Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Makale Yorumları
Türkiyede Kadın Hakları Mevzuatı
[Makaleye Dönüş] [Yorum Ekleme] Toplam 2 Yorumdan 2 tanesi gösteriliyor.

   
22-02-2007 22:23
Aktif Yorum çok faydalı
 
Yazan
Makale çok başarılı. Kadın haklarının korunmasına yönelik gerekli olabilecek neredeyse tüm mevzuat taranmış. Çok faydalı olacağına inanıyorum. Özellikle baroların kadın komisyonlarınca ve kadın haklarını savunan sivil toplum kuruluşlarınca geniş kitlelere bu hakların anlatılabilmesinde pratik bir rehber olacağını düşünüyorum. Arkadaşımın ellerine sağlık.

07-03-2007 08:38
Aktif Yorum Teşekkür
 
Yazan Yeşim Dağgeçen [Email]
Sevgili meslekdaşımın hazırlamış olduğu çalışma için kendisine teşekkür ediyorum.Her avukat arkadaşımızın elinin altında bulunması gereken bir rehber gibi olmuş.Hepimize çok fazla görev düşüyor bunları daha çok insana anlatmak konusunda.İyi çalışmalar.Yeşim Dağgeçen

   
THS Sunucusu bu sayfayı 0,02832389 saniyede 10 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.