Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

ErkeĞİ Kurcalayin:)

Yanıt
Konu Notu: 2 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 27-08-2009, 07:46   #481
Av.Feridun Yurtsever

Bir gün bir mail gelmişti, başlığı "Erkeklerin Kadınlardan Ricası!" şeklindeydi.

* Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor.

* Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te "Orda mısın???" diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!

* Mağazada gelinliklere bakıp "Aaaa ne güzeeel" dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!

* Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.

* Çoğu erkek ısrardan ve bir şeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediğinizi anlamışızdır ama işimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekâlı muamelesi yapmayın.

* Alışveriş yapmak hiç zevkli değildir ve asla zevkli olmayacaktır.

* 'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız...

* Bizden sizinle aynı üzüntüyü yaşamamızı ve size tuvalete kadar eşlik etmemizi beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın görevidir.

* Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın.

* Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında sadece acıkmışızdır ve sadece ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek niçin masada değil' diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın zira tüm erkekler edebiyatçı değildir...

* Eğer farkında olmadan 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diğer anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın...

* Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın...

* Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız ki büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

* En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin.

* Erkekler genelde sadece ana renkleri görürler. Mesela, şampanya bir renk değil, bir içkidir bizim için.

* Sarımsı Yeşil, Açık Yeşil Likör yeşili, Çimen Yeşili, Kireç Yeşili, Yay Yeşili, Orta Deniz Yeşili... Yukarıda saydıklarınızın vallahi hepsi yeşil işte..! Lütfen bizi zorlamayın..?

* Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını bilmiyoruzdur lütfen sormayınız ayrıca uyum diye bir şey yoktur ve sırf uyum için giyeceğiniz şeyleri 1 hafta önceden tasarlamanız tamamen sizin takıntınızdır. Mavi kotun üstüne her renk ve desen blüz giyilebilir.

* Kırmızı tokanız var ve sırf bu tokaya uyum sağlaması için lütfen kırmızı takım elbise almaya bize mağazaları dolaştırmayınız..!

* Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliğinin icrasıdır...

* Bizi anlamaya çalışın; ancak bizi anlama işini lütfen fazla abartmayın çünkü çok kolay anlaşılır erkekler.

* Evi temizleyip yorulduktan sonra, yüzünüze bakılmayacak haldeyseniz, yaptığınız temizliğin bizim için bir anlamı yoktur, takdir beklemeyin. Temiz bir evden ziyade bakımlı görünen bir kadınla bir evi paylaşmak daha anlamlıdır...

* Ev işlerinden sonra yattığınız yerde sızıp kalıyor ve her türlü kur çabasına yorgunum diyorsanız bu bizi bozar… Bir erkeğe temiz evden önce temiz bir eş ve hatta sadece bir eş lazımdır. Temizlik bir temizlikçi tarafından da yapılabilir ama bazı şeyler temizlikçi ile yapılmaz... Yapılmamalı da. Bizi zorlamayın..!

* Aylarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

* Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin...

* Canım sıkılıyor hiç dışarı çıkmıyoruz hep evdeyiz farkındamısın diye sormayın farkındayızdır. Sadece nereye gitmek istediğinizi söyleyin bizi yormayın...

* 30 civarında ayakkabınız ve dolaplar dolusu elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.
Old 27-08-2009, 08:07   #482
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Bir gün bir mail gelmişti, başlığı "Erkeklerin Kadınlardan Ricası!" şeklindeydi.

* Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor.

* Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te "Orda mısın???" diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!

* Mağazada gelinliklere bakıp "Aaaa ne güzeeel" dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!

* Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.

* Çoğu erkek ısrardan ve bir şeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediğinizi anlamışızdır ama işimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekâlı muamelesi yapmayın.

* Alışveriş yapmak hiç zevkli değildir ve asla zevkli olmayacaktır.

* 'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız...

* Bizden sizinle aynı üzüntüyü yaşamamızı ve size tuvalete kadar eşlik etmemizi beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın görevidir.

* Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın.

* Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında sadece acıkmışızdır ve sadece ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek niçin masada değil' diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın zira tüm erkekler edebiyatçı değildir...

* Eğer farkında olmadan 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diğer anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın...

* Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın...

* Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız ki büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

* En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin.

* Erkekler genelde sadece ana renkleri görürler. Mesela, şampanya bir renk değil, bir içkidir bizim için.

* Sarımsı Yeşil, Açık Yeşil Likör yeşili, Çimen Yeşili, Kireç Yeşili, Yay Yeşili, Orta Deniz Yeşili... Yukarıda saydıklarınızın vallahi hepsi yeşil işte..! Lütfen bizi zorlamayın..?

* Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını bilmiyoruzdur lütfen sormayınız ayrıca uyum diye bir şey yoktur ve sırf uyum için giyeceğiniz şeyleri 1 hafta önceden tasarlamanız tamamen sizin takıntınızdır. Mavi kotun üstüne her renk ve desen blüz giyilebilir.

* Kırmızı tokanız var ve sırf bu tokaya uyum sağlaması için lütfen kırmızı takım elbise almaya bize mağazaları dolaştırmayınız..!

* Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliğinin icrasıdır...

* Bizi anlamaya çalışın; ancak bizi anlama işini lütfen fazla abartmayın çünkü çok kolay anlaşılır erkekler.

* Evi temizleyip yorulduktan sonra, yüzünüze bakılmayacak haldeyseniz, yaptığınız temizliğin bizim için bir anlamı yoktur, takdir beklemeyin. Temiz bir evden ziyade bakımlı görünen bir kadınla bir evi paylaşmak daha anlamlıdır...

* Ev işlerinden sonra yattığınız yerde sızıp kalıyor ve her türlü kur çabasına yorgunum diyorsanız bu bizi bozar… Bir erkeğe temiz evden önce temiz bir eş ve hatta sadece bir eş lazımdır. Temizlik bir temizlikçi tarafından da yapılabilir ama bazı şeyler temizlikçi ile yapılmaz... Yapılmamalı da. Bizi zorlamayın..!

* Aylarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

* Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin...

* Canım sıkılıyor hiç dışarı çıkmıyoruz hep evdeyiz farkındamısın diye sormayın farkındayızdır. Sadece nereye gitmek istediğinizi söyleyin bizi yormayın...

* 30 civarında ayakkabınız ve dolaplar dolusu elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.

oldu erkeklerin başka bir ricası var mıymış? Az geldi gözüme
Old 27-08-2009, 10:10   #483
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan supernatural
oldu erkeklerin başka bir ricası var mıymış? Az geldi gözüme

Başka ricalara geçmek için önce bu ricaların kabulü lazım.
Old 27-08-2009, 16:45   #484
NurTuna

Neşeli

Bana çok mantıklı geldi
Havasız mı kaldım ne, sahilde bir yürüyüş yapsam diyorum
Old 27-08-2009, 19:39   #485
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan agatha
Bana çok mantıklı geldi
Havasız mı kaldım ne, sahilde bir yürüyüş yapsam diyorum

Old 31-08-2009, 12:08   #486
Academic

Gereğinden fazla kurcaladık bozuldu sanırım Garanti koşullarına bu kurcalama da dahil miydi acaba?)
Old 31-08-2009, 12:18   #487
üye18721

Alıntı:
Yazan Academic
Gereğinden fazla kurcaladık bozuldu sanırım Garanti koşullarına bu kurcalama da dahil miydi acaba?)
Kurcalamayın bozulur demiştik. Suat bey'in kulağı çınlasın.
Old 31-08-2009, 12:22   #488
Academic

Alıntı:
Yazan Future
Kurcalamayın bozulur demiştik. Suat bey'in kulağı çınlasın.

Yoo bizimki bozulmadı çok şükür hala sağlam Bozuldu deyince bakın konu nasıl canlandı yine)))
Old 31-08-2009, 12:43   #489
üye18721

Alıntı:
Yazan Academic
Yoo bizimki bozulmadı çok şükür hala sağlam Bozuldu deyince bakın konu nasıl canlandı yine)))
Şey enişteden bahsetmiyorum da; bozuldu dediniz de kim bozuldu o zaman?
Old 31-08-2009, 12:54   #490
Academic

Alıntı:
Yazan Future
Şey enişteden bahsetmiyorum da; bozuldu dediniz de kim bozuldu o zaman?

Kavramsal boyutta gereğince kurcaladık.. Bozduk işte,
Old 31-08-2009, 13:28   #491
üye18721

Alıntı:
Yazan Academic
Kavramsal boyutta gereğince kurcaladık.. Bozduk işte,
Bozulma kavramsal boyutta kalsın da pratiğe yansımasın. )
Sonra mazallah;"Erkekliğin kitabinı" yeniden yazarlar filan.
Old 03-09-2009, 10:49   #492
av_ispir

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyoruz yani Bence eşeğin aklında o kabuk zaten hep var.

Pes yani vallahi pes Derya hanım. Biraz daha bilimsel yaklaşsak biyolojik desek mesela, ne biliyim hormonlar filan desek olmaz mı?
Old 03-09-2009, 10:59   #493
üye18721

Alıntı:
Yazan av_ispir
Pes yani vallahi pes Derya hanım. Biraz daha bilimsel yaklaşsak biyolojik desek mesela, ne biliyim hormonlar filan desek olmaz mı?
Bence Derya Hanım lafı uzatmamış,kestirmeden söylemiş. )Yalın ve açık..
Old 03-09-2009, 11:03   #494
av_ispir

Varsayılan Derya hanıma özel geliyor:)

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
İyi tatiller bu konu kapanmaz ama
Yazmadan yapamayacağım tutamıyorum kendimi
[FONT='Verdana','sans-serif']Erkekler için:[/font][FONT='Verdana','sans-serif']

1- Aracınızla bankamatiğe yanaşın.
2- Sol ön camı açın.
3- Kartınızı yuvaya sokup şifrenizi girin.
4- Çekmek istediğiniz tutarı girin.
5- Kartınızı, paranızı ve fişinizi alın.
6- Camı kapatın.
7- Yolunuza devam edin.

[/font]
[FONT='Verdana','sans-serif']Bayanlar için:[/font][FONT='Verdana','sans-serif']

2- Geri vitese takıp camla makine aynı hizaya gelmesi için gereken miktarda geri gelin.
3- El frenini çekin, camı açın.
4- Çantanızı bulun, kartınızı bulmak için ön koltuğa boca edin.
5- Radyonuzu kapatın.
6- Kartı makineye takmaya çalışın.
7- Arabadan bariz miktarda uzak kalan makineye daha rahat ulaşabilmek için arabanın kapısını
açın.
8- Kartı yerleştirin.
9- Doğru tarafından tekrar yerleştirin.
10- İç kapağında şifrenizin yazılı oldugu telefon defterinizi bulmak için çantanızı kurcalayın.
11- Şifrenizi girin.
12- İPTAL tuşuna basın ve doğru şifrenizi girin.
13- Çekmek istediğiniz tutarı girin
14- Yan aynadan makyajınızı kontrol edin.
15- Paranızı ve fişinizi alın.
16- Çantanızı tekrar koltuğa boşaltarak cüzdanınızı bulun ve paranızı içine koyun.
17- Fişinizi fermuarlı bölüme yerleştirin.
18- Makyajınızı tekrar kontrol edin.
19- 1 metre ilerleyin.
20- Bankamatiğe doğrugeri geri gelin.
21- Kartınızı alın.
22- Çantanızı tekrar döküp kredi kartlığınızı bulun ve kartınızı uygun yere yerleştirin.
23- Arkanızda söylenmekte olan erkek sürücüleri kızdırmak için uygun el hareketini
yapın.
24- Motoru tekrar çalıştırın ve yola devam edin.
25 -5-6 kilometre ilerleyin.[/font]

[FONT='Verdana','sans-serif']26 – El frenini indirin[/font]J[FONT='Verdana','sans-serif']))))[/font]
[FONT='Verdana','sans-serif'][IMG]file:///C:/Users/BARI~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG][/font][FONT='Verdana','sans-serif']Kayıtlı [/font]
Old 03-09-2009, 11:12   #495
av_ispir

Derya hanımın erkek ve kadın beyinleri ile ilgili fıkrasına cevap olarak yazmıştım ben bu fıkrayı yalnız bir kısmı eksik kalmış onu hemen aşağıya ekliyorum:

El frenini indirin)))))))
Old 03-09-2009, 11:35   #496
Academic

Alıntı:
Yazan av_ispir
Yazmadan yapamayacağım tutamıyorum kendimi
[FONT='Verdana','sans-serif']Erkekler için:[/font][FONT='Verdana','sans-serif']

2- Sol ön camı açın.
3- Kartınızı yuvaya sokup şifrenizi girin.
4- Çekmek istediğiniz tutarı girin.
5- Kartınızı, paranızı ve fişinizi alın.
6- Camı kapatın.
7- Yolunuza devam edin.

[/font]
[FONT='Verdana','sans-serif']Bayanlar için:[/font][FONT='Verdana','sans-serif']

2- Geri vitese takıp camla makine aynı hizaya gelmesi için gereken miktarda geri gelin.
3- El frenini çekin, camı açın.
4- Çantanızı bulun, kartınızı bulmak için ön koltuğa boca edin.
5- Radyonuzu kapatın.
6- Kartı makineye takmaya çalışın.
7- Arabadan bariz miktarda uzak kalan makineye daha rahat ulaşabilmek için arabanın kapısını
açın.
8- Kartı yerleştirin.
9- Doğru tarafından tekrar yerleştirin.
10- İç kapağında şifrenizin yazılı oldugu telefon defterinizi bulmak için çantanızı kurcalayın.
11- Şifrenizi girin.
12- İPTAL tuşuna basın ve doğru şifrenizi girin.
13- Çekmek istediğiniz tutarı girin
14- Yan aynadan makyajınızı kontrol edin.
15- Paranızı ve fişinizi alın.
16- Çantanızı tekrar koltuğa boşaltarak cüzdanınızı bulun ve paranızı içine koyun.
17- Fişinizi fermuarlı bölüme yerleştirin.
18- Makyajınızı tekrar kontrol edin.
19- 1 metre ilerleyin.
20- Bankamatiğe doğrugeri geri gelin.
21- Kartınızı alın.
22- Çantanızı tekrar döküp kredi kartlığınızı bulun ve kartınızı uygun yere yerleştirin.
23- Arkanızda söylenmekte olan erkek sürücüleri kızdırmak için uygun el hareketini
yapın.
24- Motoru tekrar çalıştırın ve yola devam edin.
25 -5-6 kilometre ilerleyin.[/font]

[FONT='Verdana','sans-serif']26 – El frenini indirin[/font]J[FONT='Verdana','sans-serif']))))[/font]
[FONT='Verdana','sans-serif'][IMG]file:///C:/Users/BARI~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG][/font][FONT='Verdana','sans-serif']Kayıtlı [/font]

İşte fıkra bile olsa toplumda cinsiyet ayrımcılığını tetikleyen örneklerden biri.
Old 03-09-2009, 12:26   #497
av_ispir

Alıntı:
Yazan Academic
İşte fıkra bile olsa toplumda cinsiyet ayrımcılığını tetikleyen örneklerden biri.

Ama taraflı olmayın lütfen. Sayın Derya Hanım ın beyin nakli ile ilgili fıkrasına bir cevaptı benimki.Hani beyin çok kullanılınca yıpranmış ya. Yani yorumunuzun onun içinde geçerli olması gerekmekte)))
Old 03-09-2009, 12:31   #498
av_ispir

Pardon çok özür diliyorum o fıkra sayın Ege ye aitmiş. Bende bu fıkrayı ona özel gönderiyorum. Küçük bir yanlışlık olmuş özür))))
Old 03-09-2009, 12:57   #499
Academic

Alıntı:
Yazan av_ispir
Ama taraflı olmayın lütfen. Sayın Derya Hanım ın beyin nakli ile ilgili fıkrasına bir cevaptı benimki.Hani beyin çok kullanılınca yıpranmış ya. Yani yorumunuzun onun içinde geçerli olması gerekmekte)))

Tabii aslında haklısınız fakat pozitif ayrımcılık var biliyorsunuz))
Old 03-09-2009, 13:12   #501
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan av_ispir
Derya hanımın erkek ve kadın beyinleri ile ilgili fıkrasına cevap olarak yazmıştım ben bu fıkrayı yalnız bir kısmı eksik kalmış onu hemen aşağıya ekliyorum:

El frenini indirin)))))))

Bir atasözü paylaştım duruma uygun başıma neler geldi bu konuda en az görüş beyan eden bendim ama sayın İspir bana fena takmış
Old 03-09-2009, 13:12   #502
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan av_ispir
Pardon çok özür diliyorum o fıkra sayın Ege ye aitmiş. Bende bu fıkrayı ona özel gönderiyorum. Küçük bir yanlışlık olmuş özür))))
Bir daha olmasın
Old 03-09-2009, 14:30   #503
av_ispir

Burada pozitif ayrımcılık olmaz ki. Artık zaman öyle bir hale geldi ki bu pozitif ayrımcılığın bizim için kullanılması gerekmekte))Veya hiç eşitlikten bahsetmemek gerekiyor haksız mıyım?
Old 03-09-2009, 14:31   #504
av_ispir

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Bir daha olmasın

Yok yok vazgeçtim sizede gelsin o fıkra.Aynı düşüncelere sahipsiniz şöyle bir baktım da
Old 07-09-2009, 14:13   #506
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Academic
Kurcalasak mı acaba? Bir şey çıkar mı)))

Kurcaladığınızda; bulacağınız şeyin sizi mutlu edeceğinden emin misiniz?
Old 07-09-2009, 14:19   #507
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Ben konuyu kavramsal olarak kurcaladığım için bulduklarım daima işime yarar ve mutlu olurum Ama burda bahsedilen türde kurcalamaya bakarsak, eee bulacakları ile başa çıkamayacak olanın kurcalamadan önce iki kere düşünmesi gerekir sanırım..
Old 07-09-2009, 14:23   #508
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Academic
Ama burda bahsedilen türde kurcalamaya bakarsak, eee bulacakları ile başa çıkamayacak olanın kurcalamadan önce iki kere düşünmesi gerekir sanırım..

Ben de bu forumda bundan bahsediyorum işte. İki kere değil, binlerce kere düşünmeleri gerekir. Kurcaladıktan sonra bulduğumuz şey bizi mutlu etmeyecekse neden kurcalayalım? Çünkü kadının önündeki tüm seçenekler, uzun vadede kadının üzüleceği seçeneklerdir.
Old 07-09-2009, 14:23   #509
Münzevi

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

erkekte kurcalanacak pek bir sey olmaz genelde. dumduz yasarlar. zikzaklari yoktur, haliyle incelik te pek bulunmaz. oyle ki size cep telefonu mesajiyla evlenme teklifi eden erkekle karsilasmaniz o kadar olagan ki, karsilastiginizda artik erkeklere sasirmamaniz gerektigini bir kez daha anlarsiniz . Is bu sebepten Suat Bey'e katiliyorum. Erkegi kurcalagimda beni mutlu edecek bir seyler olmayacagini biliyorum.
Old 07-09-2009, 14:27   #510
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben de bu forumda bundan bahsediyorum işte. İki kere değil, binlerce kere düşünmeleri gerekir. Kurcaladıktan sonra bulduğumuz şey bizi mutlu etmeyecekse neden kurcalayalım? Çünkü kadının önündeki tüm seçenekler, uzun vadede kadının üzüleceği seçeneklerdir.

İyi de o zaman kadın göz mü yummalı? Bu tam bir iki yüzlülük olmaz mı? Kadının uzun vadede üzüleceği seçenekler var diye emin olma şansını elinin tersi ile itmeli mi? Bu da kadını rahatsız edecektir. Kurcalansın, didiklensin hatta ama dikkatlice..İncitmeden, fazla hasar vermeden..Bulacakları muhtemelen sürpriz de olmayacaktır..Kurcalama gereği duydu ise vardır canım bişiyler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10338902 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.