Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

hasta dosyası

Yanıt
Old 16-05-2015, 15:07   #1
Teoman555

 
Mesaj hasta dosyası

merhaba, hastanede bana ait hasta dosyası var taburcu oldum şuan bana lazım hastaneden hasta dosyamı alabilirmiyim nasıl alabilirim?
Old 17-05-2015, 17:00   #2
Mesut ÇETİN

 
Varsayılan

Alıntı:
Yazan Teoman555
merhaba, hastanede bana ait hasta dosyası var taburcu oldum şuan bana lazım hastaneden hasta dosyamı alabilirmiyim nasıl alabilirim?
--------------------------------------------------------


Sayın KONUK,
Bir dilekce ile tedavi gördüğünüz hastanenin baştabibliğine başvurarak size yapılan tedavilerin tutulduğu epikriz raporunu yani tedavi dosyanızın bir suretini isteyebilirsiniz.
İsterseniz www.turkiye.gov.tr sitesinden e devlet şifreniz ile son bir ay içinde size yapılan tüm tedavileri verilen ilaçları,tedavi ücretlerini görebilirsiniz.
Saygılarımla.
Ecz.Mesut ÇETİN
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
hastanede hakaret ve hasta olarak servisten hemşire tarafından kovularak atılan hasta ne yapmalı? Konuk Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) 1 30-09-2012 22:15
Kendisiyle tartışan hasta zarar görsün diye sevk raporunun tarihini değiştiren ve bu değişikliğin hasta tarafından yapıldığını iddia eden doktor... gulac_a Meslektaşların Soruları 3 10-03-2011 10:25
Hasta Hakları Av.Zeynep Aydın Meslektaşların Soruları 1 03-06-2009 15:31


THS Sunucusu bu sayfayı 0,03749704 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.