Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Burhaniye Adliyesi (Ören)

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 26-09-2011, 22:55   #1
quellem

Varsayılan Burhaniye Adliyesi (Ören)

İyi geceler, Burhaniye adliyesinde iki tane tespit davası var ve onların kararlarını almam gerekiyor çok acil, adliyenin işleyişini bilmiyorum ama vekalet olmadan kararlardan suret verebilirler mi ? Sizden çok ricam etsem kararlardan örnek alıp bana mail atabilir misiniz?
Gerçekten benim için çok makbule geçicek, kararları incelemeden yanlış birşey yapmak istemiyorum, kocaelideyim yakın olsam inanın kimseyi yormak istemem rica etsem benimle irtibata geçebilir misiniz?

İyi geceler
Saygılar,
Old 28-09-2011, 10:48   #2
candar.mustafa

iyi günler sayın meslekdaşım, ben sorabilirim kaleme verirlerse size mail atarım, bana esas ve karar numaralarını bildirin gün içinde durumdan haberdar ederim sizi
Old 28-09-2011, 16:53   #3
quellem

cevap verdiğinizin maili şimdi geldi, sanırım bugün adliyede olucaktınız umarım geç kalmamışımdır

delil tespiti davası bunlar asıl davaları açıldı vekalet koyabilmem için kararlarına bakmam lazım,neden istediğinizi sorarlarsa bu şekilde. Dosya numaralarını özelden göndermek istedim ama mesaj bölümünüz kapalı nasıl yapalım ?

Yardımcı olursanız çok sevinicem benim için çok önemli yoksa kocaeliden sırf karar almak için gelmek zorunda kalıcam.

İlginiz için çok teşekkür ederim.
Old 28-09-2011, 17:07   #4
candar.mustafa

geç kalmadınız sayın meslekdaşım zaten burhaniyede oturuyorum iki dakikalık mesafe mesaj bölümünü açmaya çalıştım deneyin isterseniz ama olmamışsa candar.mustafa@hotmail adresinden de ulaşabilirsiniz iyi günler
Old 29-09-2011, 11:08   #5
quellem

Mustafa bey merhaba,
Dosya numaralarını mailinize attım.
Çok teşekkür ederim haberinizi bekliyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi