Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

THS Adliyeye Gidiyorum Projemizle ilgili Geri Bildirim Ricası

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-02-2010, 19:49   #1
Admin

Varsayılan THS Adliyeye Gidiyorum Projemizle ilgili Geri Bildirim Ricası

19-09-2007 tarihinde hizmete açtığımız Adliyeye Gidiyorum Mesleki Dayanışma Projemiz halen aktif 602 gönüllü meslektaşımızın ilanı ve bugüne kadar ulaştığı 278.000 ziyaretçi sayısıyla inanıyoruz ki, mesleki dayanışma anlamında önemli bir eksikliği tamamlıyor ve pekçok site üyemizden de bu konuda genellikle son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Ancak forum alanlarımızın aksine bu projemizde iletişim üyelerimiz arasında özel mesaj şekilde geliştiğinden, projenin uygulamasına ilişkin hem olumlu hem olumsuz yönleri site yönetimimizin bilgisi dışındadır. Projenin daha yararlı hale gelmesi için uygulamamızı aktif olarak kullanan üyelerimizin gerekli durumlarda site yönetimimize geri bildirimlerde bulunmalarını önemle rica ediyoruz.

Örnek vermek gerekirse projeye önceden süresiz ilan girişi yaptığı halde, halen bu ilanın gereğini yerine getiremeyen bir üyemize rastlarsanız, bu ilanı silmemiz için site yönetimimize bildirebilirsiniz.

Keza projenin amacı dışında ve THS'nin amaç ve ilkelerine aykırı şekilde kullanıldığını şahit olursanız, bu durumda da gerekeni yapabilmemiz için durumun bize bildirilmesini rica ederiz. Örneğin proje kapsamında kendisine ulaşan bir meslektaşından dosyaya bakmak gibi basit bir işlem için ücret talep eden vs. bir üyemize rastlarsanız geriye dönüşsüz olarak THS ile ilişkisini kesebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

Benzer şekilde projeye gönüllü ve karşılıksız olarak aktif katılımda özverili meslektaşlarımıza gerekli nezaketi göstermeyen üyelerimizin isimlerinin de bize bildirilmesi önemlidir.

THS içindeki pekçok aktivite ve uygulama gibi Adliyeye Gidiyorum projemiz de, THS'nin gönüllü, özverili, ticari her türlü düşünceden uzak, idealist ve imece usulü bir çalışmadır ve bu amaca aykırı her türlü kullanım ve bu ilkelere saygı duymayan tüm katılımcılar gereğini yapabilmemiz için site yönetimimize bildirilmelidir.

Bu tip konularda olumlu/olumsuz geri bildirimler, site yöneticileri ile iletişim alanında yeni bir konu açılarak THS yönetimine bildirilebilir. Site Yöneticileri ile iletişim alanında açılacak konular sadece konuyu açan üyemiz ile forum yöneticilerimiz tarafından okunabilmekte olup, diğer üyelerimiz tarafından erişilemez. Site Yöneticileri ile iletişim alanında yeni bir konu açmak için lütfen buraya tıklayınız.
Old 02-02-2010, 20:14   #2
Av.Özgür KARABULUT

Merhabalar;

Bu güzel uygulamaya ilişkin sözlerinize sonuna kadar katılıyorum. toplu bir geri bildirim yapmak gerekirse, yardımcı olduğum ya da bana yardımcı olan üyelerimizden herhangi bir olumsuzluk görmediğimi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Nezaket ve duyarlılık (en azından benim karşılaştığım konularda) had safhadaydı.

Mesleki dayanışmanın güzide örneklerini yaşadığımız değerli meslektaşlarıma da bu vesile ile tekrar teşekkür ediyor, devamını diliyorum.

Saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi