Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

@turkhukuksitesi.net E-posta Servisimiz Hakkında

Konuyu Kilitleyin
Old 05-04-2006, 09:31   #1
Admin

Varsayılan @turkhukuksitesi.net E-posta Servisimiz Hakkında

Bu duyuruyu sitemizin yenilenme mesajının içinde de yapmıştım ancak sanırım o mesajın içinde gözden kaçıyordu, bu nedenle tekrarlamak istedim:

Eğer geçmiş yıllarda sitemizin ücretsiz e-posta servisine kaydolarak, @turkhukuksitesi.net uzantılı bir e-posta adresi aldıysanız, e-posta servisine ulaşmak için lütfen bu adresi ziyaret ediniz:
http://turkhukuksitesi.mail.everyone...s/loginuser.pl

Hukukçuları e-posta ve internet kullanmaya özendirmek için yıllar önce başlattığımız bu servis aslında bugün için anlamını yitirmiştir, zira artık pek çok siteden ücretsiz e-posta adresi almak mümkündür. Bu nedenle bu servise yeni kayıt almayı bıraktık ve site ana sayfamızdan da kaldırdık ancak bu servisten yararlanan eski kullanıcılarımız halen e-posta hesaplarına yukarıdaki adresten erişebilirler.
Old 05-04-2006, 12:34   #2
NİLGÜN SEYMEN

selam..siteye ilk müracatımda kendimi çok pasif hissetmiştim.
ama kabul görerek yazmaya başladıkça kendime güven duymaya başladım..
OLMAK İSTEDİĞİM BİR BRANŞA,AİT OLDUĞUM BİR KATEGORİDEN..SESLENMEK şansını bana tanıdığınız için teşekkürler..
BURDA OLDUĞUM İÇİN FARKLI BİR GÜZELLİK HİSSEDİYORUM.
BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEKLERİMLE
NİLGÜN.Ç.
Old 05-04-2006, 12:45   #3
Admin

Alıntı:
Yazan NİLGÜN ÇAKICI
selam..siteye ilk müracatımda kendimi çok pasif hissetmiştim.
ama kabul görerek yazmaya başladıkça kendime güven duymaya başladım..
OLMAK İSTEDİĞİM BİR BRANŞA,AİT OLDUĞUM BİR KATEGORİDEN..SESLENMEK şansını bana tanıdığınız için teşekkürler..
BURDA OLDUĞUM İÇİN FARKLI BİR GÜZELLİK HİSSEDİYORUM.
BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEKLERİMLE
NİLGÜN.Ç.
Teşekkürler! Biz de sizi aramızda görmekten çok mutluyuz.
Old 21-08-2006, 14:15   #4
imperium

merhaba

ben nasıl bu e-posta adresine üye olabilirim
adalet.org dan program indirmek istiyorum ama ne hotmail ne de my net uzantılı adresim kullanıcı şifresi için uygun degil
turkhukuksitesi uzantılı e posta adresi bu şifrenin bana ulaşmasını saglayabilir mi?

teşekkür ederim şimdiden
Old 21-08-2006, 16:09   #5
Admin

Bu adresin de adalet.org tarafından kabul edileceğini sanmıyorum çünkü bildiğim kadarıyla internetten ücretsiz olarak herkesin alabileceği adresleri kısıtlıyorlar. Eğer Turkcell abonesiyseniz, kendinize turkcell'den bir e-mail adresi alabilirsiniz (ücretsiz). Bu adresi kabul edeceklerdir sanırım çünkü her abone tek adres alabiliyor.
Old 21-08-2006, 19:55   #6
Armağan Konyalı

Sayın Admin

Kardeş sitemiz adalet.org THS adreslerini tercihan kabul ediyor. Aşağıdaki ifade adalet.org kayıt sayfasından alınmıştır :

Lütfen geçerli bir adres giriniz.Şifreniz bu adrese gönderilecektir. E-Posta adresiniz yoksa Türk Hukuk Sitesinden ücretsiz e-posta adresi alabilirsiniz

Saygılarımla
Old 24-08-2006, 15:20   #7
imperium

bu sorunun yeri burası degil sanırım ama adalet org a hukuk ögrencisi oldugum için üye olamıyorum ve siz üyesiniz sanırım. adalet org dan hukuk programlarını indirmek istiyorum fakat yahoo uzantılı mail adresime gönderdikleri program kayıt şifresi için yanlış şifre diyerek hata raporu geliyor. sanırım sitede bi sorun var bir bilginiz var mı sizin acaba?
tekrar bu soruyu bu başlıkta sordugum için özür dilerim
teşekkür ederim şimdiden
Old 24-08-2006, 15:28   #8
Armağan Konyalı

Sayın imperium

Adalet.org sitesinde bir sorun yok. Ancak sizin de ifade ettiğiniz gibi, öğrenciler üye olarak kabul edilmemekte. Bu sitedeki programların indirilmesi için ise üye olunması gerekmekte.

Saygılarımla
Old 05-03-2007, 00:39   #10
Derebey06

Varsayılan Hatalı sayfa... :(

sayın admin Almayı denedim ama hatalı sayfa ikazı ile karşılaştım bana net olarak 'tukhukusitesi.net' uzantılı email adresini alabileceğim yerin adresini gönderirsen çok mutlu olurum iyi günler
Old 05-03-2007, 00:45   #11
Cest la vie

Sayin derebey06,

Alıntı:
Yazan Admin
bu servise yeni kayıt almayı bıraktık ve site ana sayfamızdan da kaldırdık ancak bu servisten yararlanan eski kullanıcılarımız halen e-posta hesaplarına yukarıdaki adresten erişebilirler.
Yani yeni kayit yapilamamaktadir.
Saygilarimla
Old 05-03-2007, 00:45   #12
Admin

Doğrusunu isterseniz artık yeni adres vermiyoruz, sadece mevcut adresleri aktif tutuyoruz ki, eskiden beri kullanan üyelerimiz eposta adreslerini yitirmesin.

Bu hizmete başladığımız zaman ücretsiz eposta hizmetleri bugünkü kadar gelişmiş değildi ve bizim başlama nedenimiz de hukukçuları internete ısındırmaktı ancak artık hotmail, gmail, yahoo gibi büyük sitelerin sunduğu ücretsiz eposta olanakları varken, bu hizmeti sürdürmemiz çok manalı kalmadı.

Ancak yine de ısrarla istiyorsanız, söyleyin, bir çaresine bakayım.
Old 06-03-2007, 22:53   #13
Derebey06

Varsayılan :)

Alıntı:
Yazan Admin

Ancak yine de ısrarla istiyorsanız, söyleyin, bir çaresine bakayım.

ilginizden dolayı teşekkür ederim. Olsaydı mutlu olurdum ama yine bu tavrınızdan dolayı hoşnut kaldım

Saygılarımla
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi