Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Msn Group - Adliyeye Gidiyorum- Online Mesleki Tanışma- Sohbet

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 18-09-2009, 20:44   #1
Av.Selim HARTAVİ

Varsayılan Msn Group - Adliyeye Gidiyorum- Online Mesleki Tanışma- Sohbet

Msn Group - Adliyeye Gidiyorum- Online Mesleki Tanışma- Sohbet MSN GROUP NEDİR
Msn üzerinden grup sohbetleri yapabileceğiniz bu servis THS'nin projesinden esinlenerek açılmış olup bu gruba sadece hukukçuların katılması mümkündür. Grup tarafımdan açılmış olup, THS veya THS yönetimi ile bağlantısı yoktur.

MSN GROUP AMACI
Grubu oluşturmamızdaki maksat gerek THS de kayıtlı bulunan meslektaş site üyelerinin birbiri ile daha hızlı ve etkin bir biçimde sosyal, kültürel ve mesleki her türlü iletişim kurmalarını sağlamak yanında, aynı zamanda THS'nde bulunan adiyeye gidiyorum projesinden esinlenerek Adliyeye Gidiyorum Projesini daha aktif ve etkin bir biçimde yürütülmesini sağlamak, meslektaşlar arası diyalogların daha da geliştirilmesini sağlamak amaçlı kurulmuştur. Bu grup kısaca site üyeleri arasında online görüşme oluşturmayı bu grup üzerinden tüm meslektaşlara ulaşabilmemizi sağlayacaktır.

MSN GROUP KATILMAK İÇİN

group776246@groupsim.com adresini msn kişi listenize kişi ekler gibi kaydediyorsunuz, veya alternatif olarak doğrudan http://groups.im/g/gv_show.do?gp=gro...oupsim.com&t=c linkini tıklamanız yeterli olacaktır. Bu adresi msn listesine ekleyen her kişi bu gruba dahil olabiliyor...

MSN GROUP'u KULLANMA

Kullanıcı group776246@groupsim.com adresini eklediğinizde, “Activity Panel uygulamasını başlamak için davet ediyor” diye bir uyarı alıyor. Kabul edildiğine ise msn penceresinin sağ kısmında bir panel açılıyor. Burda grupta kimlerin online olduklarını anında görebiliyoruz. Adliyeye Gidiyorum Projesini daha aktif kullanmak için meslektaşlarımızın isim veya rumuzlarının Başına bulundukları ilin ismini yazmaları diğer meslektaşlar açısından daha kolaylık sağlayacaktır.

Sizde group776246@groupsim.com adresini ekleyerek, özellikleri deneyebilirsiniz.

Not: Grup henüz çok yeni olmakla gruba her kesimden üye girişini yasaklama özelliği mevcuttur. Bu özelliğimiz aktif durumdadır. Üyeler giriş yapmadan önce Grup yöneticisine kısa mesaj yoluyla ulaşmayı denemelidirler...Ayrıca Grup Kurallarına uygun davranmayan üyelerin anında kara listeye alınarak gruptan uzaklaştırılmasını sağlayan bir sistemi de mevcuttur.

Alıntı:
Türk Hukuk Sitesi Yönetiminin Notu:
Sayın Hartavi'nin mesajı içinde yer aldığı üzere, bu proje THS Adliyeye Gidiyorum projesinden esinlenmiş olmakla birlikte, THS'nin bir projesi değildir ve THS yönetiminyle ilgisi yoktu, Sayın Hartavi tarafından kendi inisiyatifi ile açılmıştır.

Biz THS olarak sadece ilgilenen meslektaşlarımıza faydalı olabileceğini düşünerek, Sayın Hartavi'nin THS içinde ilanını duyurmasına aracılık ediyoruz, onun dışında bu proje tamamen THS'den bağımsızdır ve THS'nin Adliyeye Gidiyorum projesinin bir parçası değildir.

Sayın Hartavi'nin duyurusunun bu konuda yeterince açık olduğunu düşünüyorum ancak duyurunun tamamını okumayan üyelerimizin projeyi THS'ye mal ettikleri izlenimini aldığımdan, tekrar vurgulamak istedim.

Herkese ilgisi için teşekkür eder, Sayın Hartavi'ye de projesinde başarılar dilerim!
THS Yönetimi
Old 23-09-2009, 02:40   #2
avrupayakası

Sadece Hukukçular adliyeye gidiyorum projesini aktifleştirmek için katılacaksa güzel bir proje olur.Şart falan aranmıyor sanırım?
Old 23-09-2009, 20:50   #3
Av.Selim HARTAVİ

Grup salt hukukçu meslektaşlara yönelik olarak açılmıştır. Tek şart hukukçu olmaları
Old 24-09-2009, 07:46   #5
av.ozancelik

ayrımı nasıl yapacaksınız.msn adresinin hukukçuya ait olup olmadığı konusunda nasıl bir eleme yapmayı düşünüyorsunuz.
Old 24-09-2009, 14:12   #6
Av.Selim HARTAVİ

THS bu konuda bize yol gösterici olmuştur. Gruba giriş için Yöneticiden izin alınması şeklinde sınırlama getirilebiliyor. Yöneticiye ulaşmak için THS forumdaki üye sayfasından kendisine KM veya e- posta yoluyla ulaşılabilir. Yöneticinin yapacağı incelemelerle üyelerin hukukçu olup olmadığı anlaşılabilir. Şu an üye sayımız 17 kişi 3 tane de yöneticimiz bulunmakta Yöneticilerimiz aynı zamanda THS üyeleri olup, yönetici isimlerini bilahare forumun bize ayrılan bu kısmına ekleyeceğim.
Old 24-09-2009, 23:33   #7
Av.Selim HARTAVİ

Grup Yöneticilerimiz

1-Av. Selim HARTAVİ (Kurucu)
2-TRINITY (Edit)
3-konkhra (Edit)
4-Sinem Kazar (Edit)

Gruba giriş yapmak isteyen üyelerin mutlaka THS aracılığıyla yöneticilere Kısa Mesaj veya E-posta yoluyla bilgi vermeleri gerekmektedir.

Hertürlü soru, öneri ve görüşleriniz için avukatselim@hotmail.com la ulaşabilirsiniz.
Old 24-09-2009, 23:41   #8
avrupayakası

Yani siz seçiyorsunuz Gruba girmek isteyenleri.
Old 24-09-2009, 23:47   #10
avrupayakası

please delete the grup account from your contact list dio=D Ekleyin benide Selim Bey
Old 25-09-2009, 16:50   #11
Av.Selim HARTAVİ

Sevgili dostum msn adresini kısa mesajla bana bildirirsen ekleyebilirim.
Old 25-09-2009, 21:44   #12
Av.Selim HARTAVİ

Değerli Arkadaşlar Grubumuza katılmak isteyen üyelerimizin mutlak suretle uygulaması gereken kurallardan 5. kuralımızı aşağıya aktarmayı uygun görüyorum.

5. Lütfen rumuzunuz veya isminizin başına bulunduğunuz il- adliye veya bağlı olduğunuz baro adını yazınız. özellikle gruba katılmak isteyen meslektaşlarımızın THS deki rumuzlarını kullanmalarını önemle rica ediyoruz.
Old 29-09-2009, 02:39   #13
eser_29

Değerli "Admin" eğer ki bu güzel ve faydalı oluşumu tüm üyelere özel mesaj yolu ile bildirirseniz eminim bir çok haberi olmayan üye de "Msn Group - Adliyeye Gidiyorum- Online Mesleki Tanışma- Sohbet" uygulamasına katılacaktır.

Umarım bu hususu dikkate alırsınız zira forum'da gezinirken görülüp bakılacak bir husustan ziyade herkesin haberdar olması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

Bu uygulamayı düşünüp hukukçuların hizmetine sunan; 1-Av. Selim HARTAVİ (Kurucu) 2-TRINITY (Edit)3-konkhra (Edit'ya ve diğer emek sahiplerine teşekkür ederim.

Biz "yeni" hukukçulara faydalı olacak bu uygulamanın gayesine ulaşması dileğiyle, iyi geceler...
Old 29-09-2009, 16:43   #14
Sinem Kazar

Bence tüm üyelere özel mesaj yoluyla bildirmek yerine, sitede genel bir duyuru yapılması ya da grup üyelerinin üye imzalarının olduğu alana grubun duyurusunu yapması daha etkili olur
Old 29-09-2009, 20:06   #15
Admin

Sayın Üyeler,
Alıntı:
Yazan eser_29
Değerli "Admin" eğer ki bu güzel ve faydalı oluşumu tüm üyelere özel mesaj yolu ile bildirirseniz eminim bir çok haberi olmayan üye de
Sayın Hartavi'nin mesajı içinde yer aldığı üzere, bu proje THS Adliyeye Gidiyorum projesinden esinlenmiş olmakla birlikte, THS'nin bir projesi değildir ve THS yönetimiyle ilgisi yoktu, Sayın Hartavi tarafından kendi inisiyatifi ile açılmıştır.

Biz THS olarak sadece ilgilenen meslektaşlarımıza faydalı olabileceğini düşünerek, Sayın Hartavi'nin THS içinde ilanını duyurmasına aracılık ediyoruz, onun dışında bu proje tamamen THS'den bağımsızdır ve THS'nin Adliyeye Gidiyorum projesinin bir parçası değildir.

Sayın Hartavi'nin duyurusunun bu konuda yeterince açık olduğunu düşünüyorum ancak duyurunun tamamını okumayan üyelerimizin projeyi THS'ye mal ettikleri izlenimini aldığımdan, tekrar vurgulamak istedim.

Herkese ilgisi için teşekkür eder, Sayın Hartavi'ye de projesinde başarılar dilerim!
Old 03-10-2009, 13:35   #16
üye8180

Selim bey, ben de katılmak isterim. Sanırım msn adresi isteniyor.
Old 03-10-2009, 13:45   #17
Av.Selim HARTAVİ

Neslihan hanım hoşgeldiniz msn adresinizi iletirseniz ekleme işleminizi gerçekleştireceğim... Kolaylıklar diliyorum
Old 03-10-2009, 14:44   #18
üye8180

Alıntı:
Yazan Av. Selim HARTAVİ
Neslihan hanım hoşgeldiniz msn adresinizi iletirseniz ekleme işleminizi gerçekleştireceğim... Kolaylıklar diliyorum

Veee aranızdayım.

Teşekkürler Selim bey. Msn Group - Adliyeye Gidiyorum- Online Mesleki Tanışma- Sohbet projesi hayırlı olsun.
Old 09-10-2009, 23:32   #19
Av.Selim HARTAVİ

Gruba katılmak isteyen meslektaşlarımızın aşağıda belirttiğimiz işlemleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.

1- THS'ye kayıtlı üyeler için öncelikle THS'de kayıtlı rumuzuyla birlikte aktif olarak kullanmış olduğu msn veya e-posta adresini
2-THS'de kayıtlı bir rumuzu bulunmayan meslektaşlarımızında isim ve soyisimleri ve TC Kimlik Numaraları birlikte aktif olarak kullanmış olduğu msn veya e posta adresini

turkhukuksitesigrubu@hotmail.com adresine iletmeleri gerekmektedir.

NOT:
Yukarıdaki 7. mesajda belirtilenleri uygulamayınız, yöneticilerimize turkhukuksitesigrubu@hotmail.com adresinden online olarak ulaşmanız mümkün
Old 27-10-2009, 16:40   #20
Tuğba Sinem Özsaygılı

bir de nereye yazabiliceğimi çözsem her şey süper olucak
sizin yazdıklarınızı okuyabiliyorum ancak kendim bir şey yazamıyorum
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi