Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Geriye Dönük Ayrıntılı Telefon Dökümanı?

Konuyu Kilitleyin
Old 15-02-2010, 16:56   #1
Konuk

 
Varsayılan Geriye Dönük Ayrıntılı Telefon Dökümanı?

Merhaba.benİm EŞİm 5 Yildir Benİ Telefonla Adatmakta.boŞanmadavasi AÇacak Bana KarŞi Ve Ben İstemİyorum.mahkemede Gerİye DÖnÜk Ayrintili Fatura ÖkÜmani AlinabİlİyormuŞ Fakat En Çok KaÇ Aya Kadar Gerİ DÖnÜt Yapilabİlİyor. Bu Şekİlde KİŞİnİİsmİnİ ÖĞrenme Şansim Varmi.ayrica EŞİm Tazmİnati Kabul EttİĞİ Tatİrde Ayrica Nafakayida Kabul EttİĞİ Tatİrde Hakİm Yİne DÖkÜman İsteyebİlİrmİ. Özellİkle KonuŞtuĞu KİŞİnİn Numarasini Yada Adini ÖĞrenme Şansim Olacakmi.yoksa Bu Gİzlİmİ Ttuluyor. Bİr Avukat Tazmİnati Kabul Edİyorsa Bİrdaha Gerİye DÖnÜk Ayrinti Hakİm İstemez DemİŞtİ Ne Derece DoĞrudur Acaba. TeŞekkÜr Ederİm.
Old 16-02-2010, 10:40   #2
Av.Ufuk Bozoğlu

 
Varsayılan

Sayın Katılımcı,

Boşanma davası içinde eşinizin sizi aldattığını ispatlamak için eşinize ait telefonun geriye dönük 1 yıl içindeki görüşmelerinin tespitini mahkemeler isteyebilmektedirler. Tespitler, görüşme yapılan telefon numarası ve görüşme saat ve süresi biçiminde bildirilmektedir.Konuşma içerikleri ise bildirilmez.

Ancak, eşinizin mahkemede sadakat yükümlülüğünü ihlal ettiğini kabul etmesi halinde, mahkeme döküm istemeyecektir. İddianızı davalının ikrarı ile ispatlamış olacaksınız zaten.

Size karşı açılacak boşanma davasında, kusurlu olmadığınızı ve evlilik birliğinin devamını istediğinizi bildirebilir, kendiniz için nafaka talebinde bulunabilirsiniz.

Boşanmaya karar verir iseniz de maddi ve manevi tazminat taleplerinizi aynı dava içinde ileri sürebilirsiniz.

Avukat desteği almaya devam ediniz.

Saygılar.
Konuyu Kilitleyin


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Kira artışı geriye dönük olarak istenebilir mi? hukukcu1985 Meslektaşların Soruları 3 12-01-2010 13:06
Geriye dönük olarak, kaç yıl için tazminat talebinde bulunabiliriz? isileylem Meslektaşların Soruları 1 31-07-2008 12:32
Geriye dönük vergilendirme Cüneyt Erkmen Özbayır Meslektaşların Soruları 1 07-01-2008 22:29
Boşanma davası sırasında geriye dönük telefon kayıtları ve tazminat istemi Konuk Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) 1 22-06-2007 16:00


THS Sunucusu bu sayfayı 0,03013992 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.