Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

adalet meslek yuksek okulundan hukuk fakültesine geçiş

Yanıt
Old 25-01-2007, 16:11   #1
esraesra

Varsayılan adalet meslek yuksek okulundan hukuk fakültesine geçiş

merhaba ben daha oncede hukuk fakultesınde okumayı cok ıstedıgımı yazmıstım.ama kazanmanın zor oldugunuda bılıyorum.dün bir arkadasımla konustugumda adalet meslek yuksek okulundan fukuk fakultesıne geçişin oldugunu bunuda denemem gerektiğini söyledi.size sorum böyle bir geçiş varmı geçiş varsa şartları neler.geçişin zorluk derecesi fazlamiı.cevaplarınız için şimdiden sağolun
Old 26-01-2007, 04:22   #2
mutlakadalet

Alıntı:
dün bir arkadasımla konustugumda adalet meslek yuksek okulundan fukuk fakultesıne geçişin oldugunu bunuda denemem gerektiğini söyledi.size sorum böyle bir geçiş varmı geçiş varsa şartları neler

Sayın esra, Adalet Meslek Yüksek Okulu'ndan, Hukuk Fakültesi'ne dikey geçiş yolu ile geçebilirsiniz. Dikey geçişe ilişkin olarak temel ilkeler ve koşullar, linkini yazacağım adreste belirtilmektedir:

http://www.osym.gov.tr/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFA79D6F5E6C1B43FF6 6974C3824B6070A

Bu geçişin zorluğu konusunda herhangi bir bilgim yok; ancak yatay geçişle bir kıyaslama yaparsak, bu geçişin bayağı zor olacağını söyleyebilirim. Yine de tecrübe sahibi arkadaşlarımız daha doğrusunu bildireceklerdir. İdealinizi gerçekleştirme konusunda başarılar.

Saygılarımla
Old 01-02-2007, 01:54   #3
llawyerr_ank

Alıntı:
Yazan mutlakadalet
Sayın esra, Adalet Meslek Yüksek Okulu'ndan, Hukuk Fakültesi'ne dikey geçiş yolu ile geçebilirsiniz. Dikey geçişe ilişkin olarak temel ilkeler ve koşullar, linkini yazacağım adreste belirtilmektedir:

http://www.osym.gov.tr/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFA79D6F5E6C1B43FF6 6974C3824B6070A

Bu geçişin zorluğu konusunda herhangi bir bilgim yok; ancak yatay geçişle bir kıyaslama yaparsak, bu geçişin bayağı zor olacağını söyleyebilirim. Yine de tecrübe sahibi arkadaşlarımız daha doğrusunu bildireceklerdir. İdealinizi gerçekleştirme konusunda başarılar.

Saygılarımla

valla mutlakadalet nickli arkadasıma katılamıyacamm.. kendisi çok sevdiğim sınıf arkadasımdır ama burda yanılıyo gibi geldi... adalet meslek yüksek okulundan dikey geçişle hukuk fakültesine geçip hukuk mezunu statüsüne kavuşmanın mümkün olmadığını biliyordum ben..
Old 01-02-2007, 11:57   #4
m.topal

Varsayılan yardımcı olabilirim

Ben şu anda adalet myo öğrencisiyim. ve şu andaki tek hedefim hukuk fakültesine geçiş yapmak. tabiki bu mümkün sadece belli şartları bulunmakta. dgs de okuldan gelen bir puan var bu puanda okul başarısına göre değişiyo bunun haricince sıvan puanı ve öğrendiğim kadarıyla etkisi az olan öss puanı da hesaba katılarak hukuk fakültesine geçiş yapılmakta. Zor bi sınav fakakt benim okulumda geçtiğimiz sene 3 kişi hukuk fakültelerine geçiş yaptı. umarım yardımcı olmuşumdur
Old 01-02-2007, 20:43   #6
llawyerr_ank

ya benim mesj biraz kulaktan dolma gibi oldu ama kusura bakma 1.sınıfta bi hocadan öyle duymuştumm.. yani bunun mümkün olmadığını sanıyordummm.. kusura bakma yanlış bilgi verdiysem..
Old 23-03-2007, 23:31   #7
Y£LİZ

Alıntı:
Yazan esraesra
.dün bir arkadasımla konustugumda adalet meslek yuksek okulundan fukuk fakultesıne geçişin oldugunu bunuda denemem gerektiğini söyledi.size sorum böyle bir geçiş varmı geçiş varsa şartları neler.geçişin zorluk derecesi fazlamiı.cevaplarınız için şimdiden sağolun

Sayın esraesra ben Adalet Meslek Yüksek Okulu'ndan Hukuk Fakültesine geçen biriyim.Hala aklında sorular varsa bana özel mesaj atabilirsin.
Old 24-03-2007, 02:25   #8
Kemal Yıldırım

Sayın esraesra, sitede de yer alan üyelerden ve okuldaki arkadaşlarımdan geçenlerin olduğunu biliyorum. Böyle bir seçeneğiniz var. Fakat dikey geçiş sınavı için çok çalışmanız ve not ortalamanızı yüksek tutmanız faydalı olacaktır.

Saygılar...
Old 24-03-2007, 11:42   #9
Av.Ömer KAVİLİ

Varsayılan Adalet Yüksek Okulu

Alıntı:
Yazan esraesra
merhaba ben daha oncede hukuk fakultesınde okumayı cok ıstedıgımı yazmıstım.ama kazanmanın zor oldugunuda bılıyorum.dün bir arkadasımla konustugumda adalet meslek yuksek okulundan fukuk fakultesıne geçişin oldugunu bunuda denemem gerektiğini söyledi.size sorum böyle bir geçiş varmı geçiş varsa şartları neler.geçişin zorluk derecesi fazlamiı.cevaplarınız için şimdiden sağolun

Adalet Yüksek Okulu

Bu okullar 1979 yılında Adalet Bakanı Mehmet CAN zamanında kuruldu ve ilk öğrencileri 1981 yılında bitirdi.

Bu okulların kuruluş amacı "Yargı işinde yardımcı eleman yetiştirmek" olduğundan, kuruluş yönetmeliğinde tek cümlelik başlı başına bir madde var idi; şöyle : "Fakülteye geçiş yasaktır."

İşte bu yasak, 12 Eylül döneminde kurulan Y.Ö.K. eliyle değiştirildi. 12 Eylül yönetimince üniversitelerden hergün ve hergün 50 kişilik, 100 kişilik, 200 kişilik listeler duyurulur ve 1402 sayılı Sıkıyönetim Kanunu yetkisine dayanılarak SYNT. Komutanının emriyle, bu kişilerin okulla ilişiğinin kesildiği açıklanırdı. (Örneğin Anayasa Hukukçusu Sayın Bülent TANÖR ve diğer binlerce Profesör, Doçent, Doktor ve Öğretim Elemanı.)

O koşullar altında kurulan ve tepki toplayan YÖK. bu tepkileri azaltmak amacıyla "Fakülteye geçiş yasaktır" cümlesi olan yönetmeliği değiştirdi ve geçiş olanağı yaratıldı.

Bu geçiş olanağı, o zaman o kadar çok koşula bağlanmıştı ki, neredeyse geçişsizlik amaçlanmış gibiydi.

O koşullar altında ve YÖK. sayesinde, hem ilk dereceye girmek ve hem de diğer koşulları gerçekleştirmek yoluyla (1983 yılında) fakülteye geçiş yaparak İst. Ü. Hukuk F. bitirmiş bulunuyorum.

Sonraki zamanlarda o yönetmelik çok kez değiştirildiğinden şu andaki yürürlükte olan yönetmelik kurallarını bilmiyorum.

Hukukçu olma özlemi içindekilere saygı ve sevgilerimle.

Ömer KAVİLİ
Hukukçu

"Hak huk, Hukuk; gak guk guguk!"
Old 18-04-2007, 08:28   #10
WORTHY

Varsayılan Soru

Arkadaşlar herkese selam..Ben liseden sayısal çıkışlı biriyim..Öss den hukuk lisans kazanmam zor (sayısalcı olduğum için) Peki adalet meslek yüksek okuluna girip oradan dikey geçişle 4 senelik bir hukuk fak. girebilir miyim? adalet meslek yüksek okullarına giriş öss den eşit ağırlık olarak mı yine? Bir de adalet liselerindeki öğrenciler alındıktan sonra kalan yerlere mi Öss den alınıyor? teşekkürler saygılar
Old 14-07-2007, 15:48   #11
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan WORTHY
...Peki adalet meslek yüksek okuluna girip oradan dikey geçişle 4 senelik bir hukuk fak. girebilir miyim? ...

Evet, ayrıca dikey geçiş sınavını kazanma koşulu da var.
Old 07-08-2007, 01:26   #12
avu.zahide

merhaba esraesra.böyle bir sınav bulunmakta.yalnız okul ortalaman çok iyi olması gerekmekte ve sınav çok zor bir sınav.80 matematik 80 türkçe sorusu soruyorlar.150 neti olanların giremediğini biliyorum.ona göre karar ver.umarım yardımcı olabilmişimdir.kendine iyi bak.başarılar...
Old 28-06-2008, 18:29   #13
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan Av.Ömer KAVİLİ
Adalet Yüksek Okulu

Bu okullar 1979 yılında Adalet Bakanı Mehmet CAN zamanında kuruldu ve ilk öğrencileri 1981 yılında bitirdi.

Bu okulların kuruluş amacı "Yargı işinde yardımcı eleman yetiştirmek" olduğundan, kuruluş yönetmeliğinde tek cümlelik başlı başına bir madde var idi; şöyle : "Fakülteye geçiş yasaktır."

İşte bu yasak, 12 Eylül döneminde kurulan Y.Ö.K. eliyle değiştirildi. 12 Eylül yönetimince üniversitelerden hergün ve hergün 50 kişilik, 100 kişilik, 200 kişilik listeler duyurulur ve 1402 sayılı Sıkıyönetim Kanunu yetkisine dayanılarak SYNT. Komutanının emriyle, bu kişilerin okulla ilişiğinin kesildiği açıklanırdı. (Örneğin Anayasa Hukukçusu Sayın Bülent TANÖR ve diğer binlerce Profesör, Doçent, Doktor ve Öğretim Elemanı.)

O koşullar altında kurulan ve tepki toplayan YÖK. bu tepkileri azaltmak amacıyla "Fakülteye geçiş yasaktır" cümlesi olan yönetmeliği değiştirdi ve geçiş olanağı yaratıldı.

Bu geçiş olanağı, o zaman o kadar çok koşula bağlanmıştı ki, neredeyse geçişsizlik amaçlanmış gibiydi.

O koşullar altında ve YÖK. sayesinde, hem ilk dereceye girmek ve hem de diğer koşulları gerçekleştirmek yoluyla (1983 yılında) fakülteye geçiş yaparak İst. Ü. Hukuk F. bitirmiş bulunuyorum.

Sonraki zamanlarda o yönetmelik çok kez değiştirildiğinden şu andaki yürürlükte olan yönetmelik kurallarını bilmiyorum.

Ömer KAVİLİ
Hukukçu

Bilen varsa bilgi verebilir mi ?
Old 30-06-2008, 15:16   #14
Fatih Abdullah Öztürk

Ben İstanbul Adalet Meslek Yüksek Okulundan 2002'de mezun oldum ve aynı yıl içerisinde DGS sınavına girdim. Sınavdan önce birçok kişi sınavın zor olduğunu girmenin imkansız olduğunu söyledi ve moralimi bozdular. Dikey Geçiş, DGS sınavıyla yapılıyor ve Eşit ağırlık puanı da dikkate alınıyor. Ama şöyle bir durum var birinci sınıftan başlatıyorlar (Marmara ve İstanbul Üniversitesinde bu şekilde yanlış bilgi olmasın). Muaf olduğumuz dersler de oluyor ama basit dersler.
Girecek olan arkadaşlar moralinizi bozmayın. Ama şunu da unutmayın kontenjan (Yeni kontenjanı bilmiyorum, bizim zamanımızda 15 taneydi)az olduğu için 150 neti geçmeniz gerek. Allah'ın izni ile başarılamayacak iş yoktur. Şimdiden başarılar
Old 29-07-2008, 22:22   #15
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan Fatih Abdullah Öztürk
Ben İstanbul Adalet Meslek Yüksek Okulundan 2002'de mezun oldum ve aynı yıl içerisinde DGS sınavına girdim. Sınavdan önce birçok kişi sınavın zor olduğunu girmenin imkansız olduğunu söyledi ve moralimi bozdular. Dikey Geçiş, DGS sınavıyla yapılıyor ve Eşit ağırlık puanı da dikkate alınıyor. Ama şöyle bir durum var birinci sınıftan başlatıyorlar (Marmara ve İstanbul Üniversitesinde bu şekilde yanlış bilgi olmasın). Muaf olduğumuz dersler de oluyor ama basit dersler.
Girecek olan arkadaşlar moralinizi bozmayın. Ama şunu da unutmayın kontenjan (Yeni kontenjanı bilmiyorum, bizim zamanımızda 15 taneydi) az olduğu için 150 neti geçmeniz gerek. Allah'ın izni ile başarılamayacak iş yoktur. Şimdiden başarılar.

Paylaştığınız için teşekkürler.

Ömer Kavili
Old 30-07-2008, 01:00   #16
üye24702

Bizim sınıfta da bir arkadaş var. Sanırım DGS ile geçiş yapmış. Ama başka bir önlisans programından lisans'a dikey geçiş yapıldığında 3. sınıftan başlanılıyor diye biliyorum ama o arkadaş 1. sınıftan başladı. Buraya kadarki kısmı daha bilgili olanlar zaten yazmış. Ama benim kafama takılan bir şey olmuştu: 1. sınıf olmasına rağmen üstten ders alarak neredeyse bizim iki katımız yoğundu ve çok dertleniyordu. Çok zorlanıyorsa üstten almamasını söylediğimde dikey geçişle geldiği için zorunlu olduğunu söylemişti Nedenini bilen var mı? Bana çok ilginç gelmişti de...
Old 28-06-2009, 14:23   #17
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan hgeser
Bizim sınıfta da bir arkadaş var. Sanırım DGS ile geçiş yapmış. Ama başka bir önlisans programından lisans'a dikey geçiş yapıldığında 3. sınıftan başlanılıyor diye biliyorum ama o arkadaş 1. sınıftan başladı. Buraya kadarki kısmı daha bilgili olanlar zaten yazmış. Ama benim kafama takılan bir şey olmuştu: 1. sınıf olmasına rağmen üstten ders alarak neredeyse bizim iki katımız yoğundu ve çok dertleniyordu. Çok zorlanıyorsa üstten almamasını söylediğimde dikey geçişle geldiği için zorunlu olduğunu söylemişti Nedenini bilen var mı? Bana çok ilginç gelmişti de...

Bana çok ilginç geldi.

Ömer Kavili
İstanbul AYO 1983 mezunu
Old 28-06-2009, 15:50   #18
Doç. Dr. Özge Yücel

Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için her üniversitenin dikey geçiş yönetmeliği incelenebilir. Örnek olarak Atılım Üniversitesi'nin "Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Ön Lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Devamları Hakkında Yönetmelik" olarak adlandırılan yönetmeliğinin 9. maddesini aktarıyorum.

Lisans öğrenimine hazırlık programı

MADDE 9- (1) Lisans öğrenimine başlama hakkını elde eden öğrencilere üniversitelerince Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı uygulanır. Bu programda öğrenciye birinci ve ikinci sınıflardan eksik olduğu alanlarda ders sorumluluğu yüklenir. Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı süresince öğrenci, ilgili üniversitenin öğretim ve sınav yönetmeliğine tabi olur. Lisans Öğrenimine Hazırlık Programının süresi iki yarıyıldır. Ancak öğrencilerin okudukları derslerin özellikleri, yıllık ders programları, öğretim elemanları ve hazırlık programındaki durumları dikkate alınarak Lisans Öğrenimine Hazırlık Programının süresi istisnai olarak bir yarıyıl daha uzatılabilir. Lisans Öğrenimine Hazırlık Programını başarıyla tamamlayan öğrencilerin üniversitelerin üçüncü sınıfına kayıtları yapılır. Programda aldığı derslerden en fazla iki dersten başarısız olan öğrenciler, başarısız oldukları dersleri üçüncü sınıfta almak kaydıyla, üçüncü sınıfa kaydedilirler; iki dersten fazla dersten başarısız olanların ise üniversite ile ilişiği kesilir. Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı uygulanan açıköğretim lisans programlarında başarısız olanların üniversite ile ilişiği kesilmez. Yabancı dille öğretim yapılan programlarda öğrencilerin Lisans Öğrenimine Hazırlık Programına başlayabilmeleri için üniversitenin yapacağı yabancı dil muafiyet sınavını geçmeleri veya yabancı dil hazırlık sınıfına devam ederek başarılı olmaları gerekir. Yabancı dil hazırlık programı süresince öğrenci, ilgili üniversitenin öğretim ve sınav yönetmeliğine tabi olur. Gerek yabancı dil hazırlık eğitimi ve gerekse Lisans Öğrenimine Hazırlık Programı süresinde öğrenciler tüm öğrencilik haklarından aynen yararlanırlar. Yabancı Dil Hazırlık Sınıfında başarısız olarak ilişiği kesilen öğrenciler, Türkçe eğitim yapan aynı adlı yükseköğretim programlarına ÖSYM'ce yerleştirilebilirler.(*)

http://www.atilim.edu.tr/oisleri/yon...dikey2002.html
Old 30-06-2009, 22:01   #19
üye25928

Sayın Özge Yücel Hocama teşekkür ederim benim de Adalet Meslekyüksek okulunda okuyan arkadaşlarım vardı ve DGS'den sonraki süreçte hukuk fakültesine kaçıncı sınıftan devam edeceklerini ben de en az arkadaşlarım kadar merak ediyordum sonunda öğrendik.
Old 19-07-2009, 11:08   #20
hamza.a

ama fark atılım üniversitesinin yönetmeliği olması enim arkadaşım İstanbul üniversitesi AYO'dan geldi.Kadir Has hukuka normal şartlarda 3. sınıf olması gerekiyor kaldı ki adaletden önce kamu yönetimini bitirmişti ama 3.sınıf olamadı çünkü dersleri saymadılar 3. defa anayasayı aldı 1 yılı ilk 2 yıldaki dersleri vererek geçirdi,birde hazırlık okuma zorunluluğu vardı bizde bazı dersler ingilizce olduğundan arkadaş okumak istemiyordu ordada idare mahkemesine açtığı davaları kazandı okumadı üstüne tazminatını bile alıcak şuan 3 dönemi kaldı normal şartlarda tabi hakim olma idealıyle yanıp tutşuyor yaşını kaçırmaz ise inşallah.
Old 19-07-2009, 19:09   #21
Doç. Dr. Özge Yücel

Bu konuyu daha dikkatli incelediğimde gördüm ki sözünü ettiğim yönetmelik Atılım Üniversitesi'nce değil Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca çıkarılmış ve dolayısıyla tüm üniversiteler için uygulanan bir yönetmelikmiş. Şu adrese bakabilirsiniz: http://www.yok.gov.tr/content/view/545/lang,tr_TR/
Old 21-07-2009, 16:37   #22
hamza.a

o halde benim okuduğum üniversite yök'ün yönetmeliğini ihlal etmiş demektir.
Old 19-08-2010, 22:08   #23
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan Av.Ömer KAVİLİ
Adalet Yüksek Okulu

Ömer KAVİLİ
Hukukçu

Okulumuz günümüzde çekici özelliğini koruyor.

Ömer Kavili
İstanbul AYO 1983 mezunu

Ömer Kavili 15638
0532 322 00 23

" Hak, huk, HUKUK; gak, guk, GUGUK!!! "

www.kavili.com/

İnsansız adalet olmaz
Adaletsiz insan olur mu?
Olur, olmaz olur mu!
Ama, olmaz olsun

ÖZDEMİR ASAF
Old 14-10-2010, 14:07   #24
LaDY

Merhabalar Arkadaşlar.
Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji mezunuyum. 2006 yılında mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine sınavsız ikinci üniversite okuma hakkım olduğunu öğrendim. KPSS çalışırken hukuk bölümlerini zevkle çalışıyorum ve Açıköğretim Fakültesi Adalet Bölümü okumayı düşünüyorum. amacım Adelet bölümünü bitirip DGS ile hukuk fakültesine geçiş yapmak.
Zorlu bir süreç olduğunu biliyorum. Yaş da geçiyor. Ancak olmaz olmaz.
Benim merak ettiğim konu şu: açıköğretim fakültesinden mezun olmamın bana dezavantajları olur mu?
Bazı fakültelerin açıköğretimden DGS kabul etmediğini duymuştum. bu ne derece doğrudur?
Bilen varsa bilgilendirebilir mi?
Old 28-04-2011, 20:39   #25
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan LaDY
Merhabalar Arkadaşlar.
Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji mezunuyum. 2006 yılında mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine sınavsız ikinci üniversite okuma hakkım olduğunu öğrendim. KPSS çalışırken hukuk bölümlerini zevkle çalışıyorum ve Açıköğretim Fakültesi Adalet Bölümü okumayı düşünüyorum. amacım Adalet bölümünü bitirip DGS ile hukuk fakültesine geçiş yapmak.
Zorlu bir süreç olduğunu biliyorum. Yaş da geçiyor. Ancak olmaz olmaz.

Benim merak ettiğim konu şu: açıköğretim fakültesinden mezun olmamın bana dezavantajları olur mu?
Bazı fakültelerin açıköğretimden DGS kabul etmediğini duymuştum. bu ne derece doğrudur?
Bilen varsa bilgilendirebilir mi?

Sayın "LaDY",

Bu azimle hukuk mesleğine de yakışırsınız.

Saygı ve sevgiler.

Ömer Kavili 15638

0532 322 00 23

Halen sanık durumundaki avukat

" Hak, huk, HUKUK; gak, guk, GUGUK!!! "

www.kavili.com/

İnsansız adalet olmaz
Adaletsiz insan olur mu?
Olur, olmaz olur mu!
Ama, olmaz olsun

ÖZDEMİR ASAF
Old 28-05-2011, 20:48   #27
thejustice

MErhabalar; benim sorum, adalet meslek yüksek okulunu bitirdikten sonra, özellikle özel üniversitelerin hukuk fakülteleri için DGS'nin ne kadar önemli olduğu hususudur, bu konuda bilgisi olan var ise paylaşabilr mi? şimdiden teşekkür ederim..
Yani üniversiteye giriş sınavların barajı geçtiğimiz takdirde özel hukuk fakültelerine girebiliyorduk, aceba DGS için de aynı şey geçerli mi? yani geçebilir miyiz.. özellikle atılım üniversitesine...
Old 27-06-2011, 20:54   #28
mtmtk

adalet meslek yüksekokulundan hukuk fakültesine geçebilmek için ales benzeri 80 mat 8o tükçeden oluşan dgs sınava girecesiniz bide buna 30 ile 80 arasında hesaplanan başarı puanı(meslek yüksekokulu mezuniyet notu) eklenerek puan hesaplanır belli bir baraj yok ama şöyle dersek 55 sayısal 55 sözel vede 50 diplama notu kabaca 241 puan yapar hukuk puanlarıda enyüksek 284 ile en düşük 201(kıbrıs) arasında dır.Atılımda 241 puan .yine başka şöylede bakarsak dgs e .a da ilk 1600 e girmen gerekir özel üniversiteler dahil kabaca tabii diplama 4 lük sistemde 3 üzerine olmalı tabi başarılar dilerim
Old 25-07-2011, 22:44   #29
Av.Ömer KAVİLİ

Varsayılan AYO derslerinin Fakültedeki etkisi

Arkadaşlar,

AYO'daki eğitimin mesleğimizdeki katkısına ilişkin bir duruşma sonrası basın açıklaması yapılmıştır.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=63557

Saatler süren bekleyiş, uzun ve gergin giden duruşma, baro ve hukuk derneklerinden meslektaşları bekleyiş, uzun süren tutanak tutma işleminden sonra, açlık ve yorgunluk altındaki BASIN AÇIKLAMASI görüntüleri aşağıdadır.

İlgi ve bilginize saygıyla sunulmuştur.

Bağlantı:

http://www.vimeo.com/26403760

Ömer Kavili 15638

------------------
" Hak, huk, HUKUK ; gak, guk, GUGUK !!! "

www.kavili.com/

İnsansız adalet olmaz
Adaletsiz insan olur mu?
Olur, olmaz olur mu!
Ama, olmaz olsun
ÖZDEMİR ASAF
Old 08-08-2011, 00:10   #30
Av.Ömer KAVİLİ

Varsayılan http://www.vimeo.com/26403760

Alıntı:
Yazan Av.Ömer KAVİLİ
Arkadaşlar,

AYO'daki eğitimin mesleğimizdeki katkısına ilişkin bir duruşma sonrası basın açıklaması yapılmıştır.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=63557

Saatler süren bekleyiş, uzun ve gergin giden duruşma, baro ve hukuk derneklerinden meslektaşları bekleyiş, uzun süren tutanak tutma işleminden sonra, açlık ve yorgunluk altındaki BASIN AÇIKLAMASI görüntüleri aşağıdadır.

İlgi ve bilginize saygıyla sunulmuştur.

Bağlantı:

Ömer Kavili 15638

------------------
" Hak, huk, HUKUK ; gak, guk, GUGUK !!! "

www.kavili.com/

İnsansız adalet olmaz
Adaletsiz insan olur mu?
Olur, olmaz olur mu!
Ama, olmaz olsun
ÖZDEMİR ASAF

Bağlantı:

Saygılarımla.

Ömer Kavili
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi