Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Aktif Makale Restructuring, Privatization, Liberalization And Regulatory Reform Of Turkish Electricity İndustry

Yazan : Cüneyt Bodur [Yazarla İletişim]
Avukat

Makale Özeti
Turkish Electricity sector has been evolved since the preparation of this present master degree report. However, all information regarding liberalization and privatization of the sector in Turkey is still alive and basic information on the history and the development of the sector is - of course - still accurate. But, please be kindly informed that the proportionate of generation on page 13 is now different, also some of the cities as well as the distribution areas(page 23 and 24) slightly different now. it is also pity that some of the problems mentioned in the paper such as competition issue in Turkey is yet to be completely solved. i wish the paper would be great help to those who are in need of knowledge on the issue.

Bu makaleden kısa alıntı yapmak için alıntı yapılan yazıya aşağıdaki ibare eklenmelidir :

"Restructuring, Privatization, Liberalization And Regulatory Reform Of Turkish Electricity İndustry" başlıklı makalenin tüm hakları yazarı Cüneyt Bodur'e aittir ve makale, yazarı tarafından Türk Hukuk Sitesi (http://www.turkhukuksitesi.com) kütüphanesinde yayınlanmıştır.

Bu ibare eklenmek şartıyla, makaleden Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uygun kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarının izni olmaksızın makalenin tamamı başka bir mecraya kopyalanamaz veya başka yerde yayınlanamaz.


[Yazarla İletişim]
Bu makaleye henüz okuyucu yorumu eklenmedi. İlk siz yorumlayın!
» Makale Bilgileri
Tarih
02-06-2013 - 06:26
(3101 gün önce)
Yeni Makale Gönderin!
Değerlendirme
Şu ana dek 2 okuyucu bu makaleyi değerlendirdi : 2 okuyucu (100%) makaleyi yararlı bulurken, 0 okuyucu (0%) yararlı bulmadı.
Okuyucu
2342
Bu Makaleyi Şu An Okuyanlar (1) :  
* Son okunma 23 saat 7 dakika 41 saniye önce.
* Ortalama Günde 0,76 okuyucu.
* Henüz yazarla iletişime geçen okuyucu yok.
* Makale No : 1646
Yorumlar : 0
Bu makaleye henüz okuyucu yorumu eklenmedi. İlk siz yorumlayın!
Makalelerde Arayın
» Çok Tartışılan Makaleler
» En Beğenilen Makaleler
» Çok Okunan Makaleler
» En Yeni Makaleler
THS Sunucusu bu sayfayı 0,03061104 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.