Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Sinerji Mevzuat Ve İçtihat Programları

Yanıt
Old 14-04-2007, 11:00   #1
Sinerji Hukuk Yazılımları

Varsayılan Sinerji Mevzuat Ve İçtihat Programları

Sayın Türk Hukuk Sitesi üyeleri ve ziyaretçileri;

**Kullanıcısını ticari bir obje olarak görmeyen, hukuk anlayışını karşılıklı olarak paylaşıp koruyan,

**Satıştan önce gösterdiği ilgiyi satış sonrasında da artırarak sürdüren,

**Kullanıcılarının önerilerini gerçekten ciddiye alan ve programın gelişimi sürecine kullanıcılarını da aktif olarak dahil eden,

**Mevzuattaki yenilik ve değişiklikleri, seçkin yüksek mahkeme kararlarını ve faiz, ücret tarifesi, makbuz hesaplama gibi pratik bilgileri internet güncellemesi yoluyla günlük olarak kullanıcılarının hizmetine sunan,

**Kullanıcılardan gelen her türlü istek, öneri ve şikayeti değerlendirerek mutlaka geri dönüş yapan,

**İnternet güncellemesini yapmakta yavaş davranan kullanıcılarını telefon ve e-mail yoluyla mutlaka uyaran,

**İçtihat ya da mevzuat arama sürecinde talep doğrultusunda hukukçu kadrosuyla profesyonel destek sunan,

**Gerçekten benimseyebileceğiniz ve ödediğiniz ücretin karşılığını tam olarak alabileceğiniz bir Mevzuat ve İçtihat Programı arıyorsanız;

Sinerji İçtihat Ve Mevzuat Programı'nın ücretsiz demosunu mutlaka isteyiniz.

Arayın ya da tıklayın görüşelim...

İletişim için: http//www.sinerjigroup.com

Tel: 0.232.441 03 83 Fax: 0.232.483 29 39
441 17 87
Old 27-04-2007, 18:27   #2
yefe

Varsayılan güzel bir program

Ben de sinerji kullanıcısıyım. Aradığımı bulduğum,kolay kullanımlı,günlük güncellediklerini gördüğüm bir program.Ben kendi adıma çok memnunum.En önemli özellikleri insan ilişkilerine önem vermeleri.Örneğin herhangi bir konuda sıkıştığım zaman mail atarak yada (belki de aynı şehirde olmamın avantajıyla)şirket merkezini aradığımda;bana geri dönüşleri gerçekten hızlı.Aradığım şeyi bulup bulmamaları da değil aslında ;ama yaklaşımları gerçekten çok sıcak ve profesyonel.Ayrıca genelde de geri dönüşleri olumlu oluyor.Tavsiye ederim
Old 30-04-2007, 00:44   #3
Heybe Hukuk

Ben de sinerji mevzuat ve içtihat programı kullanıcısıyım ve emeği geçen herkese buradan da teşekkür etmeyi borç bilirim. Zira gerçekten çok tatmin edici bir program. Herkese tavsiye ederim..
Old 03-08-2007, 13:32   #4
av.buraak

Varsayılan Kullanışlı ve yeterli bir program...

Ben de sinerji mevzuat ve içtihat programı kullanıcısıyım.Programın kullanımı gayet kolay.İçtihat bakımındanda oldukça zengin.Program internetten günlük olarak güncellenmekte.Ayrıca satış sonrası hizmette oldukça iyi.Belirli zamanlarda programla ilgili temsilcilerin ziyarete gelmesinin dışında,telefonla yada email yoluyla her türlü sorularıma kısa zamanda cevap alabiliyorum. Herkese tavsiye ederim..
Old 08-08-2007, 13:03   #5
Av.Bulut

Bende sinerji kullanıcısıyım.Meslektaşlarımında bahsettiği gibi kullanımı kolay ve satış sonrası hizmet eksiksiz.İcra programı da çıkaraçaklarını biliyorum.En kısa zamanda çıkar umarım.
Old 09-08-2007, 20:32   #6
av.fevziaksoy

ben de sinerji kullanıyorum ve oldukça memnunum, diğer bazı tanınmış proğramlardan eksiği yok fazlası var diyebilirim. Ayrıca görselliği de memnun edici. Diğer meslektaşlarımın proğram hakkındaki görüşlerine de aynen katılıyorum.
Old 12-08-2007, 21:12   #7
bozoli

Pahalı ve ayrıca UYAP ım geldi sıkıntı bitti. ÇOK YAKINDA...
Old 18-08-2007, 10:38   #8
ufuk Karaoğlu

Kazancı ve sinerji kullanıyorum.. İkisi de güzel. Sinerji ile internetten günlük güncelleme yapılabiliyorum
Old 20-10-2007, 12:17   #9
burcucetinkaya

ben de bir sinerji kullanıcısıyım, aradığım şeyleri rahatça bulabiliyor bulamadığımı sinerjiden isteyebiliyorum. çok kısa süre içerisinde mutlaka dönüyor ve çok ilgileniyorlar. kesinlikle tavsiye ederim.
Old 26-10-2007, 12:45   #10
av. özlem

Bir sinerji kullanıcısı olarak ben de çok memenun oduğumu belirtmek istedim ardığımı bulabiliyorum bu da büyük bir kolaylık oluyor. En kısa zamanda da bir icra programı yapsınlar istiyorum.
Old 04-02-2008, 14:03   #11

Sayın Türk Hukuk Sitesi üyeleri ve ziyaretçileri;

Tüm kullanıcı ve meslektaşlarımızın geçtiğimiz yıl içerisinde programımıza gösterdiği ilgi ve teveccüh bizi onurlandırdığı gibi bize cesaret de veriyor. Bunu daimi kılmak ve meslektaşlarımızın her yeni günde yenilenmiş bir program kullanmalarını sağlamak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu yönde yaptığımız çalışmaları ve bizi yakından izleyen meslektaşlarımızın da zaten takdir ettiği yenilikleri site aracılığıyla bir kez daha paylaşmak isteriz:

*** Günlük internet güncellemeleriyle programa eklenen yeni Yüksek Mahkeme kararlarıyla Sinerji her gün DAHA ZENGİN VE DAHA KAPSAMLI...

*** Kullanıcı talepleri doğrultusunda geliştirilip yenilenmeye uygun altyapısıyla Sinerji artık DAHA PRATİK, DAHA KULLANICI DOSTU VE DAHA ESTETİK...

*** MEVZUAT MADDELERİNE TEK TIKLA BAĞLANAN ve titizlikle güncellenen PRATİK BİLGİLER tablolarıyla Sinerji her zaman güncel...

*** MÜLGA KANUNLAR VE MEVZUAT konusunda rakip tanımayan Sinerji, yalnız avukatlara değil TÜM HUKUKÇULARA aradığını sunma iddiasında olan bir program...

*** ULUSLARARASI ANLAŞMALAR konusunda yaptığımız çalışmalarla Sinerji uluslararası hukuk alanında da en iyi asistanınız...

*** Güncellemelerle sayıları daha da artacak olan YİRMİDEN FAZLA KANUNDA GENEL VE MADDELERE BAĞLANMIŞ MADDE GEREKÇELERİYLE hukukun gerektirdiği bütünlüğü en pratik haliyle kullanıcılarına sunan Sinerji bu konuda da rakipsiz...

*** Ve tabi ki “SATIŞ SONRASI HİZMET”i hakkını vererek yerine getiren, alanında tek program olan Sinerji güleryüzüyle ihtiyaç duyduğunuz an yanınızda...

Bu tablonun ortaya çıkmasında katkısı olan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyor, Sinerji’yle henüz tanışmayan meslektaşlarımızı da Sinerji’yi incelemeye davet ediyoruz.

İletişim İçin: www.sinerjias.com.tr

Tel: 0 232 441 03 83
441 17 87
483 28 29
441 93 00

Fax: 0 232 483 29 39
Old 15-02-2008, 10:38   #12
av.buraak

Sinerji İcra programınada göz atmanızı öneriririm.Günlük olarak internetten güncellendiği gibi,bence piyasada satılan diğer icra programlarından daha üstün.Kullanabileceğiniz her şey düşünülmüş programda.Ayrıca programın kullanılması,kurulması veya hukuki konularda sınırsız destek alabiliyorsunuz.Düzenli olarak satış elemanları ziyaretinize geliyor.Sonuç olarak Sinerji icrayı kullanıyorum ve çok memnunun.Sinerji mevzuat programında olduğu gibi İcra programıda hatasız olarak yapılmıştır.Bütün meslektaşlarıma öneririm.
Old 22-02-2008, 02:07   #13
Av.Ergün Vardar

Sinerji mevzuat ve içtihat kullanıcısıyım.Sinerjide çalışan görevli arkadaş gelmek istediğini,fakat Kırklareli iline de gitmesi gerektiğinden gelemeyeceğini mazaretini bildirerek telefon görüşmesinde ifade etti.Sinerjinin icra programıyla ilgili bilgi almal istediğimde de aldığım cevap "icra programını alırsanız gelirim"Alırsan gelirim gibi bir cevap...

Yükselmek,yüksekte kalmayı başarmaktan daha zor değildir.
Old 22-02-2008, 12:06   #14
Av.Ergün Vardar

Bu kadar ilgi ve yakınlık olur.Sinerjinin Sayın Genel Müdürü,sinerjinin özünde bulunan kullanıcısını bir ticari obje olarak görmeme anlayışının doğal sonucu olarak bizzat arayıp,her zaman kullanıcısının yanında olduklarını belirttiler.Sinerjiye olan sevgive saygım artarak güçlendi.
Old 11-02-2009, 16:09   #15

Değerli Türk Hukuk Sitesi üye ve ziyaretçileri,

Kullanıcı meslektaşlarımızın istek ve önerileri doğrultusunda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Sinerji Mevzuat Ve İçtihat Programı kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yanıt olmaya devam ediyor. Yapılan değişiklikler sonrasında programın özelliklerini meslektaşlarımızla tekrar paylaşmak istedik.

SİNERJİ MEVZUAT VE İÇTİHAT PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ
  • Yürürlükteki tüm Kanunlar ve 100’den fazla kanunun madde bazında gerekçesi
  • Yürürlükteki tüm Kanun Hükmünde Kararnameler ve 10'dan fazla Kanun Hükmünde Kararnamenin madde bazında gerekçesi
  • Yürürlükteki tüm Tüzükler
  • Bakanlar Kurulu kararıyla çıkarılan tüm Yönetmelikler
  • Kamu kurumlarının çıkartmış olduğu Yönetmelikler
  • Bakanlar Kurulu Kararları
  • Tebliğler
  • Genelgeler
  • Uluslararası Anlaşma ve Sözleşmeler
  • Kanun maddelerinin değişen metinleri (Mülga olan metinleri de madde metninin altında istenildiği anda ulaşılabilir haldedir.)
  • Sık kullanılan mevzuat listesi hazırlama imkanı
  • Sık kullanılan içtihat listesi hazırlama imkanı
  • Mevzuat ve Yüksek Mahkeme kararlarında Geçmiş Arşivi
  • Yargıtay Kararları
  • Danıştay Kararları
  • Anayasa Mahkemesi Kararları
  • AİHM Kararları
  • Sayıştay Kararları
  • Askeri Yargıtay
  • Askeri Yüksek İdare Mahkemesi
  • Uyuşmazlık Mahkemesi Kararları
  • Mevzuat listelerini isime ve numaraya göre listeleme
  • Kısaltmalarını yazarak mevzuata ulaşabilme (TCK, CMK, TMK, BK, AİHS, vs)
  • Mevzuatta opsiyonel olarak kullanılabilen Arama Motoru
(Aradığınız Kelimeler - Alternatifli Kelimeler - Aramadığınız Kelimeler)
  • Mevzuatta ayrıntılı Arama Motoru
(Resmi Gazete tarih ve sayısı ile arama yapabilme olanağı)
  • Yüksek Mahkeme kararlarında opsiyonel olarak kullanılabilen Kavram Arama Motoru
(Aradığınız Kelimeler - Alternatifli Kelimeler - Aramadığınız Kelimeler)
  • Yüksek Mahkeme kararlarında künye bazlı Arama Motoru
(Easas Numarası, Karar Numarası, Daire ve Tarih)
  • Mevzuattan mevzuata, yüksek mahkeme kararına, dilekçeye, pratik bilgi tablolarına, gerekçeye ulaşabilme imkanı
  • Mevzuat ile ilgili Uyarı butonu
  • Yüksek mahkemeden mevzuat ve maddesine anında ulaşma ve aynı sayfada hem yüksek mahkeme kararını hem de madde metnini görebilme imkanı
  • Bir maddeye bağlanmış Yargıtay kararları içinde kelime ve künye filtreleme olanağı
  • Mevzuatlar arasında madde veya içerik bağlantısı (Yönetmelik incelerken dayanak olan kanun ve maddesine gitme)
  • Mevzuatlar arası karşılıklı madde bağlantısı
  • Aynı anda 20 adet farklı sayfayı açabilme
  • 22.000’den fazla kelime içeriğiyle Hukuk Sözlüğü ve 110.000’den fazla kelime içeriğiyle Diğer Sözlükler
  • Vekalet Ücreti Hesaplama,
  • Serbest Meslek Makbuzu Hesaplama ve makbuz çıktısı alabilme
  • Ceza Dilekçeleri
  • Hukuk Dilekçeleri
  • İdari Dava dilekçeleri
  • İcra Dilekçeleri
  • Mesleki Dilekçeler
  • Sözleşmeler
  • Kurum Formları
  • 100'den fazla Pratik Bilgi Tablosu (Temel Kanunlarda Süreler, Karşılaştırma Tabloları, Parasal Sınırlar, Para Cezaları, Süreler, Faiz Oranları, Harçlar, Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi, Avukatlık Meslek Kuralları ve işlevsel Pratik Bilgiler)
  • Döviz kurları hesaplama ve Çapraz kurları görebilme
  • Program içinde seçilen tüm bölümlerde yazıcıdan çıktı alma olanağı
  • Yüksek Mahkeme kararlarında Yargıtay, Danıştay, Sayıştay antetli ve renkli çıktı alabilme
  • İnternet üzerinden Günlük Güncelleme
  • Son 60 güne ait Güncelleme Notlarının tek ekranda okunabilmesi
  • Güncelleme Hatırlatma ekranı
  • Değişen; yeni çıkarılan bir mevzuat hükmünü ya da en güncel yüksek mahkeme kararlarını günlük olarak ekrandan takip edebilme kolaylığı
  • Programa her gün eklenen yeniliklerin güncelleme ekranında kolayca görülebilmesi
  • Kanunlar ile ilgili spesifik çalışmalar; Örneğin 5237 sayılı Türk Ceza Yasası ile ilgili madde metinleri sonlarında yer alan görevli mahkeme bilgileri ya da 01/06/2005 tarihinden önceki yüksek mahkeme kararlarının hem 5237 sayılı yeni Türk Ceza Yasası'na hem de 765 sayılı Türk Ceza Yasası'na ve dolayısıyla 1412 sayılı CMUK ve 5271 sayılı yeni CMK‘na madde bağlantılarının görebilme olanağı, 4857 ve 1475 sayılı İş Kanunları çapraz bağlantıları, Eski ve Yeni Belediye Kanunları çapraz bağlantıları, 2004 sayılı İcra ve İflas Kanunu ile 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun ve ilgili diğer mevzuatın çapraz bağlanması, vs.
  • Sesli ve görüntülü Yardım Menüsü.
  • Opsiyonlu kullanıcı adedi
  • Program görünümünü kişiselleştirebilme imkanı
  • Fiyatlara bir yıllık hizmet, programın teknik desteği ve güncelleme dahildir.
Old 11-03-2009, 08:18   #16
av.erenmulayim

Sadece Şunu SÖylemek İsterİm Kİ Bu Programi Aldiktan Sonra Daha Önceden Sadece KÜÇÜk Yazilimlar KullandiĞimi Farkettİm. Bİlgİsayarimda Halİ Hazirda 2 Program YÜklÜ İken Bu Ekonomİk Krİzde Yenİ Bİr Program Alinca Önce Kendİme Çok Kizdim. Ancak Zaman GeÇtİkÇe GÖrdÜĞÜm İlgİden DuyduĞum Memnunİyet Sayesİnde Bu KizginliĞim GeÇtİ. Ve Şu An Programdan Çok Memnunum.programin Nasil Bİr Program OlduĞunu Dİrek Bana Sorabİlİrsİnİz. BÖylece Aklinizdakİ 'onlar Satici, Hangİsİnİn Arasam Herzaman Bİzİmkİ İyİdİr ' Fİkrİnİz DeĞİŞebİlİr. Avukat Aramada Mersİn Barosundayim.Şunu Belİrtmek İsterİm Kİ Özellİkle Maİlle UllaŞamdiĞimiz Yargitay Kararlarinda UlŞabİlmemİz Bİzİm AÇimizdn SÜper Bİ Kolaylik. TÜm Sİnerjİ Aİlesİne TeŞekkÜrlerİmİ Sunuyorum.
Old 17-03-2009, 17:34   #17
filorinalı 1

Varsayılan teşekkür

Evet bugün rehabilite temsilcisi Mücahit Bey ziyaret etti. Sinerji ailesine iyi çalışmalar.
Old 13-09-2013, 16:45   #18
desdamona

eskiden çok memnun olduğum kullanması kolay işimi kolaylaştıran bir programken sürekli yapılan güncelleştirmelerle iyice hantallaşan bir program halinde geldi. özellikle icra programındaki talep ve müzekkere yazımları son güncellemeleri ile tam bir işkenceye dönüşmüş durumda. önce sinerji yazımda yaz sonra uyap a at, uyap dökümanında görüntüleme seçeneğinde şansın varsa ilk denemede evrakları uyap a atabiliyor. yoksa boş belge olarak görünüyor. klasörden silip tekrar evrakı uyapa aktarmak gerekiyor. tabi dosyanın uyap a dönüşmesi sırasında bozulması nedeni ile bir daha düzeltmek gerekiyor. föy arama ekranına eklenen t.c. no ile sorgulamadan bahsetmiyorum bile. borçluların isimlerini, dosya numaralarını bile aklımızda tutamaz hale gelmişken neden bir de tc no sorgulama. alacaklı ya da borçlu adının bu yeni eklenen sorgulama ekranlarına yanlışkla girilmesi halinde de program donuyor. memnun olmadığım bu konuları telefonla görüşmelerimde defalarca ilettim ama pek dinlenmediğimi düşünüyorum. telefonla görüştüğüm arkadaşların ilgilerine hiçbir şey söyleyemem tabiki . sabırla dinlediler. ama kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda yaptıklarını söyledikleri bu güncellemeler hakkında keşke güncellemeleri doğrudan kullanıma açmadan önce bir anket vs. gibi bir şey yapsalar. ya da ne bileyim güncellemelerden memnun olmayan kullanıcıları da bir dinleyip çözüm yolu bulsalar daha iyi olacak.
merak ediyorum bu sorunlarla karşılan sadece ben miyim?
Old 19-02-2014, 09:59   #19
agaogullari

merhaba, bizde büromuza yeni bir yazılım arıyoruz. daha önce kullandığımız hukuk programını bazı konularda anlaşamadığımız için bıraktık. acaba demonuz ya da süreli kullanımınız var mı?
Old 17-03-2014, 18:13   #21

Varsayılan Sinerji Programları Hakkındadır.

Sayın agaogullari,

Sinerji Programları hakkında bilgi almak için lütfen internet sitemiz olan www.sinerjias.com.tr adresini ziyaret ediniz, sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ilgili departmana yönlendirileceksiniz.

Mesajınızı, bu tarihe kadar, THS'yi iletişim amacından daha çok bilgi paylaşımı amacıyla ziyaret ediyor olduğumuz için cevaplayamadık, umarız geç cevapladığımız için bizleri mazur görürsünüz...

İyi çalışmalar dileğiyle...
Old 02-03-2017, 18:43   #22
ilava

Değerli arkadaşlar;
Yaklaşık 11 yıldır Sinerji Mevzuat-İçtihat ve İcra proğramlarını kullanmaktayım. Genel itibariyle memnunum da. Ancak yıllık güncelleme ücretleri bana biraz yüksek geliyor. Bu yıl yine güncelleme zamanım geldi, 11 yılın hatırına indirim yapmalarını istedim ancak hiç indirim yapmamaktalar. Konuştuğumuz zaman kendileri de pahalı bir proğram olduklarını kabul ediyorlar ve indirim yapmama gerekçesi olarak, “kimse sizin gibi direnç göstermiyor, %98 meslektaşınız tek kelime etmeden yenilemeyi kabul ediyor” benzeri sebepler öne sürüyorlar. Ben de her iki proğramı da yenilemedim.
Sizin de yaşadığınız gibi, proğramcı, işte şu kadar taksit aylık 99 lira düşer ne olacak ki diyor. Sigortacı benzer şeyler. Öteki, beriki ... derken meslek hayatımız boyunca öde babam öde canımız çıkıyor. Mesleğimizin hali, ve kazandığımız para ortada. Bu ortamda mesleğimiz ve meslektaşlarımız için bir şeyler yapalım diyorum.
Bu nedenle adı geçen proğramları kullanan arkadaşların, her iki program için yıllık 750,00.TL olan yenileme ücreti yerine 500,00.TL ücret teklif etmelerini, bu fiyatı kabul etmedikleri sürece de yenileme yapmamalarını teklif ediyorum. Belki yoğun icra işi olan arkadaşlar icra proğramından vazgeçemeyebilir. Onlar da Mevzuat-İçtihat proğramını yenilemesinler.
Ayrıca bu gruba dahil olmayan çevremizi ve hatta baroları da bu harekete dahil edebiliriz. Bu şekilde bir toplu hareketten olumlu sonuç alabileceğimizi düşünüyorum.
Old 10-03-2017, 15:36   #23
tiryakim

Alıntı:
Yazan ilava
Değerli arkadaşlar;
Yaklaşık 11 yıldır Sinerji Mevzuat-İçtihat ve İcra proğramlarını kullanmaktayım. Genel itibariyle memnunum da. Ancak yıllık güncelleme ücretleri bana biraz yüksek geliyor. Bu yıl yine güncelleme zamanım geldi, 11 yılın hatırına indirim yapmalarını istedim ancak hiç indirim yapmamaktalar. Konuştuğumuz zaman kendileri de pahalı bir proğram olduklarını kabul ediyorlar ve indirim yapmama gerekçesi olarak, “kimse sizin gibi direnç göstermiyor, %98 meslektaşınız tek kelime etmeden yenilemeyi kabul ediyor” benzeri sebepler öne sürüyorlar. Ben de her iki proğramı da yenilemedim.
Sizin de yaşadığınız gibi, proğramcı, işte şu kadar taksit aylık 99 lira düşer ne olacak ki diyor. Sigortacı benzer şeyler. Öteki, beriki ... derken meslek hayatımız boyunca öde babam öde canımız çıkıyor. Mesleğimizin hali, ve kazandığımız para ortada. Bu ortamda mesleğimiz ve meslektaşlarımız için bir şeyler yapalım diyorum.
Bu nedenle adı geçen proğramları kullanan arkadaşların, her iki program için yıllık 750,00.TL olan yenileme ücreti yerine 500,00.TL ücret teklif etmelerini, bu fiyatı kabul etmedikleri sürece de yenileme yapmamalarını teklif ediyorum. Belki yoğun icra işi olan arkadaşlar icra proğramından vazgeçemeyebilir. Onlar da Mevzuat-İçtihat proğramını yenilemesinler.
Ayrıca bu gruba dahil olmayan çevremizi ve hatta baroları da bu harekete dahil edebiliriz. Bu şekilde bir toplu hareketten olumlu sonuç alabileceğimizi düşünüyorum.

Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi