Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Avtr.Net

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 03-06-2004, 18:50   #1
Admin

Varsayılan Avtr.Net

Site emailine gelen bir mesajı buraya aktarıyorum:

Alıntı:

Sayın Türk Hukuk Sitesi Yetkilisi,

Bildiğiniz gibi Türkiye Barolar Birliği ve ODTÜ 'nün birlikte yürüttüğü çalışmalar sonucunda TBB'ne kayıtlı avukatların av.tr uzantılı alan adı alabilmeleri için gerekli altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Yine aynı çerçevede TBB reklam yasağı yönetmeliğinde yapılan yeni düzenlemeyle avukatların web sitesi sahibi olabilmeleri konusundaki engeller kaldırılmıştır.

Biz Avtr.Net olarak başlatmış olduğumuz yeni kampanyalarla avukatların en kolay ve en ucuz yoldan av.tr uzantılı alan adlarını alabilmelerini, Web sitesi açabilmelerini ve e-mail hesabı edinmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Proje çerçevesinde barolar birliğine kayıtlı her avukat için alan adı tescil, web ve mail hosting, web sitesi tasarımı ve oluşturulması gibi hizmetleri makul fiyatlarla sunmaktayız. Projemizle ilgili tüm detayları http://www.avtr.net adresinden öğrenebilirsiniz.

Türk Hukuk Sitesi çatısında, ticari amaç gütmeyen bir platform oluşturduğunuzun farkındayım. Bu sebeple sitenize reklam banneri koyabilme veya bir partnerlik yapabilme olasılığımız düşük görünüyor, ancak doğru ve faydalı bir iş yaptığımıza inanıyoruz. Bu bakımdan bu projeye sıradan bir ticari aktivite gözüyle bakmayacağınızı umuyorum. Eğer siz de incelemeniz sonucunda projemiz hakkında olumlu görüşlere sahip olursanız kampanyamızı Türk Hukuk Sitesi üyelerine duyurmak için yardımlarınızı rica edeceğim.

Yapacağınız incelemelerde eksik ve yanlış gördüğünüz konuları da bizimle paylaşmanız yeni başlayan projemizin daha sağlıklı işlemesine ve varsa hatalarımızı görmemize yardımcı olacaktır.. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Serdar Özel
Avtr.Net Proje Yönetim Müdürü
esgdigitalsolutions
--------------------
bilgi@avtr.net
http://www.avtr.net
http://www.esg.com.tr

Sanırım söylememe gerek yok ancak yine de belirteyim: Söz konusu proje/şirket ile Türk Hukuk Sitesi arasında hiçbir bağlantı yoktur, sadece duyuruyu foruma aktardım, o kadar.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04691005 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.