Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 20-09-2007, 15:37   #1021
Gülümse

Demek gulumsemek gibi kahve istegide bulasici..
Bende kendime bir sade kahve isteyeyim..
Old 20-09-2007, 16:01   #1022
üye18721

Bir saat önce yazdığım bir dilekçeyi kaydettiğim hâlde bulamadığımı, yarım saattir kaybolan dilekçemi aradığımı halbuki bu süreyi tekrar yazmak için harcasaydım hiçi olmazsa dilekçenin bitmiş olacağını, bende mi bilgisayarda mı bir gariplik olduğunu anlayamadımı İ.E. Kayıp olan dosyaların nasıl bulunacağını bilen bir arkadaş varsa yardımına çok ihtiyacım olduğunu da İ.E.
Old 20-09-2007, 16:22   #1023
_kübra_

itiraf ediyorum bu siteyi idare hukukuyla ilgili bir konu ararken şansa buldum.daha 1 ay bile olmadı üye olalı ve ben daha tam alışamadım ama iyiki de rastlamışım bu siteye ... seviyorum sizleri THS Ailesi !
Old 20-09-2007, 16:31   #1024
üye18721

Yazdığım dilekçeyi kaybetmenin sıkıntısı ve öfkesiyle UYAP'a bir dosyaya bakmak için girdiğimi, girmeden önce kendime lanetler okuduğumu; şimdiye kadar 1 dosya haricinde hiç bir dosyamın UYAP'ta yer almadığını bildiğim hâlde, bu yaşta neden hâla" pollyannavari" bir halet-i ruhiye'ye sahip olduğumu düşündüğümü, UYAP' a girmemle dosyanın kaydının ve gelişmelerin yer aldığını gördüğümü ve bu nedenle UYAP'ı hazırlayanlara karşı gıyaplarında mahcup olduğumu İ.E.
Old 20-09-2007, 18:09   #1025
cesur_yürek

İzmir ve Ankara toplantı tarihlerinin birbirine yakın olması ,hangi toplantıya katılayım diye düşünen üyenin kararsız kalarak her iki toplantıya da katılmama kararını alması sonucunu meydana getirebilir mi acaba diye düşündüğümü itiraf ediyorum ?
Old 20-09-2007, 18:35   #1026
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan cesur yürek
İzmir ve Ankara toplantıları... üyenin kararsız kalarak her iki toplantıya da katılmama kararını alması sonucunu
Böyle bir kararsızlık sonucu her ikisine de katılmamayı düşünecek olanlar İstanbul Toplantısı’na katılsınlar.
Böyle bir kararsızlık sonucu her ikisine de katılmayı düşünenler İzmir Toplantısı’na katılsınlar.

İzmir yolu yokuş aşağıdır; kolay gelinir, zor dönülür.

İtiraflarımla ve Saygılarımla
Old 20-09-2007, 18:43   #1027
üye18721

Sahi!İstanbul toplantıısı ne zaman ve nerede? Bu sitede yeni bir üye olduğumdan artık her birini bir aile ferdi olarak gördüğüm THS üyeleriyle tanışmayı sabırsızlıkla beklediğimi İ.E.
Old 20-09-2007, 19:23   #1028
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
*sinequanon'un* itirafında bahsi geçen üye/nin/lerin kim olduğunu, itirafta bahsi geçen ve sürekli asık yüzlü olduğu sanılan üye/nin/lerin ağır ceza hakimi ve/veya reisi olma ihtimalinin olup-olmadığını mahsustan çok merak ettiğimi i.e.

Sevgili Jeanne D'arc hemen merakınızı gidereyim Bahsi geçen üye/üyeler avukat olup o/onlar kendilerini çok iyi bilirler diye düşündüğümü İ.E. Kaldı ki isterseniz hemen bir test yapıverin.İtiraf.com konusu açıldığından beri çok az itiraf yazan bu itirafları da birilerini eleştirmek noktasında düğümlenen mesleki konulara,forumlara katkısı çok büyük olmakla,saygı duyduğumuz biri/birileri olmakla birlikte niye bu kadar keyifsiz olduklarına anlam veremediğiniz üye/üyeleri inceleyin.

En inadına gülmeye devam eden ve bu gülümseyişin bulaşıcı olmasını dileyen saygılarımla
Old 20-09-2007, 19:27   #1029
Armağan Konyalı

Alıntı:
Sahi!İstanbul toplantıısı ne zaman ve nerede?
Sayın Av.Ferda Aydın

İstanbul Toplantıları Koordinatörü Sayın Av.Engin Özoğul bir inceleme gezisi nedeniyle İstanbul dışında bulunmaktadır.

Koordinatörlükten alınan bilgiye göre, Sayın Av.Özoğul ‘’İzmir Toplantısına katılmak ve bu toplantı izlenimlerinden aldığı esinle İstanbul Toplantılarını renklendirmek amacıyla’’ İstanbul dışında bulunmaktadır.

Koordinatörlük yetkilileri bütün İstanbul Toplantılarının hep İzmir Toplantılarını izleyen günlerde yapıldığını itiraf ettiler.

Saygılarımla
Old 20-09-2007, 19:29   #1030
halit pamuk

[
Alıntı:
Sevgili Jeanne D'arc hemen merakınızı gidereyim Bahsi geçen üye/üyeler avukat olup o/onlar kendilerini çok iyi bilirler diye düşündüğümü İ.E. Kaldı ki isterseniz hemen bir test yapıverin.İtiraf.com konusu açıldığından beri çok az itiraf yazan bu itirafları da birilerini eleştirmek noktasında düğümlenen mesleki konulara,forumlara katkısı çok büyük olmakla,saygı duyduğumuz biri/birileri olmakla birlikte niye bu kadar keyifsiz olduklarına anlam veremediğiniz üye/üyeleri inceleyin.

ben de merak ettim kim ki bu üyeler!
Old 20-09-2007, 19:35   #1031
Doç. Dr. Özge Yücel

Armağan abinin burada bile toplantıya gelecek katılımcıların aklını çelmeye çalıştığını i.e.Ayrıca kararsızlık çekenler hiç öyle düşünmesin, ben aslında 22 sine düşünürken herkes gelsin diye bir hafta sonrasına koyduğumu, herkesin gelmesini beklediğimi ve istediğimi i.e.
Old 20-09-2007, 19:36   #1032
Gülümse

sonuc olarak bu yakinlarda Istanbul toplatisi gorunmuyor.. degil mi?

Su siralar kafam o kadar yogun ki yanlis anliyorsam ozur..
Old 20-09-2007, 19:37   #1033
Doç. Dr. Özge Yücel

Evet şu sıralarda İstanbul toplantısı yok, Ankara'ya bekliyoruz.
Old 20-09-2007, 19:50   #1034
Admin

Alıntı:
Yazan korayad
ben de merak ettim kim ki bu üyeler!
İtiraf ediyorum: Benim!..
Old 20-09-2007, 19:50   #1035
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan korayad
Kara Murat kim?

Alıntı:
Yazan Admin
İtiraf ediyorum: Benim

Alıntı:
Yazan tüm üyeler teker teker

Ben’im … Hayır, Ben’im.. Sayın Kara Murat Ben’im

Eski bir şakadan alıntı yaptığımı itiraf ediyorum.
Old 20-09-2007, 19:51   #1036
Doç. Dr. Özge Yücel

Admin'in yine babalık yaparak evlatlarının kusurunun üstünü kapattığını, kendisini çok sevdiğimizi i.e.
Old 20-09-2007, 22:50   #1037
Jeanne D'arc

Kara Murat Reis mi olmuş?
Old 21-09-2007, 00:01   #1038
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Admin

Sayın Admin itiraf ediyorum benim diyerek ne demek istemiştir?
Bu site benim, var mı diyeceğiniz mi demek istemiştir?
Bu bir meydan okuma değilse nedir?
Değilse Dayatma mıdır?
Neden dayatıyorsunuz sayın Admin?
Dayatmayla bir yere varamazssınız?
Diye demogoji yapmak istediğimi itiraf ediyorum

Not 1: Bu cümleler şaka amaçlı yazılmıştır.
Not 2: Artık her şaka veya esprili sözden sonra açıklama yapmak gerektiğini itiraf ediyorum aksi halde zılgıt yeme ihtimalini göze almak gerekir
Old 21-09-2007, 00:44   #1039
cesur_yürek

İtiraf ediyorum : Bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır...
Old 21-09-2007, 08:51   #1040
Av.Ufuk Bozoğlu

Sn.Admin; gerçekçi itirafınızla beni güldürdüğünüzü;

bu aralar pek bir keyifsiz olduğunuzu düşündüğümüİ.E.

Nereden çıktı demeyin, bu 6.hissi bir itiraf

En telepatik saygılarımla...
Old 21-09-2007, 08:53   #1041
Admin

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Sn.Admin; gerçekçi itirafınızla beni güldürdüğünüzü;
bu aralar pek bir keyifsiz olduğunuzu düşündüğümüİ.E.
Keyifsiz değil, bayağı yoğun (site içi + dışı) olduğumu İ.E.
Old 21-09-2007, 08:58   #1042
Av.Ufuk Bozoğlu

Aman Sn.Admin bu ne hız böyle, saşkınlıktan boş mesaj gönderdim.
Sabah sabah yine uyarılarla karşılaşmama neden oldunuz.

Yorgun falan değilsiniz, zehir gibisiniz maşallah

Kendinizi kandırmayın.

En düşünceli saygılarımla
Old 21-09-2007, 08:58   #1043
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan Admin

Kendini bilen insanın hali başka olur diye boşuna demiyorlar Sayın Admin evet itiraf ediyorum SİZSİNİZ Hatta bunun yanında itiraf ediyorum evet çıbanın başı,karanlık ülkelerin efendisi,en sert diktatör,Galatasaray'ın yenilmesinin sorumlusu,depremlerin tetikleyicisi,tüm kötülüklerin babası SİZSİNİZ

En yalancı,dolandırıcı saygılarımla...
Old 21-09-2007, 14:36   #1044
_kübra_

Karar

itiraf ediyorum bu sitedeki çoğu şeyi hala çözemediğim için yeteri kadar aktif olamıyorum ama bi kez daha itiraf ediyorum bunun için üzüülmüyorumm zamanla çözeceğimmm...
Old 21-09-2007, 17:38   #1045
Gülümse

Bugun dostlar mekanindaydim.. O mekandaki arkadaslarin bilgisayarindan THS girip hem itiraf com hem de strese son bolumlerine uzun mesajlar yazdim..

Sonra eve geldim baktim aa o mesajlar yok.. Kaybolmus.. Ne oldugunu anlamadigimi itiraf ediyorum..

Mesajlarimi goren oldu mu?
Old 21-09-2007, 17:42   #1046
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Gulumse

Mesajlarimi goren oldu mu?

Ben gördüm diye hatırlıyorum. Esasen hatırladığım kadarıyla içeriği de silinmeye neden olacak türden değildi.

Yoksa acaba ben ateş nedeniyle halüsünasyon mu gördüm?
Başka gören olmadı mı arkadaşlar?
Old 21-09-2007, 18:16   #1047
Admin

13.13'de strese.son.com'a gönderdiğiniz bir mesaj var ve yayında:
http://www.turkhukuksitesi.com/showt...851#post118851

Bunun dışında itiraf.com'a veya streseson.com'a gelmiş ve yayınlanmamış veya silinmiş bir mesajınız bulunmuyor. Bir diğer deyişle mesajlarınız THS'ye hiç ulaşmamış.

Amma velakin THS kurallarının 6.maddesi gereğince bu tip sorgulamaları bundan sonra site yöneticileri ile iletişim alanında yapmanız gerektiğini de ÖNEMLE itiraf etmeliyim.
Old 21-09-2007, 19:02   #1048
Gülümse

Benim niyetim yazdigim mesajlarin arkasini kovalamak degil, ustu kapali beceriksizligimi itiraf etmekti o kadar.. Sanirim baska bilgisayarda oldugum icin Gulumse olarak giris yapmayi unutmus olmaliyim..

Boyle dalginliklari fazla yapmadigimi itiraf etmeliyim..

Sevgi ve saygi ile
Old 21-09-2007, 20:20   #1049
üye18721

Bir saat kadar önce, bulunduğum otobüste yorgun ve bezgin bir halet-i ruhiye içinde bir an önce eve varmanın özlemi ve bir türlü "akmayan" trafiğin ruhumda yarattığı stresle yüklüyken;- tam da bu sırada B.çekmecenin kırsal alanlarından geçmekteyiz- bir horoz "ötüşü" duydum; " Ah dedim" kendi kendime; "İşte hayat bu! Doğal yaşam varken niye 3 günlük ömürde kendimize bu kadar azap çektiriyoruz; tası tarağı toplayıp mütevazi bir; "çiftlikvari" evde tavuğumuzu,horozumuzu beslesek, "hormonsuz"!... domatesimizi, biberimizi, bilumum sebze ve meyvelerimizi eksek ve dalından " taze taze" toplasak ve yesek yaşamımız çok daha sağlıklı ve mutlu geçerdi... Ben bunları hayal ederken horoz "ötüşü" kesildi; Meğerse bu ses bir yolcunun cep telinin melodisiymiş!... İnanamıyorum Olmaz böyle şey yoksa rüya mı? Cep tel.deki Ankaralı T.nin, N.nin "Akla ziyan" melodilerini duymuştum; ama bu "horoz ötüşünü hiç duymamıştım" İ.E "beynim dumura uğradı"...
Old 21-09-2007, 20:52   #1050
Jeanne D'arc

Bir kişi daha "büyük sırrı" çözdü.

Alıntı:
"İşte hayat bu! Doğal yaşam varken niye 3 günlük ömürde kendimize bu kadar azap çektiriyoruz; tası tarağı toplayıp mütevazi bir; "çiftlikvari" evde tavuğumuzu,horozumuzu beslesek, "hormonsuz"!... domatesimizi, biberimizi, bilumum sebze ve meyvelerimizi eksek ve dalından " taze taze" toplasak ve yesek yaşamımız çok daha sağlıklı ve mutlu geçerdi...

Mesajın bu kısmına "bittiğimi" ve

Alıntı:
Meğerse bu ses bir yolcunun cep telinin melodisiymiş!...

bu kısmına da -zamane tabirle- "koptuğumu" itiraf ediyorum.

Teknoloji ve modern hayat belası, hayallerinizde bile sizi rahat bırakmıyor değil mi?

Sevgiler.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05502295 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.