Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyimiz var?

Yanıt
Konu Notu: 3 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 23-12-2010, 12:19   #511
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Abi, 14 gün daha dişini sıkarsan uykusuzluk maaşı da alırsın bence.

Aman Abi, ağzından yel alsın.
Old 23-12-2010, 15:30   #512
kordelya

Hayatta karşılaştığımız harika mucizeler var, şükretmeyi bilen iyi sıfatlı niyetlerimiz var
Old 23-12-2010, 22:46   #514
hukukkızı

lise yıllarımdan sonra yeniden aşık olabileceğim bir hocam var galiba
Old 08-02-2011, 14:41   #515
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Şimdiden tebrikler ve mutluluklar.

Hadi hayırlısı.

Tam ortaya bakınız... Ayağını sürümek diye buna denir kanımca...Tebrikler mutluluklar.
Old 08-02-2011, 14:54   #516
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Tam ortaya bakınız... Ayağını sürümek diye buna denir kanımca...Tebrikler mutluluklar.

Teşekkürler. De, ayakkabı kaç numara? Epey isim yazılmış olduğuna göre 45 numara filan gibi.
Old 08-02-2011, 14:57   #517
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Teşekkürler. De, ayakkabı kaç numara? Epey isim yazılmış olduğuna göre 45 numara filan gibi.

36 numara, bekar çok olduğundan ince yazıp büyütmek zorunda kaldım.
Old 08-02-2011, 15:09   #518
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Meşakkatli bir işmiş. Saim Abi yazacak olsa, keçeli kalemle 100 kişiyi rahatlıkla yazar.
Old 08-02-2011, 15:28   #519
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Yahu madem yazıyorsunuz, talimatı açık seçik yazsanız olmaz mı? Şahıs kimle evlensin onu da yazın bari...
Old 08-02-2011, 23:03   #520
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

"Masa da masaymış ha" (Edip Cansever)

"Ayakkabı da ayakkabıymış ha" (Suat Ergin)

Old 09-02-2011, 10:54   #521
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
İsimler tek elden çıkmış Nur Deniz abla.
Ayakkabı (ya da terlik, her neyse) tabanına arzusu hilafına ismini yazdıklarınız da oldu mu? Beddua niyetine
Old 09-02-2011, 11:38   #522
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
İsimler tek elden çıkmış Nur Deniz abla.
Ayakkabı (ya da terlik, her neyse) tabanına arzusu hilafına ismini yazdıklarınız da oldu mu? Beddua niyetine

Olmadı. Kin tutan, kötülük isteyen önce kendini huzursuz eder en sıcak Kardan Adam Abi.
Old 09-02-2011, 16:14   #523
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Olmadı. Kin tutan, kötülük isteyen önce kendini huzursuz eder en sıcak Kardan Adam Abi.
"Benim gibi ol" demek duanın beddidir ama ama burada kin gütme saiki yoktur Nur Abla
Old 15-02-2011, 08:54   #524
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
"Benim gibi ol" demek duanın beddidir ama ama burada kin gütme saiki yoktur Nur Abla

O zaman şu söylemde bir kötüniyet söz konusu değildir Kardan Adam Abi; ''Tüm yalnızlar, benim gibi olasınız.''
Old 15-02-2011, 18:12   #526
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Damat adayı bir üyemiz var...

Artık düğünden sonra "Neyimiz yok" diye bir forum açar; "Suat abimiz yok" deriz herhalde.
Old 16-02-2011, 08:27   #527
Armağan Konyalı

Varsayılan Korkumuz yok :)

Alıntı:
Yazan Atahun
düğünden sonra "Suat abimiz yok" deriz herhalde.
"Suat" Arapça kökenli bir isimdir ve "mutlu" demektir. "Suat abimiz yok" demek "mutluluğumuz yok" anlamına gelir ki bu cümle kulağa korkunç gelir.

Halbuki Sayın Av.Suat Ergin düğününde bile THS ile birlikte olacağından gelecekten korkumuz yok.
Old 16-02-2011, 12:09   #528
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
"Suat" Arapça kökenli bir isimdir ve "mutlu" demektir. "Suat abimiz yok" demek "mutluluğumuz yok" anlamına gelir ki bu cümle kulağa korkunç gelir.

Halbuki Sayın Av.Suat Ergin düğününde bile THS ile birlikte olacağından gelecekten korkumuz yok.

Ama siz yoksanız eksik olacağız demektir.
Old 16-02-2011, 12:16   #529
Gemici

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Başlığı "neyimiz yok" olarak mı degistirsek?
Benim "haberim yok" mesela.

SAYGILARIMLA
Old 16-02-2011, 14:51   #530
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Başlığı "neyimiz yok" olarak mı degistirsek?
Benim "haberim yok" mesela.

SAYGILARIMLA

Medyadan saklıyorduk, Üstadım.
Old 07-03-2011, 16:15   #533
Av.Özlem PEKSÜSLÜ

Emeklemekle yürümek arasında karar veremeyen maviş gözlü bir oğlum var.

Emeklemeden yürüyecek diye düşünüyorum.

Bundan ötesi de yokmuş.Gülmeye,giderken arkamdan ağlamaklı bakmaya başladığı zaman anladım...Her seferinde anlayacakmış gibi gitmem gerektiğini anlatıp anlatıp yanından ayrıldığım bir oğlum var...
Old 15-03-2011, 11:14   #534
kordelya

Her defasında ayaklarımızı vurup canımızı son derece yaksa da giymekten bir türlü vazgeçemediğimiz topuklu ayakkabılarımız var, iyi ki de var
Old 25-03-2011, 22:17   #536
İbrahim Özkan

Alıntı:
Yazan hukukkızı
derli toplu bir odam var

darısı başıma
Old 01-04-2011, 08:02   #537
kordelya

Odamızdan, yatağımızdan kanepelerin altından kovalasak da çıkmayan kedilerimiz ve bunu görünce sinirden çıldıran, garip tepkiler veren orjinal arkadaşlarımız var
Old 07-04-2011, 19:18   #539
Refya

12 yaşında oğlum ve 5 yaşında kızım var
Çok güzel bir işim var.
Evim var.
Arabam yok.
Old 08-04-2011, 10:54   #540
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan refya
12 yaşında oğlum ve 5 yaşında kızım var

Daha ne olsun, çok zenginsiniz. Bizim de sizin gibi zengin dostumuz var.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08401299 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.