Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Av. Burçin Özenli

İncelediğiniz Üyemiz: Av. Burçin Özenli (Gerçek İsmi : Burçin Özenli Çabuk)
Av. Burçin Özenli Av. Burçin Özenli is offline
Üye
 
Son İşlem Tarihi: 18-01-2021 13:15 

Üye İmzası
www.ozenlicabuk.av.tr

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Üyelik Tarihi: 10-02-2010
Mesajlar
Toplam Mesaj: 53 (Günde Ortalama 0,01 Mesaj)
Aldığı Teşekkür : 27
Eklediği Teşekkür: 32
Av. Burçin Özenli isimli üyenin tüm mesajlarını bulun
Av. Burçin Özenli tarafından açılan tüm konuları bulun
THS'ye Davet Ettiği Üye: 0
Üyemizin Gerçek İsim ve Soyadi :

Burçin Özenli Çabuk


Diğer Bilgiler THS Çalışma Grubu Üyelikleri
Meslek (*):
Avukat
Şehir (*):
Eskişehir
Mezuniyet Yılı:
2008
Hukuk Alanı:
AİLE HUKUKU, GAYRİMENKUL HUKUKU, HASTA VE HEKİM HAKLARI, İCRA – İFLAS HUKUKU, İDARE VE VERGİ HUKUKU, İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU, MİRAS HUKUKU, TİCARET HUKUKU, TÜKETİCİ HUKUKU, SÖZLEŞMELER HUKUKU
İş Telefonu:
2223222123
İş Adresi:
Mustafa Kemal Paşa Mah. Köprübaşı Cad. Çıkıllı İşhanı No:13 D:408-409 Eskişehir
Özgeçmiş (CV):
Av. Burçin Özenli Çabuk, 1986 yılında Eskişehir’ de doğmuş; ilk ve orta öğrenimini Adalet İlköğretim Okulunda, lise eğitimini ise Eskişehir Kılıçoğlu Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimine başlayarak 2008 yılında buradaki öğrenimini başarıyla bitirmiştir. Özenli Çabuk, hukuk fakültesinde öğrenimine devam ederek aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’ nden de mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi sırasında AIESEC Uluslararası Öğrenci Topluluğu İstanbul şubesinde aktif gönüllülük faaliyetinde bulunarak liderlik ve toplumsal duyarlılık üzerine dünyanın farklı ülkelerinden birçok öğrenci ile kolektif çalışmalar ve organizasyonlar yürütmüş olup, akabinde Kişisel Gelişim Dergisi’ nde yazar ve muhabir olarak çalışmıştır.

Özenli Çabuk bir hukukçunun öncelikle iyi bir araştırmacı ve dinleyici olduğu inancıyla, 2007 yılında gazeteci yazar Can Dündar’ ın yanında belgeselcilik ve araştırmacılık üzerine staj yapmış; yine bu yıl içerisinde 4 ay Amerika’da yaşayarak bir yandan çalışmış bir yandan dil eğitimini tamamlamıştır.

2008 yılında üniversite mezuniyeti sonrasında Avrupa Birliği tarafından finanse ve organize edilen Avrupa Gönüllü Hizmet projesi kapsamında Almanya’ nın Bonn ve Ulm şehirlerinde 10 ay kadar çeşitli projelerde çalışmış; aynı zamanda Almanca eğitimi almıştır.

Özenli Çabuk, 2009 yılında İstanbul Barosu’ na kayıt olarak Barsan Global Lojistik A.Ş. bünyesinde avukatlık stajına başlamış; bilgili ve deneyimli bir avukat olan Av. Suat Ergin yanında stajını tamamlamıştır. Akabinde ise kendisi için bir okul olarak gördüğü İplikcioğlu Hukuk Bürosu’ nda çalışmaya başlamış; mesleğin başında genç bir avukat olarak büyük bilgi ve deneyim kazanmış; birçok şahıs ve şirkete dava ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Özenli Çabuk, 2012 yılı Eylül ayından itibaren ise Eskişehir’ de serbest avukatlık yapmakta olup, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Özenli Çabuk Hukuk Bürosu, ticaret, şirketler ve sözleşmeler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, aile hukuku, miras hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, idare ve vergi hukuku, tüketici hakları hukuku alanlarında şahıs ve şirketlere dava ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Hukuk Eğitimi:
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu
Av. Burçin Özenli isimli üyemiz henüz herhangi bir çalışma grubuna üye değildir.

Üyemiz Av. Burçin Özenli Eskişehir Adliyesi işleriniz için size yardımcı olabilir. [İlgili Adliyeye Gidiyorum Duyurusu]
Üyemizin Kütüphanemizdeki Makaleleri
  Değerlendirme Makale Tarih Okuyucu Yorum
Aktif Makale
Değerlendirme :  %100 Oranında Beğenildi
Burçin Özenli Çabuk
30-07-2010 17:24
33.775
2
Aktif Makale
Değerlendirme :  - Oranında Beğenildi
Burçin Özenli Çabuk
21-01-2014 13:34
4.073
-
THS Sunucusu bu sayfayı 0,05312705 saniyede 17 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.