Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Çalışma Grupları Hakkında THS Hukuk Çalışma Grupları [HÇG] hakkında sohbetler, yeni grup önerileri, mevcut gruplara davet mesajları ve gruplar arası iletişime yönelik genel forum [THS Hukuk Çalışma Grupları Hakkında Detaylı Bilgi]

gruplar nasıl çalışacak

Konuyu Kilitleyin
Old 04-07-2006, 18:05   #1
Hasan Karslıoğlu

 
Varsayılan gruplar nasıl çalışacak

merhaba,
grupları üye listesini göremiyorum, ayrıca bu gruplar için ayrı form alanlarımı var ve son olarak üyesi olduğum grupları nasıl takip edebilirim.. selam ve saygılarımla mutlu kalın..
Old 04-07-2006, 20:06   #2
Admin

 
Varsayılan

Grupların üye listesini grup koordinatörleri görebiliyor. Sanırım koordinatörler bu listeyi diğer üyelerle de paylaşacak ve muhtemelen herkesi birbirine tanıştıracaktır.

Ayrıca bir üyenin profiline girerseniz, onun bir HÇG'ye üye olup olmadığını da görebilirsiniz.

Her grubun herkese açık bir forumu var ve grup üyesi olmasa bile tüm üyeler bu alana erişebiliyor. Ayrıca üyesi olduğunuz gruplarda bir de grup için özel alana erişiminiz olmalı. Bu alana mesaj atarak grubun diğer üyelerine (ve koordinatörüne) erişebilirsiniz. Bu alan sadece grup üyelerinin erişimine açıktır.
Konuyu Kilitleyin


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Avukatlar Nasıl Kurtulur? avukatlıkta Kalite Nasıl Artar? işte Bana Göre Çözümü: ibrahimbey Hukuk Sohbetleri 87 26-05-2010 22:11
Refleksleriniz nasıl? Av. Can DOĞANEL Teknoloji ve Bilgisayar 71 12-02-2007 23:06
Bu Nasıl İş? Kıvılcım Meslektaşların Soruları 5 13-09-2006 23:06
Noterlik Hakkında Bilgi(Nasıl Olunu,işleyiş Nasıl Vs Vs) fatih Hukuk Soruları Arşivi 2 04-03-2002 20:39


THS Sunucusu bu sayfayı 0,04251790 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.