Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Nedersiniz??

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 11-12-2003, 11:27   #1
Refya

Varsayılan Nedersiniz??

Merhaba, Üye olduğum bir sitede yılbaşı çekilişi yaptık ve birbirimize hediyeler göndermeye başladık çocukluğumuzdaki gibi istermisiniz buradada yapalım küçücükte olsa birbirimize hediyeler gönderelim? ama buna zamanımız yok derseniz sizlere hak veririm sadece güzel olacağını düşündüm.bu mutluluğu sizlerinde yaşamanızı istedim katılmak isteyenler bu foruma yazabilirlermi?? sevgiler.
Old 11-12-2003, 16:37   #2
Refya

Varsayılan .

Üzgünüm sanırım ben bu siteyi diğer sitelerle karıştırdım.beni af edin kimse cevap yazmamış neyse unutun gitsin sadece mutlu olacağınızı düşünmüştüm.....
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03735995 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.