Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

İstanbulda deneyim kazanabileceğim bir büro arıyorum.

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-07-2007, 17:46   #1
FilizSur

Karar İstanbulda çalışabileceğim bir büro arıyorum.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunuyum ve Avukatlık Ruhsatına sahibim..2 yılı aşkın süre Gayrımenkul hukuku konusunda çalıştım..
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim ve çalışabileceğim bir büro arıyorum..Gider ortaklığı da söz konusu olabilir.

İlgilenenlere ayrıca CV gönderilecektir..
Old 04-08-2007, 16:04   #2
Günsu Akçagöz

Merhaba Filiz hanım,

2oo küsur kişinin okuyup 1 tek kişinin dahi cevap vermediğini görüp Size yazmak istedim.

Ben de tam Sizin gibi bir avukatla gider ve iş ortaklığı bazında çalışmak istiyorum.

Ancak büromuz Pendik'de . Ne yazık ki Size uymuyor ..
Değil mi ?

Tel. 0 533 3374500
0 216 375 0816

Av. Günsu Akçagöz
Old 05-08-2007, 12:10   #3
irfan AYDIN

Sn.Filiz Hanım Merhaba;
Ben emekli idari yargı hakimi İrfan AYDIN.
Danışmanlık ofisim var.
Bürom Taksimde.
Görüşelim.Bakarsınız birlikte çalışabilecek koşulları oluşturabiliriz.
iş:212 234 06 61
cep:0505 357 97 09 ;0539 623.17 06
Old 06-08-2007, 14:58   #4
FilizSur

Varsayılan Teşekkürler..

Sn. Günsu AKÇAGÖZ,
Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.. Yazdığım mesaja bu kadar uzun bir zaman hiçbir cevap alamamış olmak beni hayal kırıklığına uğratmıştı..O yüzden çok sık kontrol etmemeye başlamıştım mesajımı..Sizden bir cevap almak moralimi biraz düzeltti..
Mesajımda belirttiğim gibi Avrupa yakasında ikamet ediyorum..İstanbulun iki yakası arasında ulaşımın ne büyük zorluklarla sağlandığını bildiğimden Anadolu yakasında çalışmak gibi bir düşüncem bugüne kadar olmadı..İstanbulda avukatlık yapmanın başlı başına bir zorluk olduğunu bilerek böyle bir adım atmak beni hem zihinsel hem de bedenen iki kat fazla yoracaktır..Bunu göze alamıyorum açıkçası. Ama yine de çok teşekkür ederim..
Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi