Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Hukukçu olmayan üyelerimizin hukukla ilgili sorularına ayrılmış iletişim alanı. Lütfen Dikkat : THS bir hukuki danışmanlık sitesi değildir ve bu foruma da "hukuki danışma" niteliği taşıyan sorular yöneltilemez. Alanda soru sormadan önce lütfen Hukuk Soruları Alanı Kural ve İlkelerimizi okuyunuz.

nufus kaydında kapalı kayıt

Yanıt
Old 27-08-2008, 10:31   #1
taylan

 
Varsayılan nufus kaydında kapalı kayıt

merhabalar.müvekkılımız ölen eşi için veraset ilamı almak istiyor.müvekkilin eşi 2003 yılında bakanlar kurulu nun izniyle alman vatandaşlığını seçme yoluyla kazamış.güncel nufus kayıt örneğınde kapalı kayıt görunuyor,kaydın kapalı olması ölumun hukukı sonuçlarını doğurmaz.türk vatandasları bakımından savcılık tarafından yapılacak tahkikat sonucunda ölü olduğuna daır tahkikat evrakının nüfus müdürlüğüne gönderılmesi gerekiyor.bu durumda ne yapmamız gerek konsolosluk süreci nasıl işler..tesekkürler..saygılarr..
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
tenfiz- nufus kaydı zoe Meslektaşların Soruları 2 23-12-2007 14:08
Mükerrer Kayıt; Nüfus Kaydında Çocuk, Biyolojik Babasının Kardeşi Olarak Görünüyor R.Acar Meslektaşların Soruları 2 01-11-2007 12:12
kapalı fatura Av. Ş. Sevi Meslektaşların Soruları 2 21-09-2007 11:55
ihracatta kapalı faturanın hukuki niteliği Alper Özboyacı Hukuk Soruları Arşivi 2 05-09-2006 17:36


THS Sunucusu bu sayfayı 0,02135706 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.