Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Mehmet KOCABADAK

İncelediğiniz Üyemiz: Mehmet KOCABADAK (Gerçek İsmi : Mehmet KOCABADAK)
Mehmet KOCABADAK Mehmet KOCABADAK is offline
Üye
 
Son İşlem Tarihi: 20-09-2023 21:43 

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Üyelik Tarihi: 21-04-2017
Mesajlar
Toplam Mesaj: 0 (Günde Ortalama 0 Mesaj)
Aldığı Teşekkür : 0
Eklediği Teşekkür: 16
Mehmet KOCABADAK isimli üyenin tüm mesajlarını bulun
Mehmet KOCABADAK tarafından açılan tüm konuları bulun
THS'ye Davet Ettiği Üye: 0
Üyemizin Gerçek İsim ve Soyadi :

Mehmet KOCABADAK


Diğer Bilgiler THS Çalışma Grubu Üyelikleri
Doğum Tarihi:
28-09-1970
Yaş:
53
Meslek (*):
İmza Bilirkişisi
Şehir (*):
İstanbul
Hukuk Alanı:
İmza-Yazı-Belge İnceleme Uzmanı
İş Telefonu:
05054854870
İş Adresi:
İBS KRİMİNAL (İMZA,BELGEDE SAHTECİLİK KRİMİNAL İNCELEME VE FAALİYET BÜROSU
Özgeçmiş (CV):
1994 yılında Jandarma Kriminal Daire Başkanlığı Van Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği El Yazıs ve Doküman İnceleme Laboratuvarında El Yazısı ve Doküman İnceleme Uzmanı olarak çalışmaya başladım.
Sırasıyla Van-Ankara-Aydın (Söke)-Bursa-İstanbul Jandarma Kriminal Laboratuvarlarında 23 yıl binlerce dava dosyasının aydınlatılması için talepler doğrultusunda bizzat incelemeci olarak; imza, el yazısı, belge incelemeleri (çek, senet, pasaport, sürücü belgesi, kimlik belgesi, motorlu araç belgesi vb.), tahrifat incelemesi, (belgeler üzerinde silinti, kazıntı, ilave ve fotoğraf değişikliği vb.) NOT: Boşa atılmış imzalardan türetilmiş belge incelemeleri konularında yapmış olduğum çok hassas özel çalışmalarım mevcuttur. (senet, sözleşme vs), kalem baskı (fulaj) izi incelemeleri, mürekkep incelemeleri, mühür incelemleri, kaşe izi incelemeleri, makine yazısı incelemeleri, (daktilo, elektrikli ve elektronik yazıcılar, bilgisayar yazıcıları), banknot incelemeleri, (tl, usd, eur), yanmış ve üzeri karalanmış belge ve fotoğraflar üzerinde inceleme, iğfal kabiliyeti (aldatma yeteneği) incelemleri konularında bilirkişi raporu düzenledim. Şimdi ise kendime ait İBS Kriminal (İmza, Belgede Sahtecilik, Kriminal İnceleme Ve Faaliyet Bürosunda) olarak bahsettiğim konulara ait incelemeleri hukuki sınırlar içerisinde kalarak çözüm önerileri ile birlikte bilirkişilik, özel mütalaa ve danışmanlık hizmeti adı altında yerine getirmekteyim.
Hukuk Eğitimi:
Hukuk fakültesi mezunu değil
Mehmet KOCABADAK isimli üyemiz henüz herhangi bir çalışma grubuna üye değildir.

Adliyeye Gidiyorum ilan panomuzda şu anda aktif ilanı yok.
Üyemizin Kütüphanemizdeki Makaleleri
  Değerlendirme Makale Tarih Okuyucu Yorum
Şu anda mevcut değil..
THS Sunucusu bu sayfayı 0,08826804 saniyede 16 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.