Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

UYAP e-takip

Konuyu Kilitleyin
Old 11-06-2007, 17:53   #1
OLCAYK

Varsayılan UYAP e-takip

Merhaba arkadaşlar,
Sizlerde aynı sıkıntıları yaşıyor musunuz bilmiyorum ama ben bilgisayarı parçalamak üzereyim. Uyap e-takip programında sürekli sorun çıkıyor. Uyap' a uyumlu bir icra programı almak sorunu çözer mi? Bu tip programlarla çalışan arkadaşlar var ise önerebilecekleri bir program varsa yardımlarını bekliyorum.
Old 12-06-2007, 10:59   #2
av_ozguroguz

Ben Adalet Bakanlığının sitesinden ücretsiz indirdiğim e-takip programını kullanıyorum. Hiç bir sorun yok. Ama ilk başta ben de xml dosyalarını indirmemişim, o yüzden aynen sizin gibi bilgisayarı parçalayacak duruma gelmiştim. Şimdi bir problem yok, rahatça kullanıyorum. Siz de yeni baştan indirin, belki bir yerde bir yanlış yapıyorsunuzdur.
Old 12-06-2007, 11:47   #3
Av.Aylin ARIKAN

Sayın meslektaşım bizde icra pro var ve herkese tavsiye ederim, takip açmak bu kadar kolay mıydı oluyo insan ayrıca tüm dosyalarınızı en ince detayına kadar takip edebiliyor, bir tuşla talep yada dilekçe hazırlıyorsunuz. Kullanımı çok basit.
saygılarımla.
Old 12-06-2007, 13:33   #4
av.seçil

xml dosyasını hazırlarken masa üstüne atarsanız daha kolay olarak yapabilirsiniz.kolay gelsin...
Old 12-06-2007, 14:54   #5
cemilsahin

Varsayılan Uyap

Arkadaşım; uyap eğer fazla icra takibiniz yoksa çok çok yeterli.Bende sıkıntı çektim ama isterseniz kısa yollardan takip çıkarabileceğin basit işlem yol takibini size yollayabilirim. O yolları takip ederseniz kısa sürede takibi hazırlarsınız. Selamlar Av. Cemil
Old 12-06-2007, 15:25   #6
Av.Ümit Arif Özsoy

Biz de e-takip te avukat pro isimli bir program kullanmaya çalışıyoruz ama kullanamıyoruz.Bu programı satın alıp da kullanmayı başaran meslektaş varmı?
Old 12-06-2007, 15:36   #7
OLCAYK

Cemil Bey gönderebilirseniz çok memnun olurum, dediğiniz gibi çok fazla icra takibim yok, sanırım problem yüklenişinde ama bir gün çalışıyorsa ertesi gün çalışmıyor, sıkıntıya sokanda bu. Şimdiden çok teşekkürler.
Old 12-06-2007, 20:32   #8
Av.ZekiÖZSOY

Bizde bir dönem icrapro vardı ama o programda döviz üzerinden takibi uyapa aktarırken hata veriyordu. Şimdi icra profösörü var fiyatıda uygun kolay sorun çıkarmıyor
Old 15-08-2007, 09:14   #9
AV.SERTANn

Alıntı:
Yazan cemilsahin
Arkadaşım; uyap eğer fazla icra takibiniz yoksa çok çok yeterli.Bende sıkıntı çektim ama isterseniz kısa yollardan takip çıkarabileceğin basit işlem yol takibini size yollayabilirim. O yolları takip ederseniz kısa sürede takibi hazırlarsınız. Selamlar Av. Cemil
Sayın Av. Cemil ŞAHİN.E-takip hazırlamada sıkıntı ve sorun yaşıyoruz.fazla takibimizde yok.bahsettiğiniz basit işlem yollarından bahsedebilirmisiniz.saygılarımızla....
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi