Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Stajyer Avukat Aranıyor [izmir]

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 31-01-2007, 20:03   #1
Av.Selim Balku

Varsayılan Stajyer Avukat Aranıyor [izmir]

Bir arkadaşım stajer bir avukatla beraber çalışmak istiyor. İlgilenenlere özel mesajla bilgi verilecektir.
Old 01-02-2007, 11:32   #2
hülya1984

selam.izmire aşık bi insan olarak izmirde kalmayı çok istememe rağmen maalesef şuan adanada staj yapıorum.ve bu ilanı neden daha önce vermediniz diye hakkım olmayarak sitem edioruminanın tahmininizden çok daha fazla isterdim stajımı izmirde yapmayı...ama yinede umarım birlikte çalışıcağınız iyi bi stajer bulabilirsiniz bi an önce...
Old 02-02-2007, 15:03   #3
THE HERO

Varsayılan izmirli stajyer

iyi günler öncelikle.izmir de yaşayan biri olarak staj ilanınızla ilgileniyorum.şu an adliye stajındayım.ingilizce düzeyim upper intermediate ve bilgisayarım fena sayılmaz.şehirler arası yolculuğa bir engelim bulunmamakta.cevabınızı merakla bekliyor olacağım.
saygılarımla

ramazan kayaalp

gsm 05372734307
Old 03-02-2007, 09:29   #4
lawstudent

ben şu anda öğrenciyim sanırım beni kapsamaz bu durum.yoksa ben de gelmeyi isterim.
Old 05-02-2007, 09:36   #5
Av.Selim Balku

Özel mesajları sürekli takip edemediğimden dolayı burdan açıklama yapayım,

Stajyer arayan meslektaşımızın her konuda davaları mevcut olup, daha çok askeri davalardan ibarettir. Ancak icra takip işleri de yok değil...

Ancak kendisi askeri davalarla meşgul olacağından dolayı, geriye kalan hukuk ve ceza davalarında sorumluluğu üstlenebilecek, hevesli, arkadaşlara ihtiyacı varmış,

Aradığı tek şart, işe hevesli olsun yetermiş.

Büro Konak meydanına yakın olup, stajyer için ayrı bir masa ayırmış, harçlık konusunu kafanıza takmayın...

telefon numarası: 425 15 87 buradan Yasemin Hanımla görüşün...
Old 14-02-2007, 11:17   #6
Canavar Avukat

Staj proseduru nasil isliyor acaba ? Mesela ben istanbul'da oturuyorum yeni mezun oldum henuz istabul barosuna gerekli evraklari goturup staji baslatmadim, ornegin bu durumda izmir'deki bu ise basvurmak icin staji izmir'den mi baslatmam gerekir ? gerekirse adliye stajini o halde nerde yapmaliyim ? Hangi kurum beni nasil yonlendirecektir bu konuda?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi