Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-09-2007, 21:56   #871
Gülümse

Alıntı:
Yazan ferdaduran
bazen sadece babamı ne kadar çok sevdiğimi düşünüp dakikalarca hüngür hüngür ağladığımı İ.E babam bunu okusa inanmaz )

Belki bunu soylerseniz cok mutlu olur.. Benim oglum babanisina bunu itiraf etti baba o gun bugundur bulutlar uzerinde..
Old 04-09-2007, 22:05   #872
ferdaduran

Varsayılan :)

resmiyetimiz üniformasından mı ileri geliyor bilmiyorum ama ailevi ilişkilerimiz sevgi gösterilerine hep kapalı oldu,söylesem,inansa bile dalga geçer eminim ama denemeye değer
Old 04-09-2007, 22:57   #873
Gülümse

Sevgili dostum (yakinda 20 yasinda olacak olan) oglum Amerika'da okuyor. Ve gecen sene seyrettigi bir filmin etkisi ile duygulanip babasini ozledigini hissediyor ve babasini ariyor onu ne kadar ozledigini anlatiyor. Ama o kadar duygulaniyor ki aglamaya basliyor..

Tabi daha goruntulu telefonlar icat olamadigi icin babamiz sadece sesinden agladigi konusunda supeye dusuyor "Ne o oglum agliyormusun?" diye soruyor... Eee serde erkeklik var oglum yok sadece biraz usutmusum diye gecistiriyor.. Sonradan agladigini bana itiraf etti, bende babaya yetistirdim.. Evet esim buruk oldu ama bulunla oyle gurur duydu ki cevresinde yakin buldugu bir kac kisi ile paylasti..

O da ne tum babalar cep telefonlarini cikartip ogullarindan gelen hos mesajlari birbirlerine okumaya basladilar.. Yuzlerindeki gururun ne resmini yapmak imkansiz..
Old 04-09-2007, 23:23   #874
cesur_yürek

1)Ben bu itirafları kaleme alırken ,Jeanne D'arc'ın sohbet kanalında bulunduğunu; zira benim de bu itirafları yazmadan önce sohbet kanalında bulunduğumu itiraf ediyorum.
2) Jeanne D'arc'ın, benim uzun bir zaman (1 hafta kadar) itiraflara takılmadığıma üzüldüğünü ; ha bunu nasıl anladın diye sorarsanız Jeanne D'arc'ın forumdaki yazılarında üzüntüsünü gizlice haykırdığını ve bunu duyduğumu itiraf ediyorum.
3) Jeanne D'arc sen iyi bir insansın ve sağlığına bu da bir itiraftır.
Old 05-09-2007, 12:06   #875
Av.Ufuk Bozoğlu

12 dev adamın hali nedir arkadaşlar ya?

Bu duruma feci içerlediğimi İ.E.

Saygılarımla...
Old 05-09-2007, 13:37   #876
Av. Hatun Olguner

İçinde,"olcak,olucak,gidicek,gelicek,bakıcak..." gibi Yeni Türkçe kelimeler olan mesajlarla karşılaştığımda ve bu kelimeleri okuduğum anda donup kalıyorum;ruhum ve beynim edebi hasara uğruyor;uzunca bir süre kendime gelemiyorum.
Old 05-09-2007, 15:55   #877
Admin

Alıntı:
Yazan Av. Hatun Olguner
İçinde,"olcak,olucak,gidicek,gelicek,bakıcak..." gibi Yeni Türkçe kelimeler olan mesajlarla karşılaştığımda ve bu kelimeleri okuduğum anda donup kalıyorum;ruhum ve beynim edebi hasara uğruyor;uzunca bir süre kendime gelemiyorum.
İtirafınıza aynen katılıyor, ayrıca "geliyo", "gidiyo", "bi", "sınaw" sözcüklerinin bende bunlardan daha derin yaralar açtığını ve ayrıca THS üyeleri arasında dahi her türlü uyarıya rağmen bu sözcüklerin kullanımın (kullanma denemesi diyelim, çünkü bu mesajları forumdan hiç ACIMADAN kaldırıyoruz ) beklentilerimin ötesinde, ÇOK YÜKSEK oranda olduğunu itiraf ediyorum.
Old 05-09-2007, 16:20   #878
Av. Hatun Olguner

Sn. Admin ve Sn. Armağan Konyalı ;

Sizin de konuya hassasiyetinizi ve boyutlarını biliyorum.
Beni ancak,bu konuda duyarlılığı olan arkadaşlarım anlar;
ve inanın,bu tür dil katlimaına rastladığım zaman,kalbim sıkışıyor,gözlerim doluyor. Dilimize sahip çıkmak,doğru kullanmak vatandaşlık borcu bana göre,hiç olmasa bu kadarcık bir vazifeyi layıkı ile yapalım. Duygu ve düşüncelerimizi bir hukukçuya yaraşır özen,yetkinlik ve estetik ile dile getirelim. Hukukçunun özelliği ve farkı biraz da budur.Ben de size teşekkür ederim.
Old 05-09-2007, 16:59   #879
Jeanne D'arc

Türkçe kelimelerin, Türkçe harfler yerine yabancı karakterli harflerle yazımına, forumda müsamaha edilmezken; üye ismi olarak "güwen" ya da "ewrim'in" kabul edilmesinin çelişki olup-olmadığını merak ediyorum İ.E.
Old 05-09-2007, 17:03   #880
Admin

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Türkçe kelimelerin, Türkçe harfler yerine yabancı karakterli harflerle yazımına, forumda müsamaha edilmezken; üye ismi olarak "güwen" ya da "ewrim'in" kabul edilmesinin çelişki olup-olmadığını merak ediyorum İ.E.
İstisnalar ve çok kabul edilmez kelimeler hariç, üye isimlerine karışmıyoruz İ.E.
Old 05-09-2007, 17:23   #881
Av.Elvan Akkaya

dilimizi doğru kullanma çabalarına yürekten katılıyor olmama rağmen yazarken "yeni türkçe" kelimeleri kullanmayı ÇOK sevdiğimi İ.E
Old 06-09-2007, 10:24   #883
Av.Nur

UYAP bilgisayar ağı yavaş işlediği, kalem memurları da henüz gerekli sayfalara girişlerde kullanım konusunda halen zorluk çektiği için, sırf yolluk kayıtları bitsin de hacze gidilsin diye 12.00'de çıkılacak hacze 13.15'de çıkmış olmaktan dellendiğimi ve bu durumdan nefret ettiğimi itiraf ediyorum.
Old 07-09-2007, 10:27   #884
Veysel

Alıntı:
Yazan Av.Nur
............... 12.00'de çıkılacak hacze 13.15'de çıkmış olmaktan dellendiğimi ve bu durumdan nefret ettiğimi itiraf ediyorum.

Sayın Nur ; Bu itirafınızın Sayn Admin'i ve Sayın Suat ERGİN' i dellendirebileceğini düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 07-09-2007, 21:16   #885
Av.Duygu Işık Behrem

İzmir yaza veda toplantısına gitmekten korktuğumu; şarkı söylemekten de çok utandığımı itiraf ediyorum.
Old 07-09-2007, 23:53   #886
AV.ZAFER TUNCA

kızların umursanmamayı neden bu kadar çekici ve karizmatik bulduğunu anlayamadığımı, oysa kendilerini sevenlerin peşlerinden gitseler çok daha mutlu olabileceklerini, bugüne kadar nadiren hoşlandığım sayılı kızdan çoğunun benden hoşlanmadığını, ancak onlar dışında genelde hoşlanılan bir tip olmamın da bana bir fayda getirmediğini itiraf ediyorum en azından daha küçük yaşlarda, ego tatmini oluyordu ama şimdi o da yok
Old 08-09-2007, 16:51   #887
Jeanne D'arc

İtiraf ediyorum: Uzunca bir vakittir, sessiz sedasız ama içten içe hain bir cinlikle(bence bu yüz cinli değil Çinli), bu topiğin, THS.streseson.com'un okunma sayısını geçmesini bekliyordum. Nihayet o büyük gün geldi çattı, bugün sabah saatlerinde streseson.com'u gettik. Bahtiyardım. Lakin bu Turan Paşa yerli yerinde ve uslu durmadığından yine bizi geçmişler, bedbahtım. İtirafseverler nerdesiniz, huuu!
Old 08-09-2007, 16:57   #888
Deniz İpek

Varsayılan bir itirafda benden:)

sayın D'arc bayanmış,ben ise daha düne kadar bay olarak bıldıgımı itiraf ediyorum)
Old 08-09-2007, 17:07   #889
Gülümse

Olumlu

Alıntı:
Yazan ZAFER TUNCA
kızların umursanmamayı neden bu kadar çekici ve karizmatik bulduğunu anlayamadığımı, oysa kendilerini sevenlerin peşlerinden gitseler çok daha mutlu olabileceklerini, bugüne kadar nadiren hoşlandığım sayılı kızdan çoğunun benden hoşlanmadığını, ancak onlar dışında genelde hoşlanılan bir tip olmamın da bana bir fayda getirmediğini itiraf ediyorum en azından daha küçük yaşlarda, ego tatmini oluyordu ama şimdi o da yok

Kacan kovalanir,
Kacan balik buyuk olur..

Bunlar hos guzelde kardes bir deyim daha var..

Kedi uzanamadigi cigere mundar dermis.. Sakin sizin durumuz oyle olmasin
Aslinda aranan istenen ama ulasamadiklar siz olmayasiniz.
Old 08-09-2007, 17:08   #890
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Deniz İpek
sayın D'arc bayanmış,ben ise daha düne kadar bay olarak bıldıgımı itiraf ediyorum)
GÜN AYDIN))
Old 08-09-2007, 17:13   #891
Gülümse

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
İtiraf ediyorum: Uzunca bir vakittir, sessiz sedasız ama içten içe hain bir cinlikle(bence bu yüz cinli değil Çinli), bu topiğin, THS.streseson.com'un okunma sayısını geçmesini bekliyordum. Nihayet o büyük gün geldi çattı, bugün sabah saatlerinde streseson.com'u gettik. Bahtiyardım. Lakin bu Turan Paşa yerli yerinde ve uslu durmadığından yine bizi geçmişler, bedbahtım. İtirafseverler nerdesiniz, huuu!

Aradaki fark bayagi fazla, ucurum da bayagi buyuk.. Once arayi kapanmana yardim edeyim dedim gucum yetemedi kardes
Old 08-09-2007, 17:19   #892
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
İtiraf ediyorum: Uzunca bir vakittir, bu topiğin, THS.streseson.com'un okunma sayısını geçmesini bekliyordum. Nihayet o büyük gün geldi çattı, bugün sabah saatlerinde streseson.com'u geçtik ama gene geride kaldık öğleden sonra...

Sayın D'arc THs-strese.son.com aşağıdak ilinkten takip edilebilir, şu an itibariyle 22.109 okunma sayısı bulunmaktadır ve fakat 1325 yanıt sayısı ile THS de en çok cevap alan topiktir Ama at başı gitiğimizin farkında olduğumu itiraf ediyorum
Bununla birlikte lololstan paşası Adminden site lokalinin yarısını talep etmiştir. Bu bağlamda gerekli girişimlerde bulunmuş ve açtığı yeni yepyeni topiklerle yeni yayın döneminde sürprizlerine devam edeceğini itiraf ediyorum

http://www.turkhukuksitesi.com/showt...=11960&page=45
Old 08-09-2007, 19:52   #893
Gülümse

Iki oglum NY deki okullarina dondukten sonra ev bayagi sessizlesti.. Eh bir haftaya kadar kizimin okuluda acilacak.. Kedim ve ben evin sessizliginin tadini cikaracagiz...

Evet evin sessizligini ozledigmi itiraf ediyorum...
Ama sessizli bir yere kadar belli bir sure sonra evin civiltisini ozleyecegimi adim gibi biliyorum.
Old 08-09-2007, 20:19   #894
Gülümse

Hazir klavyenin basina oturmusken, sitenin duzeni hakkinda son zamanlarda bayagi kaygilandigimi hatta zaman zaman sinirlendigimi itiraf ediyorum..

Dusunun dun site lokalinde olan bir bolum birden baska bir yere geciveriyor.. Ustunde de bir eteket... Tasindi..

Tasinmayin arkadaslar benim kafam karisiyor.. Her bulamadigim forma amanim bu da mi tasinmis mantigi ile yaklasmaya basliyorum..

(Yaslaniyorum galiba bir seylerin yeri degisince sinirleniyorum)..

Oradan oraya tasinmaya devam ederseniz bunun sorumlularini yakalar onlarin dava dosyalarinin yerlerini azicik tasiyiveririm.. Ona gore

Ne bu yazimi bir suc duyurusu olarak mi kabul ediyorsunuz... Vallahi saka yaptim...
Old 09-09-2007, 21:20   #895
NÜANS

itiraf ediyorum sınavlardan dolayı otçul bir asosyal kişiliğe büründüm..
Old 10-09-2007, 13:25   #897
Ahmet Turan

THS itiraf com ile THS strese.son.com arasındaki reyting rekabetinde, THS itiraf com’un okunma sayısında liderliği ele geçirdiği görülmektedir. Bu durumda strese.son.com’un itiraf.com’a yenildiğini kabul ettiğimi itiraf ediyorum

Lakin, bu yenilginin nedenleri üzerinde düşündüğümüzde bir kısım dış müdahalelerin olduğunu görüyoruz. 19 İtiraf com, site lokalinden “site haberleri” bölümüne taşınmıştır. E ne olmuşki denemez çünki site haberleri forum alanının en üstünde ve hemen dikkat eçekerken, site lokali en altta ve hiç dikkat çekmemektedir. Ayrıca site lokalindeki 6 adet ana başlık içinde yer bulmak site haberleri bölümündeki 2 başlığa göre yer bulmaktan daha kolay olmadığı açıktır. Bütün bu nedenlerle itiraf com un reytingde bize fark atmasının normal olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 10-09-2007, 13:25   #898
Av.Ufuk Bozoğlu

Meslektaşların soruları isimli forumdan çok şey öğrenmekte olduğumu ve bunun beni çok mutlu ettiğini İ.E.

En öğrenci saygılarımla...
Old 10-09-2007, 14:00   #899
Jeanne D'arc

Alıntı:
THS itiraf com ile THS strese.son.com arasındaki reyting rekabetinde, THS itiraf com’un okunma sayısında liderliği ele geçirdiği görülmektedir.

Alıntı:
Lakin, bu yenilginin nedenleri üzerinde düşündüğümüzde bir kısım dış müdahalelerin olduğunu görüyoruz.
Mızıkmayın ne olur, çalışın sizin de olur!

Sonradan Ek:İ.E'yi unutmuşum İ.E.
Old 11-09-2007, 15:27   #900
*sinequanon*

Sarı ışık yanar yanmaz kornaya asılan şoförlerin her birinin ahirette elinde korna olan 1000 zebani tarafından kovalanmasını dilediğimi İ.E.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 3 (0 Site Üyesi ve 3 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06141901 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.