Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 26-08-2007, 22:40   #811
NÜANS

Ben bi gaflet ve delalet içinde ilk 11 ini dahi sayamadığım ama sorduklarında fenerbahçeliyim dediğim takımımı kısalttım f.b diye üyeliğime isim yaptım,nasıl değiştireceğimi bilmiyorum.. İ.E istedim ama yardımınıza da açıktır
Old 27-08-2007, 23:07   #812
Gülümse

bence durumun vahim arkadas.. artik yika yika cikmaz
Old 27-08-2007, 23:25   #813
cesur_yürek

Alıntı:
Yazan f.b
Ben bi gaflet ve delalet içinde ilk 11 ini dahi sayamadığım ama sorduklarında fenerbahçeliyim dediğim takımımı kısalttım f.b diye üyeliğime isim yaptım,nasıl değiştireceğimi bilmiyorum.. İ.E istedim ama yardımınıza da açıktır

Futbolcuları tanımamanızın mevcut isminizi değiştirmek için neden teşkil etmediğini düşündüğümü ; Neden teşkil ettiğini düşünüyorsanız buna neden değil de bahane denilmesi gerektiğini , ayrıca oyuncuların geçici Fenerbahçenin kalıcı olduğunu belirtmek istediğimi itiraf ediyorum.
Old 28-08-2007, 08:46   #814
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan f.b

Hemen bir çözüm önereyim madem.Bilgisayarınızın başına geçin,klavyenizi ve fareyi göğe doğru kaldırın (bu "Admin duası" dediğimiz şey için ilk adımdır ve çok önemlidir) aynı işlemi 3 kere tekrar ettikten sonra gözlerinizi kapatıp "THS Adminiiiii bul beni ve bu gaflet içinden kurtaaaaaar deyin bir anda her şeyin düzeldiğini nickinizin "Hukukçuların piri" olarak değiştiğini görebilirsiniz.Çok etkilidir aman aklınızdan THS haricinde bir şey geçirmeyin o anda çarpılırsınız.

Derseniz ki benim "Admin duası" ile işim olmaz o zaman size Adminle site üzerinden iletişim kurun derim ama ilk yol kadar emin olmaz

İtiraf bunun neresinde mi?Nickinizin değişmesini bir gs.li olarak ben de çok isterim
Old 28-08-2007, 19:00   #815
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan f.b

Bu itirafı yapana kadar kimsenin aklına malum F.B. takımı gelmemişti ve bir sorun yoktu. Ancak bu iitrafınızdan sonra başta ben olmak üzere milyonlarca öfkeli bakışlar altında takip edileceğinizi İ.E.
Old 29-08-2007, 08:42   #816
Veysel

Alıntı:
Yazan f.b

Admin'le birlikte , Zico' ya müracaat etmeniz gerektiğini i.e.
Old 29-08-2007, 12:34   #817
Av.Ufuk Bozoğlu

f.b ismini ilk gördüğümde gizliliğin bu kadarı dediğimi

ve f.b'yi eksik kalan fbı kısaltması olarak olarak düşündüğümü,

ilk yazınızın "Lost" üzerine olması ile, şüphelerimin doruk noktasına çıktığını,

İtirafınızla rahatladığımı İ.E.
Saygılarımla...
Old 29-08-2007, 13:00   #818
SINIRSIZ

Varsayılan Kıskandığımı İ.E.

THS yi benden yıllar önce farketmiş ve yıllardır Ths'nin üyesi olanları, mesajları 1000'lere varanları, siteyi,tüm forumları ve bunlardan nasıl yararlanılacağını benden bin kat iyi bilen diğer üyeleri kıskandığımı itiraf ediyorum.
Old 29-08-2007, 17:11   #819
ecesaka

Elimdeki takipleri hazırladıktan sonra, Bakırköy İcra dairelerinden herhangi birine gittiğimde elimdeki 18 dosyanın Uyap'ta eksiği olmasından, bu nedenle işimi halledemeyerek geri dönmek durumunda kalmaktan korktuğumu İ.E.
Old 29-08-2007, 20:27   #820
AV.ZAFER TUNCA

avukatlık stajı için 15 sayfa yeterli iken 1 ay uğraşıp 6 tane kitap ve yüzlerce karar okuyarak 45 sayfalık tez hazırladığımı, buna rağmen kara bahtım kör talihim nedeniyle, falanca kanundaki filanca hükme değinmediğim için tezimin bana iade edildiğini İ.E. Tezimin iade sebebi falanca kanundaki filanca hüküm olsa da, tezimin konusunun "Avukatlık Kanunu' na göre avukatın hak ve yetkileri" olduğunu yüzlerce kez üstüne basa basa söylememe rağmen anlatamadığımı ve bu nedenle bürodan çıkar çıkmaz kendimi Galata' nın serin sularına bırakmak istediğimi İ.E. Bu arada bugün sinirlerime ve sabrıma hayran kaldığımı da İ.E.
Old 29-08-2007, 20:42   #821
persona

verdigim cok ani ve asiri (duygusal) tepki nedeniyle THS ailesini zor durumda biraktigim icin cok uzgun oldugumu, surecte yasananlar yuzunden birilerini kirdiysam onlardan ozur diledigimi... itiraf ediyorum...
Old 29-08-2007, 21:09   #822
Armağan Konyalı

Sayın persona

Ani kararınız üzücüydü. Şimdiki kararınız sevindirici. J Sevinç için teşekkürler.

Saygılarımla

(Yukarıda yazdıklarım birer itiraf niteliğinde olmadığı halde bu başlığa yazdığımı itiraf ediyorum. )
Old 29-08-2007, 21:42   #823
NÜANS

'' Sayın gaflet ve delalet zinciri ''
wallahi de güldüm billahi de güldüm.. İ.E mükemmeldi..
Siz de itiraf edin ki herkes fenerbahçeli doğar..
Ayrıca korkarım dua işe yaramıyor.. ısıısıs
Old 29-08-2007, 21:48   #824
NÜANS

admine nasıl ulaşacağımı bilmediğimi i.e
çok bedavacı gördüm kendimi yaahuu
Old 29-08-2007, 22:14   #825
Admin

Alıntı:
Yazan f.b
admine nasıl ulaşacağımı bilmediğimi i.e
çok bedavacı gördüm kendimi yaahuu
Siz admine ulaşamazsanız, admin'in size ulaşacağını i.e.

Bununla beraber isteğinizin tek çözüm yolunun admin'e ulaşmak olmadığını, admin'in özel mesaj posta kutusundaki mesaj sayısının bugün itibariyle 2678 olduğunu, (bu sayının abartılmadığını gerçek sayı olduğunu), bu kadar mesajla başa çıkmasının pek bir güç olduğunu, bu açıdan bu isteklerin çözümlenmesi için en hızlı yolun, Site ve Forum Yöneticileri ile İletişim alanında yeni bir konu açmak olduğunu, bunun için de buraya tıklanması gerektiğini..

i.e.
Old 29-08-2007, 23:28   #826
*sinequanon*

THS'nin esaslı bir sakini iken birdenbire haftalarca yazı yazmayanları çok merak ettiğimi,kendi kendime "Herhalde tatildedir,ne güzeeel" veya "Acaba birine mi kırıldı?","İşleri çok yoğun kesin" diye yorumlar yaptığımı İ.E. Yahu lütfen özletmeyin kendinizi.Bak ben endişeleniyorum sonra
Old 30-08-2007, 01:01   #828
Jeanne D'arc

Dünün itiraflarını okuyunca;

*av-ufuk'un fbı'dan çekindiğini, "wanted" olma ihtimalinin yüksek olduğunu,

*SINIRSIZ'IN yıllar önceki üyeleri kıskanmasına bir şey diyemeyeceğimi ama mesaj sayısını 1.000'lere ulaşması için yıllara gerek olmadığını,

*ecesaka gibi benim de Uyap'tan ödümün patladığını, daha "bismillah" bile demediğimi,

*ZAFER TUNCA'NIN imzasını çok beğendiğimi,

*persona'nın dönüşüne sevindiğimi,

*Admin'in 2678 özel mesajlık posta kutusunun ürkütücü olduğunu,

*sinequanon'un ve NÜANS'IN itiraflarının pek bir hoş olduğunu

İ.E.
Old 30-08-2007, 01:02   #829
Av. Can DOĞANEL

@Admin: Admin olsaydım, 2678 sayısını forum yöneticisi sayısına bölüp, rastgele hepsinin posta kutusuna hiç okumadan gönderecek kadar zalim olabileceğimi itiraf ediyorum.
Old 30-08-2007, 11:37   #830
SadeKahve

Varsayılan Hangibirini yazayım

İtiraflarıma nerden başlayacağımı bilemediğimi itiraf İ.E
Old 30-08-2007, 14:09   #831
Av.Ufuk Bozoğlu

Aranılan biri olduğumu itiraf ediyorum

ama kurum ve kuruluşlarca değil, insanlarca

En yüksek saygılarımla...
Old 30-08-2007, 14:21   #832
Av.Ufuk Bozoğlu

sn.nüans;

bir önceki hayatınızdaki(f.b) minimalist yaklaşımınızın

detaycılığa çevrilmesi sizi yormasın sakın

diye düşündüğümü İ.E.

Saygılarımla...
Old 31-08-2007, 02:51   #833
Gülümse

Su siralar asiri derecede sinirli oldugumu itiraf ederiyorum..
Neden mi ailemizin en kucuk ferdi orta okuldan liseye gecme cabalarini tamamlamak uzere de ondan..... Hirrrrr
Old 31-08-2007, 11:08   #834
BURCUKK

ben de hukuk fakültesinden yeni mezun oldum ve biraz korkuyorum
Old 31-08-2007, 13:32   #835
Av.Ümit Arif Özsoy

tekrar T.H.S de yazmak istediğimi itiraf ediyorum... evet geri döndüm
Old 31-08-2007, 17:52   #837
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan ben
ecesaka gibi benim de Uyap'tan ödümün patladığını, daha "bismillah" bile demediğimi,

Uyap'a "bismillah" dedim! Daha doğrusu Uyap bana dedi.

Esas takibe geçmek için son günümdü ve saat 14.30'dan 17.00 hatta 17.30'a kadar UYAP ERROR!

Eski usule göre harç alma imkanı yokmuş, ısrar beyhude çaba. 17.30 itibariyle, elimde UYAP'ın belirtilen saatler arasında çalışmadığına dair bir tutanakla kala kaldım.

"İİK.'na göre takiplerimin hali nicedir? İİK'da esamesi olmayan UYAP'IN arıza halini mücbir sebep mi kabul edeceğiz, biz yaptık oldu durumu mu? Hukuk devletiyiz di mi" diye kara kara düşündüğümü ve dahi acaba meslektaş soru(n)larında mı kara kara düşünsem diye düşündüğümü İ.E.

Statükocuyum ben kardeşim, değişiklikten nefret ediyorum işte, İ.E.
Old 31-08-2007, 19:41   #838
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Esas takibe geçmek için son günümdü

Niye son gün diye sorarsam bana kızabileceğini düşündüğümü İ.E.
Old 31-08-2007, 23:39   #839
Jeanne D'arc

Alıntı:
Niye son gün diye sorarsam bana kızabileceğini düşündüğümü İ.E.

Her ne kadar ihtiyati hacizden hemen sonra cumartesi ve pazar araya girmiş ve 1 gün de 30 Ağustos'a gitmiş olsa da evet uzun zamandır "son gün avukatıyım" ve yanılıyorsunuz; kendime (ve UYAP'A -yansıtma psikolojisi-) kızmaktan size sıra gelmez, İ.E.
Old 01-09-2007, 16:26   #840
Ahmet Turan

Dün bütün Türkiye çapında UYAP ta sorun vardı. UYAP çalışmıyor diye harcınızı almayan görevliler hakkında C.Savcılığına görevi ihmalden şikayette bulunabiliceğinzi düşündüğümü İ.E

Not: Meslektaş sorunlarına cevaplar kısmında cevap verir gibi yazdım ama sonuna bir İ.E ekliyince mesele kalmıyor sanırım. İ.E
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06017900 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.