Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-09-2007, 19:23   #931
Deniz İpek

Varsayılan :)

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
"Bir bebeğiniz olsa, adını ne koyardınız" forum konusundaki 72 numaralı mesajı hiç anlayamadığımı i.e.

Neye evet, niye evet????
Sayın Jeanne D'arc sizinle bukonuda aynı fikirde olduğumu İ.E.
SAYGILAR
Old 13-09-2007, 22:42   #933
beren

Bazen yazdığım yanıtların sitede gec yayınlanmasının benı sınır küpü ettiğini İ.E
Old 13-09-2007, 23:05   #934
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan beren
Bazen yazdığım yanıtların sitede gec yayınlanmasının benı sınır küpü ettiğini İ.E

Ben de kurallar açık olmasına rağmen, hala mesajlarının tümünü böyle kalınharflerle yazanlara sinir olduğumu;

Kalın/bold
harflerle yazmanın, bizim gözümüzden kaçmasını istemedikleri çok önemli bilgiler sunma isteklerinden kaynaklandığını;

Ama benim yine de o önemli bilgileri göremediğimi;

Bu nedenle böyle mesajlar yazıldığında sileceğimi;

Üyeye silme gerekçesini bildirmeyeceğimi;

itiraf ediyorum
Old 14-09-2007, 09:04   #935
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Gulumse
Belki bebegin ismi Evet

Evet
Old 14-09-2007, 10:04   #936
*sinequanon*

17.05.2007'de savcılıkta sanığın ifadesinde bulunduğum bir dosyada duruşma günü yeni tebliğ edildi.Tebligatı elime aldığımda dondum kaldım.Çünkü duruşma günü 01.10.2008

Yargının bu kadar yavaş işliyor olması çok canımı sıkıyor İ.E.
Old 14-09-2007, 11:56   #937
Seyda

Adımın Seyda olduğunu anlatmak için üye imzamı değiştirdiğimi, Seyda Bey olmadığımı anlatmak için imzamı değiştirmeyeceğimi, bey diyenlerin burdan duymasını istediğimi ve Seyda Hanım olduğumu itiraf ediyorum
Old 14-09-2007, 13:54   #938
Av.Bulut

Bu havalarda üşüdüğümü ama üşümek istemediğimi (kim isterki)itiraf ediyorum
Old 14-09-2007, 14:00   #939
Av.Ufuk Bozoğlu

Hiç bir hukuki mevzu araştırmak istemediğimi İ.E.

Saygılarımla...
Old 14-09-2007, 16:14   #940
Av.Bulut

İtiraf.comu görünce herkese açık bi sitede kim neyi itiraf etmek ister ki diye düşündüğümü hatta ilk itiraf olarak itiraf etmekten hoşlanmadığımı itiraf ettikten sonra arkasının ip sokuğu gibi geldiğini ve geriye doğru itiraf edilenleri okuyunca gülümsemekten kendimi alamadığımı ve itirafların sonunun olmayacağını anladığım İE.
Old 14-09-2007, 17:06   #941
Gülümse

Sayin Av. Bulut

Aslinda itiraf com a "aliskanlik yapar" uyarisi konulmasi gerektigine inaniyorum..

Sevgi ile kalin
ve gulumsemeyi unutmayin
Old 14-09-2007, 17:16   #942
Av.Mehmet Saim Dikici

Sayın Ahmet Turan'ın aynı dünya dakikası içinde (Dün Saat: 16.11 itib ariyle) iki ayrı mesajı aynı anda nasıl eklediğini merak ettiğimi ve hatta "Allah Allahhh!" dediğimi İtiraf ediyor, saygılar sunuyorum.

Ps: Copy+past'ı dedem de biliyor. Cevap o değil.
Old 14-09-2007, 19:59   #943
_Halise_

'Kim ne derse desin HADE HADE HADE'adlı şarkıdan hiç hazzetmediğim halde'hadi' kelimesini kullandığım zamanlarda aklıma bu şarkının gelip HADE HADE HADE dediğimi -istemeden de olsa- kızgınlıkla İ.E!!
Old 14-09-2007, 20:03   #944
cLaW

İnsanların konu açarken ya da soru sorarken kullandığı kelimelere dikkat etmemesinden rahatsız olduğumu itiraf ediyorum, daha fazla dikkat için balık yağını önersem nasıl olur diye düşünüyorum..

örnek için bkz :
Alıntı:
sizce hukuk bilimi diye birşey var mı gerçekten?

itiraf etmek istiyorum vermek istediğim cevap : vallahi de var billahi de var,ekmek musaf çarpsın ki

ve daha onlarcası bunun gibi...
Old 15-09-2007, 10:45   #945
üye18721

Varsayılan THS Bağımlılığı

THS'ye yeni girmeme rağmen bu sitenin bende çok büyük bir bağımlılık yaptığını,gece uykum kaçtığında pc'yi açıp siteye girdiğimi, diğer sitelere artık pek fazla girmediğimi, bu nedenle bazen ev işlerini bile ihmal ettiğimi, İ.E.
Old 15-09-2007, 11:01   #946
Armağan Konyalı

Sayın Av.Ferda Aydın

Siz bir adalet meleğisiniz. Başka siteler cennet bile olsa sizin yeriniz burasıdır. Asaleten yaptığınız ev işleri olmasa da olur; vekaleten yaptınız işin sorumluluğu karşısında sizin yeriniz burasıdır.

Ev işlerini benim de savsakladığımı itiraf ediyorum. J

Saygılarımla
Old 15-09-2007, 11:25   #947
üye18721

Varsayılan TeŞekkÜrler.

Sayın Armağan KONYALI, öncelikle "adalet meleği" tanımlamanız için çok teşekkür ediyorum. Keşke hacize gittiğim borçlular ya da girdiğim davalardaki karşı taraftakiler de böyle düşünseler... Tabi bu işin esprisi... Böyle olması eşyanın tabiatina aykırı.Genellikle ya hakaret ederler ya da saldırırlar. Diğer yandan THS benim ikinci ailem gibi oldu. Bu güzel ve yararlı siteyi hazırladığınız, katkıda bulunduğunuz için beyninize ve elinize sağlık. Ah şu ev işleri de olmasa!... Böyle giderse yakında yerde biriken havlar birbiriyle maç edecek hale gelecek, mutfakta yıkanmayı bekleyen bulaşıkların yaydığı koku yüzünden komşular tarafından belediyeye "çöp ev" şeklinde ihbarda bulunulup dozerlerin kepçesiyle evdeki eşyaların tümü tarumar edilip şehir çöplüğüne atılacak.Tabi bu işin şakası; her ne kadar ev işlerini biraz ihmal etsem de işin bu raddeye gelmesi imkansız,; Çünkü;1- Evime dozerin kepçesi giremez; zira 7. katta oturuyorum
2- Evde benimle yaşayan yapmadığım her işi başıma kakan "demoklesin kılıcı" gibi
başımda olan bir oğlum var.Siteye girmekle daha çok fazla dışarı çıkmıyorum....
Saygılarımla...
Old 15-09-2007, 12:12   #948
Gülümse

Kefil olmaktan ozellikle sakinirim ama Sayin Armagan Konyali'nin inceligine gozum kapali kefil olurum..

Sevgi ve saygi ile kalin
Ve gulumsemeyi unutmayin!
Old 15-09-2007, 16:27   #949
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Gulumse

Ve gulumsemeyi unutmayin!

Sayın gülümsenin yazılarını görünce, kendimi gülümsemek zorunda hissettiğimi, gülümsemez isem ayıp etmiş olur muyum diye endişe ettiğim için ne halde olursa olsun gülümsediğimi, bunu gören ve nedeng ülümsediğimi bilmeyen aile efradımın bana " vah vah iyice keçilerdi kaçırdı " bakışıyla acıyarak baktıklarını düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 15-09-2007, 18:56   #950
Gülümse

Aman dostum artik devir degisti.. Surati asik olanlar acilen hastaneye kaldiriliyor. O yuzden siz gulumsemeye devam edin..

Isin dogrusu ben kendi kendime guldugum yada gulumsedigim zaman evdekilere hemen kosup ne oldugunu neden gulumsedigimi soruyorlar.. Boylece kendilerine gulumseyecek bahaneler yaratiyorlar..

Siz yine de sevgi ve saygi ile kalin
Ve gulumseyin..

Gulumsemenin bulasici oldugunu itiraf ediyorum
Old 15-09-2007, 23:44   #951
Av.Görkem TURGUT

Alıntı:
Yazan Seyda
Seyda Bey olmadığımı anlatmak için imzamı değiştirmeyeceğimi, bey diyenlerin burdan duymasını istediğimi ve Seyda Hanım olduğumu itiraf ediyorum

Aynı dertten muzdarip olduğumu itiraf ediyorum
Old 17-09-2007, 12:07   #952
Av.Bulut

Mutlu

Alıntı:
Yazan Gülümse
Aslinda itiraf com a "aliskanlik yapar" uyarisi konulmasi gerektigine inaniyorum..

Sayın Gülümse haklı olduğunuzu(gülümseyerek ) itiraf ediyorum.
Old 17-09-2007, 16:54   #953
Gülümse

Bu sene sinek avlamak ve haftada bir olan dersime gitmek disinda isim olmadigini bilmeme ramen hic moralimin bozulmadigini i.e.

Not: Buradaki kisatmalarin da bulasici oldugunu yeni fark ettigimi i.e...
Old 17-09-2007, 19:18   #954
Av.Görkem TURGUT

Üyenin online olduğunu gösteren yeşil kutucuk bir anda değişik renklerde yanıp sönmeye başlayınca korktuğumu itiraf ediyorum

Korkma nedenimin;o kutucuğu ilk önce kendi ismimin altında görmem ve yanlış birşey yaptığımı düşünmemolduğunu itiraf ediyorum
Old 17-09-2007, 21:17   #955
Veysel

Alıntı:
Yazan görkemm
Üyenin online olduğunu gösteren yeşil kutucuk bir anda değişik renklerde yanıp sönmeye başlayınca korktuğumu itiraf ediyorum

Yukarıdaki mesajı okuduktan ve uzun bir süre düşündükten sonra ne demek istendiğini ancak anlayabildiğimi, bu uygulamadan, yani yanıp sönen yeşil kutucuktan yukarıdaki mesaj sayesinde haberdar olduğumu üzülerek itiraf ediyorum.
Old 17-09-2007, 21:19   #956
*sinequanon*

"Çevrimiçi" kutucuğumuz pek bir janjanlı olmuş Böyle pek bir diskovari havası var.Hepimize hayırlı olsun.Ama ilk gördüğümde ben de korktum İ.E.
Old 17-09-2007, 21:45   #957
üye18721

Ben de Sayın Sinequanon'un fikrine katılıyorum. İtiraf edeyim ki aslında ilk gördüğümde ne kadar dikkatsiz olduğumu daha önceden neden görmediğimi düşündüm. Meğerse yeni vizyona girmiş! Bu sıralarda IQ"m düştü herhalde! Derhal !!!...oğluma ÖSS'ye girerken gizlice içeceklerine koyarak içirdiğim -yoksa başka türlü asla içmezdi.-gı... bı... - denen zeka arttırıcı ilaçlardan içmem gerekiyor; onda işe yaramıştı, umarım bende de işe yarar!
Old 17-09-2007, 22:25   #958
üye18721

Bir önceki çevrimiçi işaretleri daha güzeldi!. Yenisi sinyalizasyon işareti gibi olmuş!... Yeşil yandı geç gibi...
Old 18-09-2007, 08:31   #959
ecesaka

Adliyenin evime yakın olması sebebiyle öğleden sonra adliyeye gideceğimi bahane ederek evde kaldığımı, adli tatilden nasibimi alamadığım için bu şekilde tatilimi gerçekleştirmeye çalıştığımı İ.E.
Old 18-09-2007, 08:33   #960
*sinequanon*

Bonbon şekeri görünümlü,sürekli yanan o güzel,eski,yeşil kutucuğu özledim İ.E. Bu ikincisi de pek bir "kontrollü geç" havasında olmuş

Şimdi kesin Adminimiz diyor ki "İnternet sitesi açtım başıma dert aldım.Bunlar ne biçim üye kardeşim.Çevrimiçi kutucuğuna bile karışıyorlar."
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,21493292 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.