Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Avukatlar ve Hukuk Ofisleri için İş Yönetimi Çözümü

Yanıt
Old 18-09-2020, 10:02   #1
hukas

 
Varsayılan Avukatlar ve Hukuk Ofisleri için İş Yönetimi Çözümü

Değerli avukat arkadaşlar,
Bilindiği üzere ofis içerisinde dosyaların düzeni, yapılan ve yapılacak işler, duruşma takibi, müvekkil bilgilerinin belirli bir standarda göre tutulması, dosyalarına, cari hesabına, vekaletnamesine, banka bilgisine, adres ve iletişim bilgisine istenilen her platformda ve internet olan her yerden ulaşmak çağımızda büyük önem arz etmektedir.

Zamanla yarışılan çağımızda, sizlerin ofislerinin de teknolojinin tüm imkanlarından yararlanması için bir hukuk ofisinin ihtiyaç duyabileceği tüm gereksinimleri listeledik ve ofisinizi kolaylıkla ve profesyonelce yönetebileceğiniz yepyeni bir dünyaya kapı araladık.

Sizleri aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Sistemimiz yaşayan ve ihtiyaçlara göre devamlı güncellenen bir yapıda olduğundan, kullandıkça ihtiyaç duyduğunuz yeni özelliklerin tarafımıza iletilmesi, sistem içerisine uyumlu ve gerekli görülmesi halinde, ihtiyaçlarınıza göre yenilikler yapılabilmektedir.

Türk Hukuk Sitesi'nde sistemimize kaydolacak avukat arkadaşlara %20 hoşgeldiniz indirimi yapılacaktır.

Satın Alma veya Demo Talep ekranında Mesajınız kısmına "Türk Hukuk Sitesi" yazmanız indirim yapmak için yeterlidir.

Hukuk Asistan

Programın Özellikleri

Fiyat Politikası

Ücretsiz Deneyin

Lisans Satın Alın

HUKAS Avukatlar ve Hukuk Ofisleri için İş Yönetimi Çözümü

Hukuk Asistan, avukatların dosya ve iş takibini kolaylaştırmak, tüm gelişmeleri ekip olarak takip edebilmelerini sağlamak, önemli tarihleri kaçırmalarını engellemek ve muhasebe ile cari hesap takibini basitleştirmek için hazırlanmıştır.

Android ve IOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarla Hukuk Asistan'ın mobil uyumluluğu sayesinde tüm bu işleri günlük hayatın içerisinde her an her yerde gerçekleştirebilirler.

Hukuk Asistan, görevlendirme, yetkilendirme ve iş takibi sayesinde avukatların ve hukuk bürolarında çalışan tüm personelin iş hayatını kolaylaştırmayı hedefler.

Ücretsiz Deneyin

Hukuk Asistan'ın ofis yönetiminizi kolaylaştıracak özelliklerini, tam özellikli demo lisanslı sürümünde kullanarak program hakkında deneyim kazanabilirsiniz. Tüm yeniliklerimizi demo lisanslı sürümünde görüntüleyebilirsiniz.

Demo sürümü ile deneyim elde etmek için hemen tıklayın.

Yüksek Verimli Ofis Yönetimi

Hukuk Asistan, yazılım içeriğinde bulunan araçlar ile ofisinizin yönetiminde sizi pratik bir şekilde asiste eder, basit kullanımı ile değerli zamanınızı daha verimli kılar.

Hukuk Asistan mobil uyumlu arayüzü ile ofisiniz ve çalışma arkadaşlarınız ilgili tüm ayrıntılar her zaman ve her yerde elinizin altındadır. Ofis içindeki gelişmeleri izleyebilir, yapılacaklarla ilgili ekbinize görevler atayabilirsiniz.

İş hacminize, personel adedinize veya ofisinizin ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz lisanslardan birini tercih edebilir; Sınırsız kişi ekleme, dosya tanımlama ve iş emri, not oluşturma ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

.
.
.
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
AvEvrak.com - Avukatlar için avukatlar tarafından geliştirilen evrak bankası mertdegirmenci Ticari Duyurular 2 09-01-2018 10:30
Hukuk Bürolarında İşletme Yönetimi KolayOfis Ticari Duyurular 0 18-09-2017 12:35
Avukatlar için Geliştirilmiş Hukuk Bürosu Yönetimi ve Dava Programı avukatbulut.com Ticari Duyurular 0 04-11-2016 10:55
Avukatlar Nasıl Kurtulur? avukatlıkta Kalite Nasıl Artar? işte Bana Göre Çözümü: ibrahimbey Hukuk Sohbetleri 87 26-05-2010 22:11
Kamu Yönetimi ve Hukuk suat s Hukuk Stajı ve Meslek Seçimi 0 16-04-2008 09:11


THS Sunucusu bu sayfayı 0,02686596 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.