Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

Cezaevlerinde Nefes Almak

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 10-09-2003, 21:50   #1
Armağan Konyalı

Varsayılan Cezaevlerinde Nefes Almak

Sayın Üyeler,

Cezaevlerinin durumundan söz açmaya şimdiye kadar cesaret edenimiz olmamıştı. Sorunun büyüklüğünü en iyi savcılarımızın bildiğini biliyorum ve savcılarımızı bu konuda kamuoyunu bilgilendirmeye çağırıyorum.

Özellikle büyük cezaevlerindeki korkunç yaşamı anlatsınlar. Kış günlerinde havasızlık ve soğuktan nefes alınamayan koğuşları, yaz günlerinde sıcak ve havasızlıktan nefes alınamayan koğuşları anlatsınlar.

Çünkü en önce nefes almak gelir. Yatacak yer, koğuşu kıran geçiren azılı mahkumlar, gardiyanların ataleti ve adaleti sonradan gelir. Önce bir nefes lazım...

Saygılarımla

Bir Dost
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
satılan gayrimenkulü garanti altına almak Desarac Meslektaşların Soruları 3 03-03-2006 12:59
Kooperatifler Den Belge Almak Moonlight-Shadow Hukuk Soruları Arşivi 1 10-09-2004 06:34
Vekalet Ücreti Almak- Almamak Av.Mehmet Saim Dikici Hukuk Sohbetleri 14 01-07-2002 14:10
Soyadımı Geri Almak İstiyorum ! superwizzo Hukuk Soruları Arşivi 0 17-06-2002 12:38
Yurtdisindan Nafaka Almak yelissa Hukuk Soruları Arşivi 2 27-02-2002 03:59

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04209995 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.