Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

Ortodontik tedavim yarım kaldı

Yanıt
Old 14-06-2019, 16:02   #1
Konuk

 
Varsayılan Ortodontik tedavim yarım kaldı

Merhabalar, geçtiğimiz aylarda İstanbul’da özel bir diş sağlığı merkezinde ortodontik tedavi görmeye başladım ve dört taksit şeklinde tedavi masraflarını hastaneye ödedim. Bu sırada tedavi gördüğüm doktor kurumun kendisine haklarını vermediği ve ödemelerini yapmadığı gerekçesiyle bahsi geçen merkezden ayrılıp başka bir kurumda çalışmaya başladı.
Doktorum ödemenin kendisine yapılmadığını ve bu sebeple yeni çalıştığı yerde ayrı bir ödeme yapmadığım taktirde tedavime devam edemeyeceğimizi söyledi.
Tedavime başladığım kuruma konuyla ilgili müracaat ettiğimde kendilerine bana tedavinin kalan kısmı için ödediğim paranın iadesini veya yeni bir doktor sağlamaları gerektiğini söyledim. Kendileri kurumu yeni devraldıklarını bu sebeple ödediğim parayı iade ile yükümlü olmadıklarını söyleyip beni gönderdiler. Bu durumda ne yapabilirim, başvurabileceğim yollar nelerdir?
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
TC vatandaşlığa 6 ay kaldı ama boşanmak zorundayim Konuk Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) 6 30-01-2009 09:39
250 bin öğrenci ortada kaldı Av.Engin Özoğul Hukuk Haberleri 0 04-01-2007 11:57
Ruhumuz Geride Kaldı şenay Site Lokali 1 28-09-2003 14:00


THS Sunucusu bu sayfayı 0,03825998 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.