Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

Av. Suat Ergin'e

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 16-08-2008, 09:41   #1
Av.Denizcan Sarıkaya

Varsayılan Av. Suat Ergin'e

Sevgili dayım Suat Ergin;
Biliyorsun ki bu sene girdiğim üniversite sınavında iyi bir puan yapıp Ankara Hukuk Fakültesini kazandım.İnan,bu başarımda katkı payın büyük.Çünkü beni hukuka yönlendiren ve cumhuriyetimizin niteliklerini korumada en önemli görevi üstlenen hukuku bana tanıtan sensin.Bu yüzden sana sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Şimdi sorumluluğum daha da arttı ve bunun farkındayım. Şunu bil ki;cumhuriyetin asli görevlerine ve Atatürk ilkelerine bağlı çağdaş bir hukukçu olacağıma söz veriyorum.

Saygılarımla...
Yeğenin, Denizcan Sarıkaya
Old 16-08-2008, 12:14   #2
Adli Tip

Sevgili Denizcan,

Öncelikle tebrik ederim. Ankara Hukuk'un taş duvarları arasında ve Cebeci'nin yokuşlu yollarında geçecek 4 güzel sene sizi bekliyor.

Sonrasında da "Suat Ergin ve Ailesi Hukuk" bürosunda çalışırsınız artık.
4. Seneden sonrası için, Suat Abiyle birlikte çalışmış meslektaşlarımız daha sağlıklı referans vereceklerdir.

Başarılar dilerim,
Old 16-08-2008, 12:18   #4
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Ve kış aylarında fakülteye gelirken en az bir kez ama mutlak surette kayıp düşeceğinizi de şimdiden belirtmek isterim

Başarılar...
Old 16-08-2008, 14:02   #5
Doç. Dr. Özge Yücel

Sevgili Denizcan Sarıkaya,

Ankara Hukuk Fakültesi'ne daha adım atarken bir hukukçu olarak hedeflerinin bilincinde olman, cumhuriyeti korumada üzerimize düşen görevi yerine getirme konusunda istekli olman beni çok duygulandırdı. Sana başarılar dilemenin yanında pırıl pırıl bakan gözlerine ve aklına sağlık dilemek ve aynı okulda yüksek lisans yapan biri olarak elimden geldiğince yardım etmek isterim.
Sevgi ve saygılarımla,
Özge Yücel
Old 16-08-2008, 14:06   #6
Av.Denizcan Sarıkaya

Teşekkürler ederim hocam........saygılarımı sunarım
Old 16-08-2008, 14:06   #7
Av.Suat Ergin

Sevgili Yeğenim Denizcan,

ÖSS’de ilk 2000’e girerek, Suay gibi sen de tüm ailenin gururu oldun. Israrla vurguladığım gibi; üniversiteye girmekten daha önemlisi bu ülkeyi emanet edebileceğimiz gençlerin yetiştiğini görmek, hele yetişmelerine bir nebze de olsa katkı sunabilmek, mutlulukların en büyüğüdür.

Doğru kararlar vermeye devam edeceğini biliyorum. Hukuk fakültesi doğru bir karardı…THS’ye üye olmak da bir başka önemli doğru kararın… Bana bile üye olacağını bildirmediğin için, hoş bir sürpriz oldu. İlk mesajını bana atfetmen ise gurur vericiydi. Teşekkür ederim.

Seni seviyorum.
Old 05-09-2008, 16:58   #8
Av.Mehmet Saim Dikici

Sevgili Denizcan,

Hukuk Dünyasına hoş geldin. Biliyor musun ben Suat Dayına abi diyorum.

Ama şundan hiç kuşkum yok. Sayın Suat Ergin, abi değil aslında gerçek bir dayıdır. Ha unutmadan bazen de baba adamdır.
Old 05-09-2008, 18:27   #9
slide

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Ve kış aylarında fakülteye gelirken en az bir kez ama mutlak surette kayıp düşeceğinizi de şimdiden belirtmek isterim

Başarılar...
kesinlikle kayıp düşersinizardından muhakkak tanımadığınız biri kolunuzdan tutuverip ''iyi misiniz''der..utanmış olduğunuz için ''iyiyim'' dersinizlakin kalçanızdaki sızı 1 hafta devam edertecrübeyle sabittirtebrik ederimçok şanslı olanlardansınız
Old 05-09-2008, 21:55   #10
Av.Duygu Keleş

Sevgili Denizcan başarından dolayı tebrik eder daim olmasını dilerim.Aramıza hoş geldin.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09517694 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.