Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Anket Sonucu: THS Fıkra Yarışması. En beğendiğiniz fıkra hangisi?
1. Fıkra 20 11,70%
2. Fıkra 15 8,77%
3. Fıkra 11 6,43%
4. Fıkra 1 0,58%
5. Fıkra 11 6,43%
6. Fıkra 86 50,29%
7. Fıkra 70 40,94%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 171. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 270)

THS Fıkra Yarışması - OYLAMA

Yanıt
Konu Notu: 2 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 07-10-2009, 12:26   #31
Av.Elkan

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
En iyisi 6 idi ama 3 no.lu fıkra az oy almış, yazık olmuş.

Fıkralarımla sonuncu olmayı başarmışım
Katılanlara oy verenlere teşekkür ederim.
Old 07-10-2009, 18:01   #32
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Elkan
Fıkralarımla sonuncu olmayı başarmışım
Katılanlara oy verenlere teşekkür ederim.

Üstadım seninkisi çok özgündü...
Old 09-10-2009, 08:28   #33
Av.Elkan

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Üstadım seninkisi çok özgündü...

Hu bu arada anketlerde son oy kullanılana kadar bence oranları göstermemek lazım. Herkes kazanandan yana olmak ister bu nedenle insanlar kazanma şansı olana oy verir seçimlerde de böyledir. Bu nedenle sitedeki diğer anketlerde de belli bir süre anket sonuçlarının görenmemesi gerekir. En azından kişi oyunu kulllanmadan anket sonucunu görememeli etkileşim olmaması için.

Selam ve sevgiler....
Old 12-10-2009, 13:40   #34
Av.Kaan

Alıntı:
Yazan Fatma KAPUÇAM
Lise son sınıftaydık dersimiz Osmanlı tarihi.Tabi ders tarih olunca öğrenciler zaten koparlar ama hocamız da öyle sıkıcı anlatıyor ki sesi dahi çıkmıyor doğal olarak dersi kimse dinlemiyordu.Herkes kendi arasında konuşuyordu.Adamcağız uzun süre anlattıktan sonra o sessiz, sabırlı adam birden patlayıverdi ve bağırmaya başladı ama ne bağırma ağzına geleni saymaya başladı ve tabi ders tarih ve konuda istanbulun fethi olunca başladı işte fatih sizin yaşınızdayken İstanbul'u fethetti siz bir dersi bile dinelmiyosunuz falan.Sınıfta çıt yok.Tabi bu laf bana çok dokunmuştu.Fatih sizin yaşınızda İstanbulu fethetmişti deyince dayanamadım ve ben de dedim ki;" Hocam Fatihin hocası da Akşamsettin'di"

Güzel ...
Old 15-10-2009, 17:07   #35
minee.mine

2 numaralı fıkra süpermiş, çok beğendim. Keşke oy da kullanabilseydim ama geç kaldım.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi