Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

piam neredesin........

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 05-12-2006, 13:04   #1
Staj.Av.Selçuk

Varsayılan piam neredesin........

AYRAÇ
Bir kitabın birbiri ardına gelen
iki sayfasıydık seninle.
Kavuşmamız için,
kitabın kapanması yetecekti.
Kitap kapandı
fakat halımız çok acı;
çünkü kitabın arasında unutmuştuk
o hain AYRACI.
Old 10-12-2006, 23:02   #2
hükümsüz1621

Varsayılan piam nerede:)

Ytirilenlerin ardından kaç kez gözyaşı dökmedik ki...değer verdiklerimiz değerlerinden eksilince anladık bazı şeyleri...ve hiçbir zaman güneş,doğmaktan vazgeçmedi...sen bekle...elbet güneş bir gün senin içinde doğacak..doğmuştur belki de...

Old 11-12-2006, 15:53   #3
Staj.Av.Selçuk

teşekkürler elifciğim::::::
allah yokluğunu göstermesin....
Old 11-12-2006, 19:00   #4
hükümsüz1621

Varsayılan :):):):)

ss..sağolasınAllah senin de yokluğunu göstermesin selçukcuğum...hep mutlu olman dileğiyle....ss
Old 30-12-2006, 20:03   #5
Staj.Av.Selçuk

piam neredesin...kimsin...kaç kılıkla girdin dünyama...kaç kişiyle alddattım seni..oysa ben yanlız seni sevdim... seni hissettim...yaşarken bile ölümü son nefesim sen ol ne olur...
Old 15-01-2007, 14:00   #6
yağmurdamlası

Varsayılan bir varmış bir yokmuş..

Bir varmış bir yokmuş mutluluk avucunun içinde bir damla olmuş o damla biranda kurumuş sevenin kalbi oan acılar içinde burkulmuş..Hayat işte sevdiğini insanız ve hep bir şeyleri bekliyor bir şeyleri arıyoruz belki birgün buluruz belki de bulmuşuz....
Her şey güzel olacak buna inanalımmmm ağlasak bile güldüğümüzde de unutmayalımmmm....
Old 15-01-2007, 14:20   #7
Staj.Av.Selçuk

Sen vardın...herşey yokken sen vardın...ve gittin...hiçbirşeyinle hiçbir yerde hiç olmak bana kaldı...aramak nafile sende kalmışdı...beni bişey yapan herşey...seni kılıgindakı kılıksızlarla aldatıyorum...artık son nefesim...piam nerdesin...
Old 16-01-2007, 13:23   #8
yağmurdamlası

Varsayılan pia mı?

Belki o yanıbaşındadır belki en sevmediğinin kalbinin içine gizlenmiştir belki bir tebessümle düşecektir kalbinin içine fazla sıkma canını selçuk bey bulunacaktır pianın adresi elbetttt Bir bakmışsın nefret ettiğine kaptırmışsın gönlünü o seni sevmese de sana güvenmese de...Önemli mi acaba onun beni sevmesi ben seviyorum demek bu kadar kolay mı ya da zor olanı yapamamakla seni seviyorum demeye mi sığınan mahluklar var mı?Hayat düğüm ben de bir sır içimizde kaç tane bilinmeyen var bunu bilen var mı?Akışına bırak hayatı o çizecektir ummadığın biran gideceğin gizli sırrra yolunu....
Hadi eyvaaallahhhh
Old 16-01-2007, 22:19   #9
_NALAN_

rahat bırak Piam'ı
Old 16-01-2007, 22:42   #10
Staj.Av.Selçuk

Alıntı:
Yazan yağmurdamlası
Belki o yanıbaşındadır belki en sevmediğinin kalbinin içine gizlenmiştir belki bir tebessümle düşecektir kalbinin içine fazla sıkma canını selçuk bey bulunacaktır pianın adresi elbetttt Bir bakmışsın nefret ettiğine kaptırmışsın gönlünü o seni sevmese de sana güvenmese de...Önemli mi acaba onun beni sevmesi ben seviyorum demek bu kadar kolay mı ya da zor olanı yapamamakla seni seviyorum demeye mi sığınan mahluklar var mı?Hayat düğüm ben de bir sır içimizde kaç tane bilinmeyen var bunu bilen var mı?Akışına bırak hayatı o çizecektir ummadığın biran gideceğin gizli sırrra yolunu....
Hadi eyvaaallahhhh

Pia sende biliyosun ki benim için bir mit haline geldi...aranıpta bir ömür bulunamayan sevgili....doğru insan...belki çok yakın...belki kötünün içindeki iyi...belki iyinin içinde kötü...ama bir yerlerde var bilmiyorum beklemeli mi yoksa gazı kökleyip ona mı gitmeli...
teşekkürler yağmur ilgine ve dostlığuna...
Old 16-01-2007, 22:47   #11
Staj.Av.Selçuk

Alıntı:
Yazan av.özgür ekin
Nalan o senin pian değil ki Selcuğun piası

özgür herkesin bir piası var...içinde sır gibi sakladığı...bir ömür aradığı...bazen bulursun...ve kaybedersin...bazen de bulduğunu zannedersin...ıssız bır çölde sen kaybolursun...ve son bazen bulursun bırakmazsın o seni bırakmaz mutlu olursun...ne olursa olsun ama mutlaka herkesin bir piası olsun...
teşekkürler ilgine...
Old 16-01-2007, 22:53   #12
Staj.Av.Selçuk

Alıntı:
Yazan _NALAN_
rahat bırak Piam'ı

ne o nalan tanıyormusun yoksa... eğer tanıyosan beni uğraştırma... gidip basayım hemen nikahı
ben onu bıraksamda... o beni bırakmaz nalan....biz bu dünyaya iki beden olarak gönderildik... ama tek beden olarak geri döneceğiz... yani ya 1+1=1... yada 1-1=0

ilgine teşekkür ederim...Saygılarımla...
Old 16-01-2007, 23:28   #13
_NALAN_

Piam afedersin seni arıyorlarmış ben farketmedim arandığını
Old 28-01-2007, 19:24   #14
Staj.Av.Selçuk

usanmıştı yağmur...artık yağmıyordu...ayrıldığımız şehrin üzerine...yıllar sonra bahar mı gelecek...ne dersin?...sen gittikten sonra yapraklarını dökmüştü ağaçlar...yeniden filiz mi veriyorlar ne...nedir bu iyimser hava...yoksa sen mi göründün...sehrin kıyısında...hayır...evet...bu yalancı bahar...baharda yalan söylüyor bak bana...tıpkı senin gibi...benmi nerdeyim?... beni boşver...asıl sen nerdesin...
Old 02-02-2007, 19:54   #15
Staj.Av.Selçuk

bir çiçek daha boynunu büktü... çünkü küsmüştü güneş...ve doğmamaya yeminliydi...haklıydın oysa güneş gibiydim...kızdığımda üşüttüm seni...sevdiğimde yaktım ...haksızdın...çünkü hep güneşim ol demiştin...şimdiyse hep yanlış şehirlere doğuyorum...
Old 09-02-2007, 12:19   #16
Staj.Av.Selçuk

"kırıldı umudu serçe kuşların"
Old 09-02-2007, 15:18   #17
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Umut insanın ekmeğidir.Umudun yoksa yaşayamazsın yaşadığından zevk alamazsın....
Old 09-02-2007, 20:21   #18
_NALAN_

Bak görüyor musun? Seni yazarak yaşamak bile zooor. Oysaa............
Old 11-02-2007, 14:01   #19
Staj.Av.Selçuk

Ve bir nota not alıyorum...
hani şu do re mi fa olanlardan...
şaçının bir kaç telinden...
keman yayı yapıp...
kayboluşumun şarkısını notalıyorum...
Old 11-02-2007, 14:09   #20
yağmurdamlası

Varsayılan kendim yazar kendim silerim

Kalbimizde büyüttüğümüz sevgiyi kendim yazdım kendim silmek üzereyim,
Hayata bakışımı değiştireb bakışlarını bir kartpostal sayıp sana geri göndermekteyim,
Güldüğün gözlerinde bir eski hesabı kapattğını tahmin eden,
Benim....
Vicdanının mahkemsinde yargıç değilim,
Avukatına gelince,
Onu da sen düşün buna ben ne diyeyim?
Kapatılacak sayfaysan kapanmışsındır tabii kalabalığa fırsat bermeyeyim,
Doğallığı seven senin en doğal halini gördüm,
O da sevgisizliğin...
YAĞMURDAMLASI..
Old 11-02-2007, 14:45   #21
Staj.Av.Selçuk

ellerini sıkardık avuçlarımızda...
saçlarını sıkıp koklamayı marifet bilirdik...
sıkıcıydık anlayacağın...
dudağıyla dudağını sıktı bir başkası,karıştırma...
(sıkıcılık?!)...
o romantikmiş!...
Old 12-02-2007, 17:57   #22
Av.Görkem TURGUT

ne olur kim olduğunu bilsem pia'nın
ellerini bir tutsam ölsem
böyle uzak uzak seslenmese
ben bir şehre geldiğim vakit
o başka bir şehre gitmese
otelleri bomboş bulmasam
içlenip buzlu bir kadeh gibi
buğulanıp buğulanıp durmasam
ne olur sabaha karşı rıhtımda
çocuklar pia'yı görseler
bana haber salsalar bilsem
içimi büsbütün yıldız basar
bir hançer gibi çıkıp giderdim

ben bir şehre geldiğim vakit
o başka bir şehre gitmese
singapur yolunda demeseler
bana bunu yapmasalar yorgunum
üstelik parasızım pasaportsuzum
ne olur sabaha karşı rıhtımda
seslendiğini duysam pia'nın
sırtında yoksul bir yağmurluk
çocuk gözleri büyük büyük
üşümüş ürpermiş soluk
ellerini tutabilsem pia'nın
ölsem eksiksiz ölürdüm
Attila İlhan

Herkesin bir gün pia'sını bulması dileğiyle
Old 15-02-2007, 10:20   #23
Staj.Av.Selçuk

gökyüzünün önünde hep seni düşündüm
Bugün yine ulaşmak istedim sana. Değmek gözlerine... Soluğunu istedim,sıcaklığını... Rüzgarına bırakıp kendimi, uçmak istedim. Senin gibi bir göçmen kuş olmak istedim. Yine olmadı...
Büyük binalar yapıp duruyorum hiç usanmadan. Beton binalar... Öylesine sıradan ve biçimsiz. Giriyorum içlerine, bağırıyorum durmadan, ama yoksun sen. Rengarenk boyuyorum yaptığım binaları, olmuyor... içi boş çünkü onların.
Ne zaman tutsam ellerini bir soğukluk hissediyorum avuçlarımda, geçen ellerinden ellerime; oysa benimkiler her daim sıcak.
Yüreğine bakmak istiyorum. Görmek onu, tanımak, çözümlemek. izin vermiyorsun. Hırçınlaşıveriyorsun... Kim bilir belki de korkuyorsun. Bense susuyorum.
şiir okuyorum sana. Durmaksızın okuyor okuyorum. Dinliyor gözüküyorsun, Hissediyormuşcasına bakıyorsun yüzüme. Umutla doluyor içim ve yıkıveriyorsun düşümü; Çünkü sen yarım kalmış bir şiirsin; anlamsız, amaçsız ve kırgın.
Göğe bak diyorum. Bizi çağırıyor. Seni çağırıyor kucağına. Masal anlatmanı bekliyor diyorum. Gözlerim doluyor. Kanatlarım kırık şimdi diyorsun. Oraya ait değilim artık. inanamıyorum. Sözcükler çarpıyor yüzüme. Gözlerini arıyorum son bir umutla. Ama yine yok.
Yolunu kaybetmiş bir göçmen kuştun sen, yittin.
Ve hala bana uçmayı öğretmeni bekliyorum.

Süreyya Berfe
Old 15-02-2007, 10:35   #24
Av. Meral Akçınar

Neşeli Wo ist die Pia?

Alıntı:
Yazan özgür
Nalan o senin pian değil ki Selcuğun piası

İyi ama Pia kim?
Ayrıca kim olduğunu bilmiyor olabilirim ama benim de çok kanım ısındı Pia'ya. Belki de benim Pia'm olacak ileride kimbilir..Ya da ben birinin Pia'sı olurum..Bilmeden..Bilinmeden..
Old 15-02-2007, 11:34   #25
yağmurdamlası

Varsayılan Özlemdesin...

Selçuk dostum pianın hasreti sarmış seni ve öyle bir sarmış ki yanıyorsun söndirenin yok. Yüreğinin kapılarını elbet yine aşka güvenip aşka yeniden açacaksın ama sen benim yani (ablanın)söüzünü tutmuyorsun ama olmuyor.Hüsranlara kapımız açık sevdalara ise nasip diyelim.Yarım kalan hikayelerin virgülünü kaldırıp kendimi noktayı koyabilelim.Belki bir şişeyi içtiğimizde sarhoş olmayan bu bedeni aşka sarhoş olmamaya karşı güçlendirelim.Bir bakış baktın kalbimi yaktın devirleri geri de kaldı değil mi selçuk abicim.

PİANI BULDUĞUNDA EL ÖPTÜRMEYE GETİRMEYİ UNUTMA...
Old 15-02-2007, 11:39   #26
Staj.Av.Selçuk

Alıntı:
Yazan Meral Akçınar
İyi ama Pia kim?
Ayrıca kim olduğunu bilmiyor olabilirim ama benim de çok kanım ısındı Pia'ya. Belki de benim Pia'm olacak ileride kimbilir..Ya da ben birinin Pia'sı olurum..Bilmeden..Bilinmeden..
Bizler... bir kalbi başka bir kalbe sığdıracak kadar becerikli mahlukatlarız... pia... kalbinize sığdırabildiğiniz kalbin sahibidir...
Teşekkürler...
Old 15-02-2007, 21:14   #27
Av. Meral Akçınar

Olumlu Bu kadar da olmaz ki..

Alıntı:
Yazan Staj.Av.Selçuk
Bizler... bir kalbi başka bir kalbe sığdıracak kadar becerikli mahlukatlarız... pia... kalbinize sığdırabildiğiniz kalbin sahibidir...
Teşekkürler...

Daha iyi bir şekilde ifade edilebileceğini sanmıyorum.. Çok güzeldi.. Diğer yazdıklarınız gibi.. Ben teşekkür ediyorum.
Old 25-02-2007, 14:14   #28
yağmurdamlası

Selçuk piam sevdasını kapatacak gibi geliyor bana garibm zaten çok dertli bir de piamle mi uğraşsın?Ben dedim lafımı dinletemedim yok masal aleminde bulursun dedim yok dedi zaten yaptığı bir şey de yok beklemekle bulunur mu yok? yani piam falan yok....
Old 26-02-2007, 00:13   #29
Staj.Av.Selçuk

Yanılıyorsun yağmur...piam hiç olmadığı kadar var bu aralar...Bir parantezi kapatmakla diğer bir parantez açılmıyor malesef...Masallar aslında bizim yarattığımız gerçeklerden ibaret değilmi?...Amacımız değilmi masallar kadar gerçek bir aşkı yaşamak...Tanrı bazı insanları dünyaya sadece aşık olmak için göndermiştir...Tanrının görevlendirdiği kişi belki benim belkide sensin...O yüzden bu yürek bu bedende attıkça...ne bu sayfa kapanır ne de başka yeni bir sayfa açılır...
Saygılarımla
Old 26-02-2007, 11:23   #30
yağmurdamlası

Umarım yaşarsın selçuk öyle bir aşk...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07727289 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.