Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

"Admin" döndü..

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-08-2006, 11:57   #1
Admin

Varsayılan "Admin" döndü..

Adli tatil öncesi kısa bir tatil kaçamağı yaptım, o nedenle yaklaşık 2 haftadır siteden uzaktaydım. Beni aratmayan ve ekstra mesai yapan yöneticilerimize çok teşekkürler. Bana ulaşan mesajlarla ve çözüm bekleyen teknik sorunlarla (sohbet odası problemi gibi) ilgilenmeye çalışacağım ancak biraz daha sabır, zira şu anda posta kutumdaki okunmayı bekleyen mesaj sayısı yaklaşık 1200!

Ayrıca tatil dönüşü işe (ve sitenin görevlerine) odaklanmak da hiç kolay olmuyor!
Old 02-08-2006, 13:41   #2
Av.Suat Ergin

Sayın Admin,

Hoşgeldiniz. Yokluğunuz fazlasıyla hissedildi...

Saygılarımla
Old 02-08-2006, 15:29   #3
Av.Elvan Akkaya

sayın admin hoşgeldiniz. gelmişken şu üye resmi konusundaki kısıtlamalara da bir çözüm bulmanızı temenni ediyorum iyi çalışmalar...
Old 02-08-2006, 19:31   #4
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Tatil dönüşü kadar, inanın tatile gidememek de odaklanma sorunu yaşatıyor

Neyse, en azından adı tatil olan bir ayın içindeyiz.

Hoşgeldiniz
Old 11-08-2006, 10:37   #5
Jeanne D'arc

Sitenize dün itibariyle üye oldum. Daha bütünüyle inceleyemedim ancak bu kadarıyla bile çok beğendim. Hukuku esas almak yerine ve daha ziyade belli siyasi görüşlerin kalemşörlüğüne yeltenen, antidemokratik ve adı hukuk sitesi olmasına rağmen adalet hissinden (his midir aceba!!! Platon gibi başlamak lazım doğruluk nedir...adalet nedir?), vicdan olgusundan yoksun yöneticilerin tahakkümündeki iki hukuk sitesinden, üye olarak kalmaya bile dayanamayarak istifa etmiş biri olarak, umarım siteniz benim için onuncu köy olur. Doğru foruma yazmamışsam da kusuruma bakmayın. Ön beğenimi dile getirmek istedim sadece. Emeği geçenlere teşekkürler ederim.
Old 11-08-2006, 12:48   #6
gamzecantaş

Sayın admin
Hoşgeldiniz.
Tatil sonrası odaklanmak her ne kadar zor olsa da o enerjiyi hissetmek müthiş bir güzellik
Old 11-08-2006, 13:33   #7
Admin

Sayın Jeanne D'arc,
Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Sitenize dün itibariyle üye oldum. Daha bütünüyle inceleyemedim ancak bu kadarıyla bile çok beğendim. Hukuku esas almak yerine ve daha ziyade belli siyasi görüşlerin kalemşörlüğüne yeltenen, antidemokratik ve adı hukuk sitesi olmasına rağmen adalet hissinden (his midir aceba!!! Platon gibi başlamak lazım doğruluk nedir...adalet nedir?), vicdan olgusundan yoksun yöneticilerin tahakkümündeki iki hukuk sitesinden, üye olarak kalmaya bile dayanamayarak istifa etmiş biri olarak, umarım siteniz benim için onuncu köy olur. Doğru foruma yazmamışsam da kusuruma bakmayın. Ön beğenimi dile getirmek istedim sadece. Emeği geçenlere teşekkürler ederim.
Güzel sözleriniz için teşekkürler.. Umarım THS'ye alıştıktan sonra da ilk izleniminiz hep baki kalır..

İnternetteki büyük hukuk sitelerinin tamamına yakını büyük özverilerle ve ticari kaygılardan uzak olarak hizmet verdiğinden kendimizi onlara yakın hissetmesek dahi, siteleri çok da sert eleştirmemek gerek diye düşünüyorum. Neticede hemen hepsi bir ideal için hizmet veriyor ancak herkesin ideal anlayışı pek tabii aynı olmuyor ya da tüm meslektaşlara uymuyor. Bu sizin gibi bazı meslektaşlar açısından eleştirdiğiniz siteler için söz konusuyken, o sitelere gönül vermiş bazı meslektaşlar açısından da THS için söz konusu olabilir, hepsini doğal karşılamak gerek..

İnternetin güzelliği de burada sanırım. Bir sitenin çizgisini beğenmediğinizde, o siteye katılımda bulunmama ve kendi çizginize yakın bir siteye katılma özgürlüğünüz var. Hatta daha da ileri giderek kendi çizginizi yansıtan bir site dahi kurmanız mümkün! Aradıklarınızı THS içinde bulmanız dileğiyle..

Ps. bana hoşgeldin diyen diğer tüm arkadaşlara teşekkürler!
Old 13-08-2006, 23:50   #8
PINAR YILMAZ

Varsayılan Syn Admin

gerçekten yokluğunuz hissediliyor.Bu sitenin bel kemiklerinden birisiniz diyebilirim
Old 01-09-2006, 08:51   #9
fidan

Varsayılan Merhaba........

hoş geldinz bende sitenizin yeni üyelerindenim mümkün olduğunca hukuksal değişiklikleri takip etmeye çalışıyorum henüz çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri öğrencisiyim staj yapıyorum bu yaz sizin yardımınızı istiyorum bir konuda beni hukuksal değişikliklerden haberdar edebilir misiniz mükün oldukça verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim iyi günler
Old 01-09-2006, 13:09   #10
Admin

Alıntı:
Yazan fidan
beni hukuksal değişikliklerden haberdar edebilir misiniz mükün oldukça
İlgilendiğiniz forum konularını ve alanlarını "izlemeye alırsanız" bu konularla ilgili yeni konu ve yanıtlar site tarafından otomatik olarak e-posta adresinize bildirilecektir. Örneğin hukuk haberleri forumuna gider, "forum araçları" menüsünden forumu izlemeye alın seçeneğini tıklarsanız bu alana gelen yeni haberlerin günlük ya da haftalık olarak e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde ilgilendiğiniz forum konularını izlemeye alarak da bu konulara eklenecek yeni yanıtlardan haberdar olabilirsiniz..
Old 09-09-2006, 12:48   #11
alifatih

Forumuzuna dün üye oldum, incelemekteyim hala. Ama ilk izlenimlerine göre üyelerin çoğunluğu avukat yada avukat adayı. Bundan dolayı dışlanabilir miyim acaba duygusu oluştu içimde... Çok güzel bir ortam kurmuşsunuz, tebrik ederim Admin...
Old 09-09-2006, 15:46   #12
Admin

Alıntı:
Yazan alifatih
Ama ilk izlenimlerine göre üyelerin çoğunluğu avukat yada avukat adayı. Bundan dolayı dışlanabilir miyim acaba duygusu oluştu içimde...
Sitemizde üyelerimizin çoğunluğunun avukatlık mesleği ile ilişkisi olduğu doğru ancak biz bir baro sitesi değiliz. Her zaman geniş katılımlı bir hukuk sitesi olma hedefinde olduk, bu nedenle her meslekten hukukçuları, akademisyenleri, hukuk sektöründe çalışan tüm profesyonelleri (ve hatta hukukçu olmadığı halde ilkelerimizi paylaşan diğer arkadaşlarımızı) aramızda görmekten mutluyuz. THS'de dışlanma duygusu hissedeceğinizi sanmıyorum.. Tekrar hoşgeldiniz..
Old 10-09-2006, 22:12   #13
alifatih

Mesajımı dikkate alıp yanıtladığınız için teşekkür ederim. Beni rahatlattınız...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi