Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: Kaç kişi katılmak istiyorsunuz?
1 Kişi 8 36,36%
2 Kişi 3 13,64%
3 ve yukarı 0 0%
Çok istiyorum ama katılamayacağım. 11 50,00%
Oy Verenler: 22. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 255)

THS. 4 ncü Ankara buluşması' nın 1. ayağı

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 03-04-2009, 19:34   #481
Doç. Dr. Özge Yücel

Cengiz Abiden aldığım son haberlere göre bazı turistler gelmiş, yer bulamayıp dönmüşler. Sesleri iyi geliyordu, Neslihan Hanım da oradaymış ege de. Keyifleri yerinde...
Old 03-04-2009, 19:38   #482
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Cengiz Abiden aldığım son haberlere göre bazı turistler gelmiş, yer bulamayıp dönmüşler. Sesleri iyi geliyordu, Neslihan Hanım da oradaymış ege de. Keyifleri yerinde...

İnternet yokken turist mi kovalıyormuş?!
Old 03-04-2009, 19:42   #483
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Saim
İnternet yokken turist mi kovalıyormuş?!

Dizüstü bilgisayarını yanına almamış, öyle dedi. Beni çekiştiriyorlarmış, hatta konuşurken bir ara alkış sesleri duydum. )
Old 03-04-2009, 19:44   #484
Dilge

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Dizüstü bilgisayarını yanına almamış, öyle dedi. Beni çekiştiriyorlarmış, hatta konuşurken bir ara alkış sesleri duydum. )

Hadi ya! Gece hızlı başlamış desenize!
Old 03-04-2009, 21:17   #485
supernatural

Neşeli

oooooooooooooo toplantıda kavga kıyamet kopmuş
Cengiz beyle Neslihan hanım kavga etmişler Atahun abiyle S.Karacabey ayırmaya çalışırken arada kalmışlar.harp çıkmış anlayacağınız.Cengiz bey bir daha gelmem Ankaraya demiş ve toplantıdan ayrılmış
Old 03-04-2009, 21:20   #486
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan supernatural
oooooooooooooo toplantıda kavga kıyamet kopmuş
Cengiz beyle Neslihan hanım kavga etmişler Atahun abiyle S.Karacabey ayırmaya çalışırken arada kalmışlar.harp çıkmış anlayacağınız.Cengiz bey bir daha gelmem Ankaraya demiş ve toplantıdan ayrılmış

Hiç sanmam. Neslihan Hanım kavga edecek biri değil, Cengiz Abi de nezaketi elden bırakacak biri değil. Bence şimdi kahkahalarla sohbetlerini sürdürüyorlardır, yine bir kontrol için arayayım dedim ama rahatsız etmeyeyim.
Old 03-04-2009, 21:23   #487
supernatural

Neşeli

şakaydı zaten

çok eğleniyorlarmış Atahun abi telefonu açar açmaz cebeci karakolu buyrun demeye başladıasayiş berkemal toplantı da merak edilecek bişey yokmuş ve çok eğleniyorlarmış yaklaşık 15 kişiye yakınlarmış

tühhhhhhhhhh menü de balık varmıymış sormayı unuttum
Old 03-04-2009, 21:31   #488
Doç. Dr. Özge Yücel

Ben yatıyorum, yarın toplantı notlarını bekliyoruz. Ayrıca ben size müjdeyi vereyim: bir dahaki toplantıya bir aksilik olmazsa Ufuk Hanım da gelecek ve o toplantıda ben de olacağım. İyi geceler herkese!
Old 03-04-2009, 22:26   #489
supernatural

Neşeli

ohoooooooooooooooooooo saat kaç olmuş kimse gitmedi mi daha evine
Old 03-04-2009, 22:35   #490
supernatural

Neşeli uykum geldi

Alıntı:
Yazan supernatural
ohoooooooooooooooooooo saat kaç olmuş kimse gitmedi mi daha evine

Old 03-04-2009, 22:40   #491
Av.Ufuk Bozoğlu

Sen de benim gibi katılaydın toplantıya

Hiç de uykun gelmezdi, süper insan güzel kişilik
Old 03-04-2009, 22:41   #492
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Sen de benim gibi katılaydın toplantıya

Hiç de uykun gelmezdi, süper insan güzel kişilik

katıldım ya toplantıya amanın görmediniz mi beni
Old 03-04-2009, 22:44   #494
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Sadece biraz erken ayrılmam icap etti o kadar

ben geç kaldım galibam
Old 03-04-2009, 22:44   #495
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Ben yatıyorum, yarın toplantı notlarını bekliyoruz. Ayrıca ben size müjdeyi vereyim: bir dahaki toplantıya bir aksilik olmazsa Ufuk Hanım da gelecek ve o toplantıda ben de olacağım. İyi geceler herkese!

Bir sonraki toplantıda erken kalkmam söz

Sabaha kadar eğlence
Old 03-04-2009, 22:46   #496
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan supernatural

Alttaki resim bizim Cengiz Bey de üsttekini çıkaramadım.
Old 03-04-2009, 22:46   #497
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Saim
Alttaki resim bizim Cengiz Bey de üsttekini çıkaramadım.

bende
Old 03-04-2009, 23:47   #498
Av.Ufuk Bozoğlu

Ankara'dan hiç haber düşmedi henüz

Daha fazla bekleyemeyeceğim ))

Ben ayrılana kadar her şey yolunda idi ama )

İyi geceler
Old 04-04-2009, 09:12   #500
Adli Tip

Diğer arkadaşlarla bugün ben de henüz görüşmedim. Dün geceki toplantı benin için çok eğlenceli geçti. Ruhen ya da bedenen katılan, katılamayan, organize eden, sabote eden, toplantıya telefonla bağlanarak mutluluğu paylaşan... tüm üyelere teşekkürler.
Old 04-04-2009, 09:26   #501
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Diğer arkadaşlarla bugün ben de henüz görüşmedim. Dün geceki toplantı benin için çok eğlenceli geçti. Ruhen ya da bedenen katılan, katılamayan, organize eden, sabote eden, toplantıya telefonla bağlanarak mutluluğu paylaşan... tüm üyelere teşekkürler.

Biz teşekkür ederiz
Old 04-04-2009, 09:36   #502
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Adli Tip

Ama siz katılamıyorum ama çok istiyorum gibi bir şey dememiş miydiniz?

Sağ gösterip sol vurmuşsunuz )))

İstikrar demek ben demek

Katılırım derim ve katılırım

O kadar!

Neyse sevindim daha konuşuruz da ))

Günaydın herkese bu arada

Not: Toplantı notları hani?
Old 04-04-2009, 09:42   #503
Adli Tip

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Ama siz katılamıyorum ama çok istiyorum gibi bir şey dememiş miydiniz?

Dün dündür, bugün cumartesidir! (öyle miydi o söz , ikircikte kaldım şimdi yine )
Old 04-04-2009, 10:11   #504
ege

Varsayılan Ankara Güzel Ankara:)

Günaydın

aslında merakla beklenen haberleri önce ben vermesem diye düşündüm ama bu gün başka yazacak bir zamanım olmayacak.

3 nisan toplantısının ilki 2 nisan akşamı gerçekleşti

iki THS sempatizanı (biri hakim bir arkadaş diğeri İzmir den Ankaraya göçüp hala Ankara ya sempati bile duymayan avukat arkadaş)ve üç THS üyesi ege, Sn. Aladağ ve Sn. Atahun olmak üzere mülkiyeliler lokalinde toplandık.
Önce Aladağ ile biz buluştuk , daha sonra Atahun geldi. Benim İzmir toplantısında yaptığım gibi doğruca Cengiz Beye yaklaşıp hoşgeldiniz dedi ))

çok güldük çok eğlendik ama baktık ki lambaları söndürüp yan masaları ters getirmeye başlıyorlar, kalkmak zorunda kaldık

heyecan yapmayınn, saat sadece 23.30. idi Ankara da balkabağına dönüşme şansı hiç yok yani.!

O gece dedikodu yapma şansımız daha yüksekti, gizli bilgilerimizi paylaştık (bunları burada itiraf edemem)

3 nisan günü saat 18.30 da kaleye vardık. Yıllardır Ankara'ya gider gelirim ama Kale ve içini hiç görmemiştim. Sanki tarih yeniden inşa ediliyor olmalı.. ahşap eski Ankara evleri eski mimarisine uygun olarak yeniden düzenleniyor ve eski sokaklar, esnaflar ,dükkanlar ,fırınlar yeniden hayata geçmiş..
O gürültülü şehirden kale kapısına adım atıyorsunuz bambaşka birdünyaya ayak basıyorsunuz.

Kale içini tam gezemedim ama bir sonraki Ankara'ya gidişimde ilk işim tamamen gezmek üzere plan yapmak olacak.

Saat 19.oo olmadan Zenger Paşa ya çıktık ve gördük ki Sn. Karaca ve eşi, Sn. Atahun bizi beklemekteler

Bizden sonra Cengiz Bey ve Neslihan geldi ve daha sonra Ankaralı iki meslekdaşımız daha geldi

Av. Sinem ve Av. Sibel mesleğimize yeni başlamış masamızın en genç üyeleri idiler. Hem çok güzel hemde avukat olunabileceğinin canlı kanıtları idiler.

Masanın en kıdemli üyesi'nin ege olduğu anlaşıldı. ( 25 yılı devirdiğim ve hala dayandığım için bugün bana aferim plaketi verecekler )

Masanın tek hukukçu olmayanı Atahun idi, ama sanırım yakında THS den sertifika alıp acil durumlarda hukuk teknisyeni olarak hizmet verecek

Masanın en çalışkanları Karaca ve eşi idi. çocukları ile beraber okula gidip ikinci emekliliği avukatlıktan yapmayı hedeflemişler

Masanın en sanatçısı Cengiz bey idi, elinde fotoğraf makinası Ankaranın gün batımından gece ışıklarına kadar sürekli fotoğraflar çekti. Tabi bir de gizli istihbarata sürekli online bilgi aktarmakta idi. Admin miydi büyük şef çözemedim.

THS Ankara toplantısını duyan japonya elçiliği toplantıda japonyayı tesil etmek üzere iki japon da göndermişti.

Bir bayan ve bir erkek bu japon vatandaşları japonyadan kalkıp gelmişti.
cengiz Aladağ Yalovadan,Ege İzmir den, Neslihan İstanbuldan gelerek ,
Sevgili Atahun ve Karaca'nın kendilerini gerçekten ev sahibi olarak hissederek bütün iş ve özel proğramlarını erteleyip,
THS Ankara toplantılarının AB uyum sürecine gerek görülmeden, sadece dostluk duygularının araştırılıp bulunması ile gerçekleştirilebileceği kanıtlanmış oldu.

Bu arada tehlikeli bir kaç durum da ortaya çıkmadı değil.

Masaya elinde dev bir pala ile bir adam geldi ve Atahun'un boğazına dayadı. Biz yemek yerine Atahun'u yiyeceğiz demekki ,ızgarası iyi olur mu acaba diye düşünürken ,
sanırım Karaca palalı adama rüşvet verdi ve masaya kuzu şiş geldi.

Benim erken kalkmam gerekiyordu malesef.Çünkü son uçak 23 de idi.

Sevgili Atahun ve Sevgili Karaca
Öncelikle sizlere gösterdiğiniz nezaket ve ev sahipliği için çok çok teşekkür ederim.Çizgi film kahramanlarının canlanması gibi bir duygu oluyor böyle karşılaşmalar ve insanda önceden tanışıklık duygusu yaratıyor.

Sevgili Aladağ, siz de bu toplantının yapılması için motor kuvvet oluşturdunuz, size de çok teşekkürler ediyorum.
Bir sonraki Ankara toplantısında, Suat- Adli tıp- Saim -Kavili de gelecektir ve eminim ki o zaman Sevgili Atahun ve Karaca bu kadar telaş hissetmeyecektir

Ankara da bundan sonra gittiğimde ziyaret edeceğim dostlarım çoğaldı diye düşünüyorum.

Hepinize sevgilerimle

Old 04-04-2009, 10:29   #505
supernatural

Neşeli

çokkkkkkkkkkkk güzelmiş eğlenmenize çok sevindim kendim için üzüldüm ne yalan söyleyeyim

ama birgün Ankara toplantısına katılacağım birgünnnnnnnnnn
Old 04-04-2009, 11:07   #506
Av.Ufuk Bozoğlu

Hani, halay çekiyormuşcasına mendil sallayan bir gülen yüz imi vardı ya onu ekler misiniz?

O çok komik

Hem toplantının başarıldığının imi olur

Tabi bulabilirseniz
Old 04-04-2009, 11:44   #507
Av.H.Sancar KARACA

Ayrıldığımız arkadaşlar henüz uyanamamış. En erken uyanan olarak ben izlenimlerimi aktarayım istedim.

Günaydın THS,
Dostlarımızla vedalaşıp Paşa konağından ayrılırken ( THS'ye bir kez bile girmemiş olan) eşim, “siz daha önce toplanmıştınız değil mi” diye sordu. “Evet, toplanmıştık ama, Atahun hariç diğer arkadaşlarla ilk kez görüşüyorum” dedim. “Haydaa, ilk kez görüştüm dediğin insanlarla akraba gibiydik “dedi. Böyle bir şey işte.
Her şey güzeldi demek yetersiz. Muhteşemdi.
Ankara’yı Ankara dışından gelenler aydınlattı, güzelleştirdi.
En çok siz, THS müdavimleri konuşuldunuz. Katılamayanların (en çok da ; bir araya gelmemizin mimarı Admin’in, Suat Bey’in, Saim Bey’in, Adli Tip’in, Özge’nin, Süper’in, Dilge’nin, otobüsü kaçıran Ufuk Abi’nin ) kulaklarını çınlattık. Armağan KONYALI’dan, Şehper Ferda DEMİREL’e, Habibe Yılmaz KAYAR’dan Işıl YILMAZ’a kadar herkesin dedikodusunu yaptık.
Biz fiziken oradaydık ama siz de aramızdaydınız .
Bu toplantılar böyle mi olur hep?
Sevgili Atahun; iyi ki Ankara’dasın. Her şey için teşekkürler.
Ege’mizle 40 yıllık dostmuşuz da bilmiyormuşuz. Refakatçisi arkadaşı meslektaşımız çok hoşsohbetti. Erken ayrılmaları eksiklikti bizim için.
Bunu saymıyoruz Sevgili Ege, yine bekleriz.
Neslihan Hanım, umarım zahmetinize değmiştir. Çok içtendiniz. Eşim, kolay takdir eden biri değildir (nerden bildiğimi sormayın ama) sizi çok sevmiş, haberiniz olsun.
Cengiz Bey; bu toplantı için çok emek verdiniz biliyoruz. Topladınız, ısıttınız, pişirdiniz, servis yaptınız, süslediniz, sofrayı kaldırdınız. Sağ olun. İyi ki varsınız, iyi ki vardınız.
Sevgili Sinem Kazar, Sibel Hanım’la gülen yüzleri idiniz toplantının. Bundan sonraki Ankara buluşmalarının baş aktörlerinden olacağınız belli oldu.. Zaten komşu imişiz. Karşılaştıkça bolbol THS konuşur, Zenger Paşa buluşmasından dem vururuz. İyi ki geldiniz.
Sevgili Özge, bir sonraki Ankara toplantısına mutlaka gel olur mu? Ankara buluşması sensiz eksik kalıyor.
Her şey için herkese teşekkürler.
Selam ve saygı ile.

(Tam uyanamamışım ki bir arkadaşımın ön adını ortaya almışım . Özür)
Old 04-04-2009, 11:49   #508
Dilge

Benim sol değil sağ kulağım çınladı Ya da ben öyle umuyorum. Güzel aktarımınız için teşekkürler Sn.Karaca, umarım başka bir buluşmada sizinle de tanışma fırsatı yakalarım.
Old 04-04-2009, 11:51   #509
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Ayrıldığımız arkadaşlar henüz uyanamamış. En erken uyanan olarak ben izlenimlerimi aktarayım istedim.

Günaydın THS,
Dostlarımızla vedalaşıp Paşa konağından ayrılırken ( THS'ye bir kez bile girmemiş olan) eşim, “siz daha önce toplanmıştınız değil mi” diye sordu. “Evet, toplanmıştık ama, Atahun hariç diğer arkadaşlarla ilk kez görüşüyorum” dedim. “Haydaa, ilk kez görüştüm dediğin insanlarla akraba gibiydik “dedi. Böyle bir şey işte.
En çok siz, THS müdavimleri konuşuldunuz. Katılamayanların (en çok da ; bir araya gelmemizin mimarı Admin’in, Suat Bey’in, Saim Bey’in, Adli Tip’in, Özge’nin, Süper’in, Dilge’nin, otobüsü kaçıran Ufuk Abi’nin ) kulaklarını çınlattık. Armağan KONYALI’dan, Ferda Şehper DEMİREL’e, Habibe Yılmaz KAYAR’dan Işıl YILMAZ’a kadar herkesin dedikodusunu yaptık.
Ege’mizle 40 yıllık dostmuşuz da bilmiyormuşuz. Refakatçisi arkadaşı meslektaşımız çok hoşsohbetti. Erken ayrılmaları eksiklikti bizim için.
Neslihan Hanım, umarım zahmetinize değmiştir. Çok içtendiniz. Eşim, kolay takdir eden biri değildir (nerden bildiğimi sormayın ama) sizi çok sevmiş, haberiniz olsun.
Cengiz Bey; bu toplantı için çok emek verdiniz biliyoruz. Topladınız, ısıttınız, pişirdiniz, servis yaptınız, süslediniz, sofrayı kaldırdınız. Sağ olun. İyi ki varsınız, iyi ki vardınız.
Sevgili Sinem Kazar, Sibel Hanım’la gülen yüzleri idiniz toplantının. Bundan sonraki Ankara buluşmalarının baş aktörlerinden olacağınız belli oldu.. Zaten komşu imişiz. Karşılaştıkça bolbol THS konuşur, Zenger Paşa buluşmasından dem vururuz. İyi ki geldiniz.
Sevgili Özge, bir sonraki Ankara toplantısına mutlaka gel olur mu? Ankara buluşması sensiz eksik kalıyor.
Selam ve saygı ile.

Harikasınız, her birinize ayrı ayrı teşekkürler...
Old 04-04-2009, 11:53   #510
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca

Günaydın THS,
En çok siz, THS müdavimleri konuşuldunuz. Katılamayanların (en çok da ; bir araya gelmemizin mimarı Admin’in, Suat Bey’in, Saim Bey’in, Adli Tip’in, Özge’nin, Süper’in, Dilge’nin, otobüsü kaçıran Ufuk Abi’nin ) kulaklarını çınlattık. Armağan KONYALI’dan, Ferda Şehper DEMİREL’e, Habibe Yılmaz KAYAR’dan Işıl YILMAZ’a kadar herkesin dedikodusunu yaptık.
Selam ve saygı ile.

Sevindim güzel geçmesine, başka türlü de olamazdı herkes bir araya geldikten sonra. Bensiz eksik kaldığını sanmıyorum, çünkü benim olduğum bir Ankara toplantısı hiç olmadı. Görüyorum ki benim yanlışım haddim olmadan toplantı düzenlemeye kalkmaktı. Dersimi aldım. Bundan sonraki Ankara toplantılarına ise telefonla arayıp herkesin bulunduğundan emin olduktan sonra geleceğim sanırım. )) Ama itiraf ediyorum gelmesem de aklım sizdeydi, hani Kızılay'da olsaydınız an meselesiydi çıkıp gelmem.
Atahun'a ben de teşekkür ediyorum başardığı için.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi