Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Soru Sormadan Önce...

Konuyu Kilitleyin
Old 13-06-2008, 20:39   #1
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

 
Varsayılan Soru Sormadan Önce...

Kadınlara Hukuki Destek Merkezinde (KAHDEM) soru sormadan önce, lütfen bu sayfadaki açıklama, uyarı ve bilgilerin TAMAMINI DİKKATLE okuyunuz.

Soru Sorarken Dikkat Edilecek Noktalar:

*KAHDEM alanına gönderilecek sorular Kadın Hakları ve Aile Hukuku ile ilgili olmalıdır. Alan dışında kalan sorular yayınlanmaz ve yanıtlanmaz.

* KAHDEM alanında dilekçe örneği verilmez, avukat tavsiye edilmez.

*Halen görülmekte olan bir dava avukatla takip ediliyorsa sorular yanıtlanmaz.

*Soru sormadan önce sorunuzun daha önce sorulup sorulmadığını kayıtlı mesajları okuyarak inceleyiniz. Arama için forumun üst kısmındaki "Kavram Arama" aracını kullanabilirsiniz.

* Bu alanda sorulacak sorular dikkatli, özenli hazırlanmalı ve güzel bir Türkçe ile anlaşılır biçimde kaleme alınmalıdır.

* Konunuzun başlığı, sorunu anlatacak şekilde dikkatli, özenli ve detaylı yazılmalıdır.

* Alana gönderilecek sorular KAHDEM editörleri tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Aynı mesajı tekrar göndermeyiniz. Mesaj kurallara uygunsa makul zamanda yayınlanacaktır.


* Kişisel bilgi içeren (örneğin telefon numarası, isim ve soyadı, adres vs.), kişi ya da kurumlara suç isnat eden, isim vererek kötüleyen, teşhir eden, adalet duygularını örseleyen, bir suçtan, borçtan ya da hukuki yükümlülükten kaçmaya/kurtulmaya yönelik, kanuna karşı hile niteliğinde veya iyiniyete aykırı sorular yayınlanmaz.

* KAHDEM'de yer alan soruları "işi gereği" veya "düzenli olarak" yanıtlayan "görevliler/editörler" yoktur ve soruların yanıtlanıp, yanıtlanmayacağı da sitenin değil, tamamen gönüllü site üyelerinin inisiyatifindedir.

* Alanda verilen yanıtlar Türk Hukuk Sitesi'ni bağlamaz, sadece cevap verenin kişisel düşüncelerini içerir. Buradan elde edilecek her bilgi mutlaka bir avukatla doğrudan istişare edilerek kullanılmalıdır.

* Bu alana katılımda bulunan tüm üye ve ziyaretçiler, gerek bu sayfadaki çekince ve açıklamaları, gerekse Türk Hukuk Sitesi genel ilke, kural ve yararlanma sözleşmesini okuduklarını ve kabul ettiklerini taahhüt ederler.

*En önemli konuyu tekrarlamak istiyoruz: Hukuki probleminiz varsa lütfen bir avukata gidiniz!Mali durumunuz elverişli değilse baro adli yardım servisine başvurunuz.
Konuyu Kilitleyin


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Ölünceye Kadar Yararlanma Sözleşmesi SHODAN Meslektaşların Soruları 1 19-07-2007 19:07
Meslektaşların Soruları Alanı Özel Kuralları Admin Meslektaşların Soruları 0 12-06-2007 23:06
Eşe Tanınan Yararlanma Hakkını Ve İcra Takibini Nasıl İptal Ettiririz? Av.Yalçın KAYAALTI Meslektaşların Soruları 8 16-10-2006 16:59


THS Sunucusu bu sayfayı 0,04393697 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.