Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Hakkında Yazışmalar Siteyle ilgili sohbet ve tartışmalar ile teknik yardım içeren mesajlar. (Bu alan, yeni konulara kapalı ve mevcut konulara yanıt eklemeye açıktır)

Sİtede Uzmanlik Alani

Yanıt
Old 04-05-2006, 11:41   #1
denk

Varsayılan Sİtede Uzmanlik Alani

Merhaba...
Sevgİlİ MeslektaŞlarim... Benİm ŞÖyle Bİr Önerİm Var!
Özelİkle Bu Sİtenİn Kurucularinin Ve YÖnetİcİlerİnİn Dİkkatİnİ Bu ÖÖnerİ Üzerİne Çekmek İstİyorum!
Önerİm Şu; Bu Sİtede (var Mi Bİmİyorum), Konusunda Uzman Avukatlarin Veya İlgİ Alanlari Ayni Olan Avukatlarin, Hakİm Ve Csavcilarinin, Konu BaŞliklari Altinda Bİr Alanda BİrleŞmelerİ İyİ Olmaz Mi? Şayet BÖyle Bİr BaŞlik Altinda Konsunda Uzman MeslektaŞlarimiz Bİr Araya Gelİr İse Sİteye Gelen Sorular Muhattabini Daha Çabuk Bulur Ve Konunun Muhattaplari Da Kisa Zamanda Cevap Verebİlİr Ve Sİte Amaci DoĞrultusunda Daha İyİ ÇaliŞmiŞ Olur! Dİye DÜŞÜnÜyorum.. Mesala BoŞanma Konusuyla İlgİgl Avukatlar.... İŞ Davalari İle İlgİlİ Av.. Vs..
Ne Dersİnİz?
Old 04-05-2006, 12:25   #2
Admin

Öneriniz çok yerinde ve açıkçası benim de uzun zamandır buna benzer bir yapılanmayı uygulamaya yönelik bir planım var. Ancak öncelikle teknik olarak bazı değişiklikleri yapmak gerekiyor. Site ticari olmadığından ve bu nedenle bizim de ayırdığımız zaman sınırlı olduğundan bu tip değişiklikleri yapmak maalesef çok zaman alabiliyor. O nedenle zamanı konusunda söz vermeyeyim ama böyle bir yapılanma içine gideceğimizin müjdesini şimdiden verebilirim.
Old 04-05-2006, 16:24   #3
denk

size şimdiden kolaylıklar diliyorum..
umarım kısa zamanda çalışmanız başarıyla sonuçlanır. bilgisayardan anlasam yardım edeyim diyeceğim ama, maalesef pek anlamıyorum..
iyi çalışmalar.
denk
Old 24-07-2011, 08:10   #4
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Admin
Öneriniz çok yerinde ve açıkçası benim de uzun zamandır buna benzer bir yapılanmayı uygulamaya yönelik bir planım var. Ancak öncelikle teknik olarak bazı değişiklikleri yapmak gerekiyor. Site ticari olmadığından ve bu nedenle bizim de ayırdığımız zaman sınırlı olduğundan bu tip değişiklikleri yapmak maalesef çok zaman alabiliyor. O nedenle zamanı konusunda söz vermeyeyim ama böyle bir yapılanma içine gideceğimizin müjdesini şimdiden verebilirim.
Umarim dusunulen husus suan ki HCG'ler degildir.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03158903 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.