Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şu Anda Bu Sayfayı Okuyan Ziyaretçi: 1 (0 üye 1 konuk)
 

» HASTA HAKLARI Alanı Soruları ve Yararlanma Şartları
Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezinde (HASDEM) soru sormadan önce, lütfen bu sayfadaki açıklama, uyarı ve bilgilerin TAMAMINI DİKKATLE okuyunuz.


Soru Sorarken Dikkat Edilecek Noktalar:

*HASDEM alanında dilekçe örneği verilmez, avukat ismi tavsiye edilmez. Bir hukuki sorunuz/sorununuz varsa LÜTFEN BİR AVUKATA gidiniz! Hukuki sorunların çözüm yeri internet olmayıp, bu konuda güvenilir yardım almanın TEK YOLU, bir avukattan profesyonel yardım almaktır..Mali durumunuz elverişli değilse ve bir avukata ihtiyacınız varsa bulunduğunuz şehrin Barosuna müracaat ediniz.

*Lütfen soru sormadan önce sorunuzun daha önce sorulup sorulmadığını kayıtlı mesajları okuyarak inceleyiniz.

*HASDEM alanına gönderilecek sorular Hasta Hakları ve İhlallerinin hukuki yönü ile ilgili olmalıdır. Alan dışında kalan sorular yayınlanmaz ve yanıtlanmaz.

*Bu alanda sorulacak sorular dikkatli, özenli hazırlanmalı ve güzel bir Türkçe ile ve anlaşılır kaleme alınmalıdır.

*Konunuzun başlığı ,sorunu anlatacak şekilde dikkatli, özenli ve detaylı seçilmelidir..

*Alana gönderilecek sorular HASDEM editörleri tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Aynı mesajı tekrar yeniden göndermeyiniz.Mesaj kurallara uygunsa makul zamanda yayınlanacaktır.

*Kişisel bilgi içeren (örneğin telefon numarası, isim ve soyadı, adres vs.) ,kişi ya da kurumlara suç isnat eden, isim vererek kötüleyen, teşhir eden adalet duygularını örseleyen, bir suçtan, borçtan ya da hukuki yükümlülükten kaçmaya/kurtulmaya yönelik, kanuna karşı hile niteliğinde veya iyiniyete aykırı sorular yayınlanmaz.

*Mesajlarda bulunan kurum ve kişi adları kapatılmalıdır.

*HASDEM ‘de yer alan soruları "işi gereği" veya "düzenli olarak" yanıtlayan "görevliler/editörler" yoktur ve soruların yanıtlanıp, yanıtlanmayacağı da sitenin değil, tamamen diğer gönüllü site üyelerinin inisiyatifindedir.

*Alanda yanıtlanan sorular Türk Hukuk Sitesini bağlamaz, sadece cevap verenin kişisel düşüncelerini içerir. Buradan elde edilecek her bilgi mutlaka bir avukatla istişare edilerek kullanılmalıdır.

*Bu alana katılımda bulunan tüm üye ve ziyaretçiler gerek bu sayfadaki çekince ve açıklamaları, gerekse THS genel ilke, kural ve yararlanma sözleşmesini okuduklarını ve kabul ettiklerini taahhüt ederler.

En önemli konuyu tekrarlamak istiyoruz: Hukuki probleminiz varsa lütfen bir avukata gidiniz!


THS Sunucusu bu sayfayı 0,04117608 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.