Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Görevi ihmal mi

Yanıt
Old 21-02-2019, 23:45   #1
avcoskunalkiz

Soru Görevi ihmal mi

Merhaba, müdafisi olduğum şüpheli gözaltındayken görüşmeye gittiğimde, şüpheli nezaretten çıkmadan, nezarethanedeki görevli polise ailenin verdiği içinde ıslak mendil olan poşet ve eşinin yazdığı 4,5 cümle sevgi aşk ve yanında olduğunu yazan metni polise verdim, o esnada polis avukat bey bunu veremezsiniz diye tutanak tuttu, tutanakta benim poşet içinde mendil ve 5 cümle yazan not tutanağa cümleler ile geçirildi. Tutanak c. Savcısının emri üzerine tutulmuş, beni neler bekliyor, şüpheli fetö şüphelisi..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Görevi ihmal suçlaması Av.Ferit Meslektaşların Soruları 4 17-12-2018 14:53
görevi ihmal av.yağmur deniz Meslektaşların Soruları 1 22-03-2012 16:42
görevi ihmal/görevi kötüye kullanma/zincirleme suç 8xy Meslektaşların Soruları 1 28-12-2009 16:46

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03556108 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.