Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

bızım kadınlarımız

Konuyu Kilitleyin
Old 24-03-2007, 16:08   #1
Konuk

 
Mutlu bızım kadınlarımız

van ın edremıt ılcesınde ıkamet etmekteyız daha oncelerı bırcogumuz turkce bıle konusamıyorduk 3yıldır mahalle evı acılmıs her yonden hepımız cok bılgılendık.ve bunun sayesınde okuma yazma ogrendık.bu yıl avrupa bırlıgının maddı destegıyle okulumuz acık bırkac ay sonra kapanacak.mahalle evımızın kapanmaması ıcın ve bız kadınların kendılerını tanımaları ıcın lutfen yardımlarınızı beklıyoruz.umarım bakanımız syn nımet çubukçu okurda bıze yardımcı olurlar.tskr.
Old 25-03-2007, 15:01   #2
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

 
Varsayılan

Sn.Konuğumuz

Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum.

Projenin devamı elbette mali bir kaynağı gerektiriyor.Kadın ve çocuklara yönelik bir çok fon kaynağı bulunmaktadır.Bu fonlardan kaynak sağlayabilmek için uygun bir projeyi sunmanız gerekmektedir.

Aşağıda Sivil Toplum Geliştirme Merkezi ve bazı fon kaynaklarına ilişkin bilgi içeren link bulunmaktadır.

Detaylı bir arama ile daha bir çok fon hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://www.stgm.org.tr/index.php
http://www.stgm.org.tr/fon.php

Saygılarımla
Konuyu Kilitleyin


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi


THS Sunucusu bu sayfayı 0,03715110 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.