Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: 30.Ocak.2010 Ankara Toplantısına Katılacak mısınız?
Bir engelim olmazsa katılacağım 6 15,38%
İki elim kanda olsa katılırım 4 10,26%
İstesem de katılamam 8 20,51%
Ankara'nın toplantı sabıkası silinmemiş, katılamam 1 2,56%
Uzaktan katılmak istiyorum ve telefonla katılacağım 2 5,13%
Ne işim var kış günü, evimde dinlenirim 1 2,56%
Katılacağım , yanımda misafirim de olacak 2 5,13%
Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa katılacağım 2 5,13%
Admin katılırsa kesin katılırım 4 10,26%
Ankara mı, orası neresi ki? 3 7,69%
ABEM'de olmasa katılırdım 1 2,56%
Katılmamak için bir bahane bulurum 0 0%
Katılmak için bir bahane bulurum 5 12,82%
Oy Verenler: 39. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 280)

30 Ocak 2010 da Ankara'da (mıyız)

Yanıt
Old 18-01-2010, 21:50   #61
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
10 yıl olmaz mı? Şimdi sen benle konuşmayacak mısın? Aşkolsun Derya cım, bundan sonra bende sana Derya Hanım diyeceğim..

Yanlış anladınız sizin eski olmadığınız kesin dedim
Ooo siz böyle alınırsanız benim meslektaşlarım da onlarla hiç konuşmayacağım sonucuna ulaşırlar
Old 18-01-2010, 21:53   #62
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Yanlış anladınız sizin eski olmadığınız kesin dedim
Ooo siz böyle alınırsanız benim meslektaşlarım da onlarla hiç konuşmayacağım sonucuna ulaşırlar

Bilerek yaptım.. Pişman değilim...
Old 18-01-2010, 22:03   #63
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Bilerek yaptım.. Pişman değilim...

Sizi gidi sizi
Old 18-01-2010, 22:06   #64
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Sizi gidi sizi

Haydi herkes KHS ye...
Old 18-01-2010, 22:25   #65
üye18332

Neşeli

Aslında "Suat,Saim ve Cengiz Bey olmazsa katılmam" seçenğini işaretleyecektim Ama baktım Admin Başka seçenekte....Kendisiyle sohbet güzeldi.Bende "İstanbul'daki ekip olmazsa katılmam" diye bir seçenek düşündüm ama başka seçeneği işaretledim.....BAktım canım arkadaşım Neslihan Ankara Nire diyor e ben ondan daha mı iyi bileceğim......

Ankara'da iyi eğlenceler hepinize.....

Not: Suat Bey İstanbul'da Ankara ile ilgili birşeyler anlatmıştı bilmem hatırlar mı?
Old 18-01-2010, 23:44   #66
üye8180

Alıntı:
Yazan Av. S.B.Akyüz
BAktım canım arkadaşım Neslihan Ankara Nire diyor e ben ondan daha mı iyi bileceğim

Amanın, etki altında bırakmayayım.

Not: İstanbul, İzmir'de yaşamak ne büyük ayrıcalıktır.
Old 19-01-2010, 00:16   #67
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Değerli üstat Kardanadam,

Sizin mesajınızla (Ki bu bir ilk) başlayan bir THS toplantısına katılmayı gerçekten isterdim. Ancak o tarihte bir yolculuğa çıkıyorum, önceden tarihi belirlenmiş olan. Bir dahakine, mutlaka!

Saygılarımla...
Sayın DEMİREL,
Ankara vefalıdır ve kendisini sevenleri çabuk özler biliyorsunuz. Ankara'da 2008 Ocak ayındaki Hukuk Kurultayı'nda, o kalabalıkta "Siz Şehper Hanımsınız değil mi" dedikten sonra başlayan muhabbet, ardından Sevgili Özge'nin çıkagelmesi ve de imparatorla buluşmamız, tanışmamız; toplantı sonrası kulisteki -asker arkadaşı kıvamındaki- dörtlü sohbetin tadı ve anısı halâ çok canlı. Gelebilseydiniz keşke. Ancak, üzüntüm yok. Bu gelememezliği telafi edeceğinizi adım gibi biliyorum dostum. Sağlık olsun.
Old 19-01-2010, 00:20   #68
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sayın DEMİREL,
Ankara vefalıdır ve kendisini sevenleri çabuk özler biliyorsunuz. Ankara'da 2008 Ocak ayındaki Hukuk Kurultayı'nda, o kalabalıkta "Siz Şehper Hanımsınız değil mi" dedikten sonra başlayan muhabbet, ardından Sevgili Özge'nin çıkagelmesi ve de imparatorla buluşmamız, tanışamız; toplantı sonrası kulisteki -asker arkadaşı kıvamındaki- dörtlü sohbetin tadı ve anısı halâ çok canlı. Gelebilseydiniz keşke. Ancak, üzüntüm yok. Bu gelememezliği telafi edeceğinizi adım gibi biliyorum dostum. Sağlık olsun.

Ne iyi yaptınız o günü anımsatmakla, yüzümde bir gülümseme belirdi. Gerçekten o dörtlü sohbetin tadı damağımda kaldı, yineleyebilmek dileğiyle...
Old 19-01-2010, 00:20   #69
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Not: İstanbul, İzmir'de yaşamak ne büyük ayrıcalıktır.
Bence de.
...
Lâkin, Ankara'da yaşamak daha başka bir şeydir Güleç Yüzlü Dostum
Old 19-01-2010, 00:22   #70
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Ne iyi yaptınız o günü anımsatmakla, yüzümde bir gülümseme belirdi. Gerçekten o dörtlü sohbetin tadı damağımda kaldı, yineleyebilmek dileğiyle...
Umarım Hocam
Old 19-01-2010, 00:25   #71
Münzevi

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
...
Lâkin, Ankara'da yaşamak daha başka bir şeydir Güleç Yüzlü Dostum

Buna kesinlikle katiliyorum. Ankara'da yasamayanlar Ankara'nin anlamini bilmezler, Ankara'da yasayanlar da degerini pek takdir edemezler. Tabi Kardan Ustadim gibilerini haricte tutuyorum
Old 19-01-2010, 10:58   #72
Hüseyin Kılıç

Varsayılan .

Alıntı:
Yazan Atahun
Organizatörüne göre değişiyor. Toplantılar; sade bir yemek şeklinde olduğu gibi, sazlı-sözlü ve de dansözlü de olabiliyor.

Şaka bir yana, buyrun bekleriz. Toplantıdan keyif almanız için kimseyi önceden tanımanıza gerek yok. O keyif, bilinmeyen bir el tarafından kısa bir süre içinde size enjekte ediliyor.

Bol keyifler diliyorum o halde
Old 19-01-2010, 15:17   #73
üye25928

Suat Abi katılsaydı sınavları ekip katılırdım.
Old 19-01-2010, 15:22   #74
Adli Tip

Programda "ABEM'den sonra Sami Abiye de uğranılacak" yazsaydı kesin katılırdım.
Old 19-01-2010, 15:23   #75
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Sevgili Raşit, baştan üçüncü değil, sondan ikinci şıkkı işaretlemiş olmalıydın.
Ki, beyanın iraden istikametinde tecelli etmiş olsun
Old 19-01-2010, 15:25   #76
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Programda "ABEM'den sonra Sami Abiye de uğranılacak" yazsaydı kesin katılırdım.
Biz bilmiyoruz Sami Abi'yi kuzenin kuzeni. İşaret buyurur veya kılavuzluk edersin, demokratik tercihe göre tavır alırdık.
Old 19-01-2010, 16:26   #77
Atahun

Muzaffer abi, Işıl (Yılmaz) hanım' ı toplantıya davet etmeyecek misin? Kendisi yarı Ankara' lı sayılır.
Old 19-01-2010, 16:37   #78
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Alıntı:
Yazan Atahun
Muzaffer abi, Işıl (Yılmaz) hanım' ı toplantıya davet etmeyecek misin? Kendisi yarı Ankara' lı sayılır.
Yarı Ankara'lı?
Işıl Ankara'lıdır. Onun davete ihtiyacı mı var?
Ben gelmeyeceğini hiç düşünmedim.
İstiyorsa:IŞIL MUTLAKA BEKLİYORUZ
Old 19-01-2010, 17:37   #79
üye25928

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sevgili Raşit, baştan üçüncü değil, sondan ikinci şıkkı işaretlemiş olmalıydın.
Ki, beyanın iraden istikametinde tecelli etmiş olsun

Suat abi gelirse gelirim diyen bir şık olduğu için onu işaretledim.

Diğeri üçlü kombinasyon. Ben sadece Suat abi gelse gelirim diye bir şık olsaydı onu işaretlerdim
Old 19-01-2010, 18:08   #80
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Suat abi gelirse gelirim diyen bir şık olduğu için onu işaretledim.

Diğeri üçlü kombinasyon. Ben sadece Suat abi gelse gelirim diye bir şık olsaydı onu işaretlerdim

23 Ocak tarihinde Suat abinin toplantısı var İstanbul'da oraya katılırsın artık.
Old 19-01-2010, 18:17   #81
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
23 Ocak tarihinde Suat abinin toplantısı var İstanbul'da oraya katılırsın artık.
Abi İstanbul kapsama alanı dışı
Old 19-01-2010, 18:28   #82
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Abi İstanbul kapsama alanı dışı

Niye ki?
Old 19-01-2010, 19:20   #83
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Niye ki?
İstanbullular için Ankara neden kapsama alanı dışıysa ondan
Old 20-01-2010, 17:58   #84
Atahun

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Otopark durumu;

1) Sıhhiye'de Vedat Dalokay Nikah Salonunun karşısında çok katlı kapalı otopark, (Kızılay'dan Dikimevi istikametine doğru Kolej kavşağından sola dönünce sol taraftaki yüksek bina)

2) Yine Sıhhiye'de Maltepe'de EGO'nun yanında çok katlı kapalı otopark (Kızılay -Tandoğan yönünde Maltepe Köprüsünün altından girilebilir, Balgat tarafından gelecekseniz Konya Yolundan Celal Bayar Bulvarı'na girerseniz, Migros'u geçer geçmez Toros Sokağına girilip -sağ sağ- yapıp EGO'nun önünden GMK Bulvarı'nan çıkılan noktada, sağda)

3) Sıhhiye, Sezenler Sokak'ta (Necatibey ve Strasburg Cadddelerini bağlayan/kesen sokak) Atatürk Lisesi avlusu- (Kızılay'dan Tandoğan istikametinde Demirtepe köprüsünü geçince sağdan,Strasburg Cad, ilk sağ Sezenler Sokak ve sağınızda Atatürk Lisesi)

Nasıl tarif ama

Bu tarifi kopyalayıp 30 Ocak sayfasına yapıştırırsın artık.

Emrin olur abi.
Old 20-01-2010, 23:53   #86
Av.Denizcan Sarıkaya

En sıcak kardan adam üstadım,ben de tatil dönemine girildiği için o tarihte bulunamayacağım Ankara da.Yoksa bir şekilde sizinle sohbet şerefine ulaşmış olurdum ve tabi diğer büyüklerimle....
Atahun abi,Kardan adam üstadımla tanıştım,iyikide tanışmışım.Seninle de görüşeceğiz
Old 21-01-2010, 12:53   #87
Atahun

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
En sıcak kardan adam üstadım,ben de tatil dönemine girildiği için o tarihte bulunamayacağım Ankara da.Yoksa bir şekilde sizinle sohbet şerefine ulaşmış olurdum ve tabi diğer büyüklerimle....
Atahun abi,Kardan adam üstadımla tanıştım,iyikide tanışmışım.Seninle de görüşeceğiz

Memnuniyetle... Koruma almama gerek var mı?
Old 21-01-2010, 12:56   #88
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Atahun

Memnuniyetle... Koruma almama gerek var mı?

2 fazla olsun...
Old 21-01-2010, 15:00   #89
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus

Teşekkür ederim Raşit kardeş. Sınavlarını ekmene neden olmak, beni üzer.

Başka bir toplantıda tanışırız. Ya da sen İstanbul'a herhangi bir nedenle geldiğinde görüşürüz.
Old 21-01-2010, 15:40   #90
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Teşekkür ederim Raşit kardeş. Sınavlarını ekmene neden olmak, beni üzer.

Başka bir toplantıda tanışırız. Ya da sen İstanbul'a herhangi bir nedenle geldiğinde görüşürüz.

Umarım abi, İnşallah.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi