Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Ve Yenilendik!

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 22-02-2006, 13:09   #1
Admin

Varsayılan Ve Yenilendik!

Bir süre önce söz verdiğim site yenileme çalışmasının ilk aşaması sonuçlandı, sanırım farkediliyordur.

Bu aşamada tamamlanan işlere ve sitedeki değişikliklere bir göz atarsak:
  • Site forum programı güncel son sürümüne yükseltildi. Bu sürüm pekçok yenilik ve özellik içeriyor. İlerleyen günlerde bu yenilikleri sizlere daha detaylı tanıtacağım.
  • Site tasarımı değişti ve 2002 yılından kalma köhne tasarım yerine daha modern bir dizayn kullanmaya başladık. Bununla bağlantılı olarak daha önceki forumda kullanılan değişik renk seçeneklerini de kaldırdık ve forum dahil tüm sayfaları aynı tasarımla sunmaya başladık.
  • Makale kütüphanemiz tamamen baştan kodlandı.
  • Site ana sayfamız değişti ve kendi kendini güncelleyebilen daha modern bir portal olarak sunulmaya başladı.
Bu değişikliklerle birlikte sitenin içeriği de yeniden yapılandırıldı. İnternetin ilk hukuk sitesi olmamız nedeniyle kuruluş yıllarımızda bazı özel konularda içerik ve hizmetler sunmaktaydık ancak zaman içinde farklı hukuk sitelerinin (ve diğer Türkçe sitelerin) açılması sonucu bu sunduğumuz eski hizmetlerin anlamını yitirdiğini düşünerek bunları siteden çıkardık. Buna göre siteden çıkarılanlar:

* Hukukçulara Ücretsiz Email Hizmeti : Bu hizmeti sunmaya başladığımız zaman ücretsiz email sahibi olmak bir yana, hukukçuların çoğu email kullanmayı bile bilmiyordu, ancak son yıllarda bizim sunduğumuz bu hizmetin çok üzerinde bir kaliteyle pekçok ücretsiz ve Türkçe email servisi sunulmaya başladığından, artık bu servisimizi misyonunu doldurduğu düşüncesiyle kaldırdık. [Bu hizmeti eskiden kullanan üyelerimiz e-posta kutularına bu linkten halen ulaşabilirler.]
* İnternet Okulu : Hukukçuları internette ve güvenlik konularda bilinçlendirmek amacıyla yıllar önce hazırladığımız bu sayfaların da artık miadını doldurduğunu düşünüyoruz.
* Sohbet Odamız ve Hukuk Mizah sayfamız şu anda aktif değilse de, bu durum geçicidir, bir süre sonra bu chat servisi ile mizah sayfamızı yeniden yayına sokacağız.

Yeni içerik yapılandırmasında sitemizin en çok kullanılan ve aynı zamanda en yararlı olduğunu düşündüğümüz forum, e-posta grubu ve makale kütüphanesi sitenin temel bölümleri olarak şekillendirilmiştir.

Güncellememizin bu ilk aşamasını, ilerdeki günlerde diğer yenilikler de takip edecektir.

Yeni görünümü beğendiğinizi umarım!
Old 22-02-2006, 15:40   #2
Av. Bülent Sabri Akpunar

Sayın Admin

Tüm türk hukukçuları ve THS emektarları adına
emeğiniz için çok çok teşekkürler

Av. Bülent S. Akpunar
Old 06-03-2006, 17:56   #3
ege

Sevgili admin
bir süredir uzak kalmıştım ve açınca süpriz oldu benim için.
çok güzel
sadece küçük bir eleştirim var, mesajların tarihleri bir hafta önce gibi çıkması çok da anlaşılır değil:,
bir hafta önce ayın kaçıydı? diye düşündüm.
Emekelrinize sağlık,
çok keyifli olmuş.
başarılar dilerim.

ege
Old 06-03-2006, 19:27   #4
Admin

Alıntı:
Yazan ege
sadece küçük bir eleştirim var, mesajların tarihleri bir hafta önce gibi çıkması çok da anlaşılır değil:,
bir hafta önce ayın kaçıydı? diye düşündüm.
Birkaç hafta önceye kadarki tarihler bu şekilde yazılıyor, birkaç haftadan daha eski tarihler normal tarih haliyle yazılıyor. Doğrusu ben bu şeklini biraz daha pratik buluyorum zira çok yeni mesajları da "5 dakika önce", "2 saat önce" şeklinde görebiliyoruz. Ancak sizin görüşünüzü destekleyen üyelerimiz artarsa formatı o hale de dönüştürebilirim, problem değil.
Old 19-03-2006, 10:49   #5
abay

Sayın Site yöneticileri;
Sitenin yenilendiği hususundaki msj. aldım. Ancak siteyi yenilendiğinizden haberdarım. Ayrıca, siteyi ziyarette ediyorum ve forumları takip ediyorum. Ancak forumlara katılmadığım için herhalde siteyi takip etmediğim düşünülmüş.
Siteninin yeni düzenlemesi ve çabalarınız için teşekkür ederken başarılarınızın devamını diliyorum.
Şifrelemden bir problem var çünkü her seferinde ayrı şifre almak zorunda kalıyorum.Önceki kullandığım şifreyi girince hata veriyor.
Sevgi ve saygılar
Old 19-03-2006, 13:22   #6
Admin

Sayın Abay,

Bahsettiğiniz email, en az 1.5 aydır siteye giriş yapmamış üyelerimize gönderildi. Siz siteyi ziyaret etmiş olsanız dahi, eğer siteye üye isminiz ve şifreniz ile giriş yapmadıysanız ve siteyi "konuk" statüsünde dolaştıysanız, site programımız sizin siteyi ziyaret etmediğinizi düşünecektir. Siteyi ziyaret ettiğinizde üye isminiz ve şifrenizle giriş yaparsanız, programımız son ziyaret tarihinizi aklında tutacaktır.

Bundan sonraki ziyaretinizde önce forumdan çıkış yapıp, daha sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz ve şifrenizin kabul edilip edilmediğini kontrol ediniz. Eğer bir problem varsa, site iletişim sayfamızdan (http://www.turkhukuksitesi.com/sendmessage.php) benimle temas kurar ve şifrenizi söylerseniz, ben de hesabınızı kontrol edebilirim. Bahsettiğiniz tarzda bir problemin varlığından haberdar değilim.

Saygılarımla,
Old 23-03-2006, 23:13   #7
Akay

Surekli Farkli Bi Sifreyle Giris Yapiyosanız Buyuk Ihtımalle Sorun Accountlarinizda

Bunu Internet Explorer'a Sag Tıklayıp Geçmisi Boşalt Secenegini Tıklatmaniz ve Tamam Deyıp Ordan Cikmaniz Yeterli..

Kolay Gelsin
Old 16-04-2006, 20:35   #8
Ramazan NARİN

Sn. ADMİN,
YENİLİKLERİNİZİ İZLİYORUZ. Devamı da gelecek diye düşünüyorum. Hukukun 4.ayağında bir arkadaşınız olarak çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03358889 saniyede 12 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.