Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Mıhcı Hukuk Bürosu Burs Başvurusu 2020

Yanıt
Old 11-09-2020, 14:29   #1
mstfmhc

 
Varsayılan Mıhcı Hukuk Bürosu Burs Başvurusu 2020

Mıhcı Hukuk Bürosu, hukuk fakültesi öğrencilerine karşılıksız burs vermektedir. Burs başvuruları 01.10.2020 tarihinde sonlanacak olup bu tarihe kadar başvuruların Mıhcı Hukuk Bürosu sitesi olan https://mihci.av.tr/ üzerinden yapılması gerekmektedir. Linke direk tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eski ve bir süre daha yayında olacak diğer sitemizde başvuru formu olmadığını belirtmek isteriz.

Yapılacak başvuruda site anasayfası üzerindeki başvuru formu doldurulacaktır. Başvuru formu doldurulurken okul, sınıf, birinci sınıf değilse GNO, vakıf üniversitesi ise bursluluk durumu, ailedeki kişilerin meslek ve öğrenim durumları, ailenin ortalama aylık geliri, başka bir yerden burs alıyorsanız yeri ve miktarı ve diğer belirtmek istedikleriniz yazılmalıdır.

Burs başvurusunda bulunurken Av. Mustafa Mıhcı’nın bizzat yakınları dahil olmak üzere tanıdık, referans vs. kullanmaya çalışanların başvuruları değerlendirilmeye alınmadan olumsuz sonuçlandırılacaktır.

Başvurular Mıhcı Hukuk Bürosu’nca değerlendirildikten sonra en geç 20.10.2020 tarihine kadar başvuruları olumlu olanlar e-posta ile bilgilendirilecek, gizlilik açısından isim olarak herhangi bir yerde açıklanmayacaktır. Bilgilendirme sonrası 1 adet vesikalık, kimlik fotokopisi, öğrenci belgesi, transkript, ikametgah, ailenizin gelir durumunu gösterir belge, eğitim gören kardeşiniz varsa öğrenci belgesi ve İBAN numarası talep edilecektir.

Burs bedeli 2020 yılı için aylık 500 TL olup 9 ay okul dönemi verilecektir.

Burstan bağımsız olarak Mıhcı Hukuk Bürosu topluluğunda yer almak ve mesleki faaliyet göstermek isterseniz Topluluğa Katıl sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Başvuru yapıldıktan sonra telefon ile aramaya veya ek e-posta göndermeye kesinlikle gerek yoktur.
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Mıhcı Hukuk Bürosu Burs Duyurusu mstfmhc Adliye Duvarı 0 18-09-2019 14:04
Hukuk Fakültesi Kazananlara Burs Verilecektir. Av.Mesut YILMAZ Adliye Duvarı 28 15-02-2014 10:35
hukuk alanında eğitim gören öğrencilere burs veren kuruma rastlamak çok zor belamir Hukuk Lisans Eğitimi 44 15-02-2014 10:28
Hukuk Öğrenimi Sonrası Burs İmkanları KRALIQ Hukuk Stajı ve Meslek Seçimi 2 08-10-2006 16:14


THS Sunucusu bu sayfayı 0,04944611 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.