Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kitap Kitap İncelemeleri, tavsiyeleri, yazarlar ve kitaplara ilişkin sohbetler. (Bu forum hukukla ilgili OLMAYAN kitaplara yönelik olup, siyasi ve dini içerikli kitaplar konu dışıdır.)

Kuyucakli Yusuf--sabahattİn Alİ

Yanıt
Old 21-09-2008, 12:09   #1
Av. Seda Üstün Tuğ

 
Olumlu Kuyucakli Yusuf--sabahattİn Alİ

Kimsesizlik,yalnızlık,sevgi,şefkat,aşkın gücü yalın bir şekilde sanırım ancak böyle anlatılabilirdi..bu kitabı ikinci kez okuyuşum..Bir solukta,oturduğum yerden hiç kalkmadan okudum tekrar.Büyük yazarlar en basit denilebilecek konuları bile eşsiz bir anlatımla büyülü bir yolculuğa dönüştürebiliyorlar.Bu eseri okuduysanız şimdi bir daha okumanızı öneririm..Yok eğer okumadıysanız mutlaka okumalısınız.Ölmeden önce okunması gerekenler vardır ya hani,bu ölümsüz eserde mutlaka okunmalı işte..

GÜZEL BİR MANZARA ÖNÜNDE ÜÇ AKBABANIN ARDI ARDINA UÇMASI GİBİ BİR ŞEY YAŞAMAK..(KUYUCAKLI YUSUF)
Old 11-10-2008, 14:55   #2
BaharB

 
Varsayılan

Bir gun kadrim bilinirse,
Ismim agza alinirsa,
Yerim soran bulunursa:
Benim meskenim daglardir
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi


THS Sunucusu bu sayfayı 0,03854394 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.