Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Üyemiz Zeytinn'e Açık Teşekkür

Yanıt
Old 16-08-2011, 19:36   #1
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Varsayılan Üyemiz Zeytinn'e Açık Teşekkür

Çalışma Grubu üyemiz Zeytinn tek kişilik kocaman bir ordu gücüyle 1-16 Ağustos arasında adli tatil demeden KAHDEM sorularının çok büyük bir bölümünü yanıtladı.

Olağanüstü çabası ve başarısı için ekibimiz adına kendisine açıkça teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Yine adli tatil demeden KAHDEM'e destek veren;

kezzy,
Engin Ekinci,
Av.ufuk,
Av.Suat Ergin,
Av.Cengiz Aladağ,
Nazime Ertekin,
Pluvia,
aylinn,
Gece,
Gemici,
av.özgenç
'e

Emek ve destekleri için çok teşekkürler.
Old 16-08-2011, 19:53   #2
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Av.Habibe YILMAZ KAYAR
Çalışma Grubu üyemiz Zeytinn tek kişilik kocaman bir ordu gücüyle 1-16 Ağustos arasında adli tatil demeden KAHDEM sorularının çok büyük bir bölümünü yanıtladı.

Olağanüstü çabası ve başarısı için ekibimiz adına kendisine açıkça teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

kezzy,
Engin Ekinci,
Av.ufuk,
Av.Suat Ergin,
Av.Cengiz Aladağ,
Nazime Ertekin,
Pluvia,
aylinn,
Gece,
Gemici,
av.özgenç
'e

Değerli Üstadım,

Gerçekten Zeytinn meslektaşımızın KAHDEM'deki çabasını (genel mesleki forumlarda da) ben de sevinerek gözlemlemiştim.

Bu şekilde arkadaşımızı onore, takdir ve teşvik etmeniz ne kadar güzel bir yaklaşım olmuş. Ben de size teşekkür ederim.

Kendi adıma sitede bu tarz yazıları okuyunca çok mutlu oluyorum; ben takdir edilmişim gibi adeta... Sitemiz, çok güzel mesleki, sosyal, insani duygulara da ev sahipliği yapıyor böylece, ne mutlu bizlere...

Başta Zeytinn olmak üzere, adı geçen meslektaşlarımıza ben de emek ve yararlılıklarından dolayı vesilenizle içten teşekkür ediyorum..

Saygı ve selamlarımla.
Old 16-08-2011, 22:33   #3
üye31284

Alıntı:

kezzy,
Engin Ekinci,
Av.ufuk,
Av.Suat Ergin,
Av.Cengiz Aladağ,
Nazime Ertekin,
Pluvia,
aylinn,
Gece,
Gemici,
av.özgenç
'e

Ben aslında 333' te duracak ve sonra birşey yazmayacaktım çünkü THS ve özellikle KAHDEM bağımlılık yapıyor, bağımlı olmayım demiştim Ama özellikle KAHDEM' e cevap yazmak beni mutlu ettiğinden duramadım. Artık mecbur 3333 o da olmadı 3333333333333 e kadar devam

THS de yorum yapmayı da okumayı da bana kattıkları için mesleki birikim olarak görüyorum, dolayısıyla bir nevi çalışıyorum Bilgilerimi güncelliyorum, yanlışlarımı görüyorum, bilmediklerimi öğreniyorum.

Teknoloji çok ilerledi, her yer internet

Ben de size ve sayın Ufuk' a hata yaptığımda gösterdiğiniz toleranslı ve yapıcı yaklaşımlarınız için teşekkür ederim

Ben de bilmediğim, yanlış bildiğim pek çok şeyi THS, KAHDEM ve sizlerden öğrendim
Old 16-08-2011, 22:35   #4
üye31284

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Değerli Üstadım,

Gerçekten Zeytinn meslektaşımızın Kahdem'deki çabasını (genel mesleki forumlarda da) ben de sevinerek gözlemlemiştim.

Bu şekilde arkadaşımızı onore, takdir ve teşvik etmeniz ne kadar güzel bir yaklaşım olmuş. Ben de size teşekkür ederim.

Kendi adıma sitede bu tarz yazıları okuyunca çok mutlu oluyorum; ben takdir edilmişim gibi adeta... Sitemiz, çok güzel mesleki, sosyal, insani duygulara da ev sahipliği yapıyor böylece, ne mutlu bizlere...

Başta Zeytinn olmak üzere, adı geçen meslektaşlarımıza ben de emek ve yararlılıklarından dolayı vesilenizle içten teşekkür ediyorum..

Saygı ve selamlarımla.

Teşekkürler ama fena utandım
Old 18-08-2011, 13:09   #5
kezzy

Alıntı:

kezzy,
Engin Ekinci,
Av.ufuk,
Av.Suat Ergin,
Av.Cengiz Aladağ,
Nazime Ertekin,
Pluvia,
aylinn,
Gece,
Gemici,
av.özgenç
'e

Tebrikler Sayın Zeytin Emeğiniz bilgi paylaşımız için teşekkürler

Kendi adıma da bu şekilde onure edilmekten dolayı teşekkür ederim.
Geleceği ve toplumları insanlar yaratır ve ancak insanlar değiştirir. Eğer bizler kimsenin kimseye üstünlüğü olmadığını tüm topluma en uygun dili kullanarak anlatır onların kazanılmışlarına tecavüz ederek değil daha iyisi için bu kazanılmışlıklarını bilmeleri ve haklarını savunmaları için bilgilerimizi paylaşıp yol gösterici olabiliyor isek ne mutlu bize...

Sayın Kayar, ben de öncelikle şahsınıza ve tüm gruba, emeği geçen, bilgilerini esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza teşekkürü borç bilirim.
Zira sayenizde birçok şey kazandım ve anlaşılan çok şey kazanmaya da devam edeceğim.
Saygılarımla
Old 18-08-2011, 15:17   #6
Av.Suat Ergin

4 üncü mü olabilmişim.

Herkese teşekkürler.
Old 18-08-2011, 15:38   #7
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
4 üncü mü olabilmişim.

Herkese teşekkürler.

Üstadım siz gönüllerin birincisisiniz
Old 18-08-2011, 15:39   #8
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan kezzy
Üstadım siz gönüllerin birincisisiniz

Oooo, süper oldu bu.
Old 18-08-2011, 15:43   #9
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Oooo, süper oldu bu.

Gerçekler üstadım
Old 18-08-2011, 15:45   #10
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
4 üncü mü olabilmişim.

Herkese teşekkürler.

Ne 4'ü, Cengiz Bey'in uyarısı üzerine baktım, 5 inci olmuşum. Bir daha tatil matil yok.
Old 18-08-2011, 19:53   #11
S.Orhan

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ne 4'ü, Cengiz Bey'in uyarısı üzerine baktım, 5 inci olmuşum. Bir daha tatil matil yok.

Tatili böyle burnundan getirirler adamın
Old 18-08-2011, 20:13   #12
S.Orhan

Alıntı:
Yazan Zeytinn
Teşekkürler ama fena utandım

Utanmanıza gerek yok,izlediğim kadarıyla hakkettiniz, Habibe hanım adil davranmış ve Suat'ı da masraftan kurtarmış oldunuz,artık tatile çıkmayacakmış
Old 19-08-2011, 14:52   #13
Doç. Dr. Özge Yücel

Emek veren üyelere başta Zeytinn olmak üzere sonsuz teşekkürler!
Old 23-08-2011, 08:02   #15
Av. Hulusi Metin

Sayın Av.Habibe YILMAZ KAYAR ve Zeytinn... Teşekkürler

Kol kanattır sevgiye, evrene
Adamı adam, yarım’ı tam eden
Düşlere giren yaşamı güzelleştiren
Ilık nefesiyle ninni, fısıltıyla sevgili
Nasıl da öpülesi, sevilesi, yaşanası…
Old 23-08-2011, 12:02   #17
üye31284

) Bundan yaklaşık 2 yıl önce, yine böyle 1-2 ay THS bağımlılığına kapılıp sürekli yorum yapmaya çalışıyordum. Ama ne zaman KAHDEM' e bir şey yazmak istesem biri benden önce davranıyordu. Hatta o zamanlarda bunu - cevap vermeye fırsat bırakılmadığını - KAHDEM' de bir bölüme yazmıştım sanırım.

Ben aşırı hırslı biriyim, artık aradan geçen 2 yıl boyunca ne kadar hırs yapmışsam... Bu yıl pusu kurdum ve herkes tatildeyken intikamımı aldım.

Şaka bir yana, bu yaz hem ara ara oruç tuttuğumdan hem işleri bırakmak istemediğimden hem kış tatillerine ağırlık vermek istediğimden hem de Antalya' da tatil öğle arasında bile elimin altında olduğundan buralardaydım ve boş durmayayım dedim.

Ama tatilin bitmesine yakın, herkesin iş başı yapmasıyla birlikte görüyorum ki bir daha bu birincilik zor

Teşekkür eden herkese ben de tekrar teşekkür ederim, etmeyenlere etmem
Old 26-08-2011, 16:24   #18
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Zeytinn
Ben aslında 333' te duracak ve sonra birşey yazmayacaktım çünkü THS ve özellikle KAHDEM bağımlılık yapıyor, bağımlı olmayım demiştim Ama özellikle KAHDEM' e cevap yazmak beni mutlu ettiğinden duramadım. Artık mecbur 3333 o da olmadı 3333333333333 e kadar devam

THS de yorum yapmayı da okumayı da bana kattıkları için mesleki birikim olarak görüyorum, dolayısıyla bir nevi çalışıyorum Bilgilerimi güncelliyorum, yanlışlarımı görüyorum, bilmediklerimi öğreniyorum.

Teknoloji çok ilerledi, her yer internet

Ben de size ve sayın Ufuk' a hata yaptığımda gösterdiğiniz toleranslı ve yapıcı yaklaşımlarınız için teşekkür ederim

Ben de bilmediğim, yanlış bildiğim pek çok şeyi THS, KAHDEM ve sizlerden öğrendim

Sevgili Zeytinn,

Gösterdiğin hassasiyet ve çaba için ben de sana teşekkür ederim..

Yine tüm Kahdem gönüllülerini sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Biz harika bir ekibiz!!
Old 27-08-2011, 11:44   #19
üye31284

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Sevgili Zeytinn,

Gösterdiğin hassasiyet ve çaba için ben de sana teşekkür ederim..

Yine tüm Kahdem gönüllülerini sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Biz harika bir ekibiz!!

Ben de size, Habibe Hanım' a ve diğer meslektaşlarıma kendi özel işlerimde yaptığım ön araştırmalarda dahi, karşıma çıkan harika yorumlarınız, bilgileriniz ve eklediğiniz kararlar için teşekkür ederim. Benim için harika bir bilgilerimi onaylama, güncelleme ve kopya çekme kaynağısınız.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi