleri

Fiyat Politikası

Ücretsiz Deneyin

Lisans Satın Alın

HUKAS Avukatlar ve Hukuk Ofisleri için İş Yönetimi Çözümü

Hukuk Asistan, avukatların dosya ve iş takibini kolaylaştırmak, tüm gelişmeleri ekip olarak takip edebilmelerini sağlamak, önemli tarihleri kaçırmalarını engellemek ve muhasebe ile cari hesap takibini basitleştirmek için hazırlanmıştır.

Android ve IOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarla Hukuk Asistan'ın mobil uyumluluğu sayesinde tüm bu işleri günlük hayatın içerisinde her an her yerde gerçekleştirebilirler.

Hukuk Asistan, görevlendirme, yetkilendirme ve iş takibi sayesinde avukatların ve hukuk bürolarında çalışan tüm personelin iş hayatını kolaylaştırmayı hedefler.

Ücretsiz Deneyin

Hukuk Asistan'ın ofis yönetiminizi kolaylaştıracak özelliklerini, tam özellikli demo lisanslı sürümünde kullanarak program hakkında deneyim kazanabilirsiniz. Tüm yeniliklerimizi demo lisanslı sürümünde görüntüleyebilirsiniz.

Demo sürümü ile deneyim elde etmek için hemen tıklayın.
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Hukuk Büromuza Stajyer Avukat ve Asistan Sekreter Alınacaktır Efrahim YILMAZ Adliye Duvarı 0 05-09-2013 14:13
Macar dili bilen Ankarada Hukuk bürosunda çalışacak asistan Devils advocate Adliye Duvarı 0 17-07-2013 08:47
DEÜ Hukuk Fakültesi Asistan İlanı Dr. Erhan BİRBEN Adliye Duvarı 1 01-01-2011 23:18
İzmir Merkez'deki Hukuk Büromuza Asistan Alınacaktır.. carlito Adliye Duvarı 0 21-05-2009 08:22


THS Sunucusu bu sayfayı 0,04540396 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.