Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Sinema ve Televizyon Filmler ve diziler üzerine sohbetler

Dead End

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 09-11-2006, 13:27   #1
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Varsayılan Dead End

Dead End...

Bu filmi duyanınız ya da izleyeniniz var mı?

Yönetmeni Jean-Baptiste Andrea adında biriymiş ve film, tek bir kan ya da vahşet sahnesi görüntülenmeksizin, izleyicilerin kanını donduracak denli korkunç

Bulmak istiyorum))
Old 09-11-2006, 21:58   #2
nephilis

Bahsettiğiniz filmi geçen yıl izledim, film gerçekten enteresan bir kurguya sahip..

Konusu: Frank Harrington her yıl yaptığı gibi karısını ve çocuklarını arabayla Noel kutlaması için kayınvalidesinin evine götürmektedir. Ancak bu sene ilk defa hayatının en büyük hatasını yaptığını bilmeden kestirmeden gitmeye karar verir.Yoldaki tabelelar erişilmesi imkansız olan bir kasabayı işaret etmektedir. Kilometreler bitmek tükenmek bilmeksizin birbirini izlerken Harrington'lar kontrol edemedikleri tek bir arzunun pençesinde kıvranmaktadırlar; izledikleri yoldan kurtulmak.
Old 12-03-2007, 13:02   #3
libra

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Dead End...
Bu filmi duyanınız ya da izleyeniniz var mı?
Yönetmeni Jean-Baptiste Andrea adında biriymiş ve film, tek bir kan ya da vahşet sahnesi görüntülenmeksizin, izleyicilerin kanını donduracak denli korkunç
Bulmak istiyorum))

Sayın DEMİREL,

Dead End (ölüm çıkmazı) 2003 yılı yapımı
Yönetmen : Jean-Baptiste Andrea,Fabrice Canepa
Oynayanlar : Ray Wise, Alexandra Holden

bu filmi hala bulamadıysanız ve bulmak istiyorsanız, aşağıdaki adrese girdiğinizde karşınızda bulacaksınız.

http://www.ideefixe.com/video/tanim....OTB6AC2DPQ4MXZ

Korku filmlerini pek sevmediğim için ben bu filmi izlememiştim, ama içinde kan ya da vahşet sahnesi olmadığını belirtmişsiniz, belki ben de satın alır izlerim.

Keyifli seyirler dilerim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03263307 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.