Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

röntgen

Yanıt
Old 30-08-2019, 18:22   #1
Konuk

 
Varsayılan röntgen

devlet hastanesine ağrıyan dişimi çektirmek için gittim ...doktor bana röntgen filmi olmadan doğru teşhis koyamayacağını altında kist vb durum olup olmadığını ancak filmle anlaşılacağını söledi..Ancak film devlet hastanesi bünyesinde bulunmuyor..şehir merkezi de uzak ..doktorun bu şekilde hastanede olmayan bir filmi bizden isteyebilir mi
Old 27-09-2019, 13:25   #2
Mesut ÇETİN

 
Varsayılan

Merhabalar,
Diş ağrılarına dişlerdeki çürük,diş altında iltihaplanma veya oluşan kistler neden olabilir.Diş çekimi en son uygulanacak bir operasyon olarak düşünülmelidir.Doktorunuzun film talebi sizin yararınıza bir istekdir.
Film için bulunduğunuz yerde SGK ile anlaşması olan,diş filmi çekebilen bir özel hastane var ise sevkinizi isteyebilirsiniz diye düşünüyorum.
Bu süreç içinde doktorunuzun uygun göreceği ağrı kesiciler kullanılabilir.
Acil şifalar dileklerimle.
Yanıt


Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)
 
Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

 
Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
röntgen ücreti ezgi18 Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) 1 03-07-2013 15:37


THS Sunucusu bu sayfayı 0,04135895 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.