Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Buca/İzmir' de Kiralık Daire Arayanlar İçin!

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 16-06-2008, 14:49   #1
Kemal Yıldırım

İyi Buca/İzmir' de Kiralık Daire Arayanlar İçin!

Oturmakta olduğumuz ve 5-10 Temmuz tarihleri arasında mezuniyet nedeniyle tahliye edeceğimiz daire için ev sahibimiz kiracı bulmamızı istedi. Ev Tınaztepe Kampüsü giriş kapısının karşısında, 10 katlı apartmanın 7. katında olup 3 oda 1 salondan oluşmaktadır. İlgilenenler metalitic@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler.
Old 16-06-2008, 20:25   #2
Av.Mehmet Saim Dikici

Mezuniyetnizi tebrik ederim. İyi bir hukukçu kazandıran hocalarına da samimi şükranlarımı iletmeni rica ediyorum.
Old 17-06-2008, 09:20   #3
Kadir COŞKUN

Kemalciğim mezuniyetini tebrik ediyorum, üzerinden çok büyük bir yük kalktı. Ev konusuna gelince acaba evi ben mi kiralasam İzmir' i özledim.
Old 17-06-2008, 09:28   #4
Kemal Yıldırım

Teşekkür ederim Kadir Bey Sonradan farkettim de "öğrenciye kiralıktır" yazmayı unutmuşum

İzmir'e gelmenizi bende çok isterim; ancak, hasretinizi gidermek için illa ev kiralamanıza da gerek yok, burada bir eviniz var zaten
Old 06-07-2008, 10:41   #5
Kemal Yıldırım

Ev temiz olup merkezi uydu sistemi ve asansör de mevcuttur.

İlan halen geçerlidir.. İlgilenenlere duyurulur
Old 07-07-2008, 09:30   #6
Av.Ateş

Alıntı:
Yazan Kemal Yıldırım
Ev temiz olup merkezi uydu sistemi ve asansör de mevcuttur.

İlan halen geçerlidir.. İlgilenenlere duyurulur

Mezuniyetinizi kutlarım okuldaşım.

İlginç bu evin şimdiye kadar kapılmış olması gerekirdi.Çünkü Buca'da temiz ev bulmak zor. Gerçi temiz bile olsa illa ki bir odası karanlık oda olmak zorundadır. Bütün kantinlere, civardaki marketlere, muhtarlığa vb. yerlere asarsanız ilanı belki daha da hızlandırırsınız.
Kolay gelsin.
Old 13-07-2008, 11:10   #8
Kemal Yıldırım

Daire kiralanmış olup ilanın bir hükmü kalmamıştır. İlginiz için teşekkürler.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi