Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Sohbet Tarzı yazışmalara ayrılan özel "THS Sohbet Alanları" Foruma Erişim

Konuyu Kilitleyin
Old 23-09-2009, 09:51   #1
Admin

 
Varsayılan Sohbet Tarzı yazışmalara ayrılan özel "THS Sohbet Alanları" Foruma Erişim

Site üyelerimizin belirli bir konu başlığına bağlı kalmadan, "serbest sohbet" tarzı yazışmaları için Site Lokalimizin altında "THS Sohbet Alanları" isminde özel bir forum oluşturduk. Bu forum normalde "görünmez" durumdadır ve gerek forum bağlantısı gerekse içindeki tüm mesajlar -üyemiz bu alana erişim ayarlarını yapıncaya kadar- sitenin hiçbir bölümünde (site içi arama motoru ve yeni konular bağlantısı dahil) gözükmemektedir.

THS Sohbet Alanları forumuna erişmek isteyen üyelerimizin ÜYE SAYFANIZ bağlantısı içinden, (sol taraftaki menüde bulunan) THS Sohbet Alanları Erişimi linkine tıklayarak bu alana erişimlerini açabilirler. Bu işlem yapılıncaya kadar bu alandaki mesajlar site içinde size gözükmeyecektir. Alan erişimlerini açan üyelerimiz de yine diledikleri zaman aynı sayfadan isterlerse bu alana erişimlerini kapatabilirler.

THS Sohbet Alanları forumu sitemizin diğer forumlarından farklı olarak veritabanımızda uzun süreli saklanması gerekmeyen, serbest sohbet tarzı mesajlar için açılmıştır ve diğer forum kurallarımızından bazı noktalarda farklı kendi özel kurallarına ve denetim sistemine sahiptir. Bu alana erişiminizi açtığınız ekranda bu özel kurallar ve forumun çalışma sistemini detaylı olarak bulabilirsiniz.

THS Sohbet alanları içindeki mesajlar arşivlenmeye değer nitelikte olmadığından, belirli periyotlarla düzenli olarak silinecektir. Bu nedenle sitemizde sürekli arşivlenmesine yarar olan, silinmesi arzulanmayan, üyelerimize veya ziyaretçilerimize yararlı nitelikte mesajların sitemizin diğer forumlarına yazılmasını ve THS Sohbet alanları forumunun sadece bu nitelikte olmayan mesajlar için kullanılmasını rica ediyoruz. Aynı şekilde THS'de sürekli arşivlenmesinde, yıllarca saklanmasında yarar olmayan "genel sohbet" tarzı mesajların da sadece bu bölüme yazılmasını ve -Site Lokalinin diğer konuları dahil-, diğer forum başlıklarına bu tip mesajlar eklenmemesini rica ederiz.

THS Sohbet Alanları Forumumuza Erişmek isteyen üyelerimiz aşağıdaki sayfayı ziyaret ederek, bu özel bölüme erişimlerini ayarlayabilirler:
http://www.turkhukuksitesi.com/profile.php?do=sohbet

Bu alana erişiminizi açtıktan SONRA "Site Lokali" forumu altında "THS Sohbet Alanları" forumunu görecek ve üzerine tıklayarak bu foruma erişebileceksiniz:
Konuyu Kilitleyin


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Ücretsiz Kitap "Elektronik Sağlık Kayıtları ve Özel Hayatın Gizliliği" hukukcu Adliye Duvarı 0 19-04-2009 23:41
Matbu bono metni üzerindeki "malen" kelimesinin üzeri çizilerek "nakden" yazılması Av.Özgür Özlem Öngel Meslektaşların Soruları 9 26-02-2008 17:02
"daha Yeni" Sohbet Odamız Admin Hukuk Haberleri 3 15-02-2003 20:54


THS Sunucusu bu sayfayı 0,03627491 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.