Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

piam neredesin........

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 05-03-2007, 23:00   #31
Staj.Av.Selçuk

Sen beni...
Seni seviyor um...
Ben sana...
tapıyorum...
Old 14-03-2007, 19:42   #32
sade

selçuk piasını buldumu bilmiyorum.aama şundan eminim yaşam çok fazla hediye vermez insana yada verdiğini farkettirmez.onun için sahi,p iken göremediğimizi kaybedince anlarız,aslında o bizim hediyemizdi...bende inanıyorum herkesin bi gün bulacağı insanla doğduğuna .şanslı olanlarımız sahip o eşsiz mutluluğa.ama renkler yanılsamadan ibarettir aslında.çoğu zaman ellrinde sandığın da yok olur,kim değer bilinmezşimdi
yanlızlığına,gözlerindeki aşka.birine ait olur insan yalnızca.sonrası yok,vebiz seçemeyiz aidiyetimizin sahibini,zamanı gelince gökten inen bi mucize gibi gelir..sarar..dolar içine .her hücrene ,atlamadan tek bir damlanı bile.sonra sabah olur düş rüya olur,rüya gerçek,gerçek acıtır,düş uçurur,rüya kendini verir sana,ruhunu verir.bırakırsın sonra ne o gizemi,ne o tatlı ekşi gözyaşını tatmak.sediğinin göz yaşını tadarsan içindekinin o olduğunu anlarsın.ama bıraktı artık,aramaktan yorgun ,ama inadına umut ederek yürüyorsun,nereye çıktığını bilmediğin yollarda;kim bilir belki yine bi ara sokak lambası derman olur yarana,belkide yine bir çıkmaz sokak daha..
Old 16-03-2007, 18:26   #33
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Bulacaksın piayı ben inanıyorum sendeki yürekte aşkı yaşayabilecek kadar sevgi var...
Old 17-03-2007, 02:09   #34
habibe

biliyorum sizin oluşturduğunuz romantik ve yumuşak ortamı bozmuş olacağım ama söylemeden edemem. bence bu pia, insanın yaşamayı kolaylaştırmak adına kendine edindiği bir amaç. böyle bir insan yok, olsa da bulmak çok çok zor. ulaşılması olası bir şey değil yani. ve ölene kadar yaşamak için hep bir sebep bulunacak: pia!
Old 17-03-2007, 13:58   #35
Staj.Av.Selçuk

Seni bulma zormuş...insanlar çıldırmış olmalı...seni yaşamımın amacı yapmama kızıyorlar..bilmiyorlar oysa avuçlarımın terinde nasıl ziyan olduğunu...nasıl bir aşka hüküm giyip...sonradan aniden nasıl tahliye olduğumuzu...seni bilmezler...arananın değerini en çok arayan bilir...
Old 17-03-2007, 14:40   #36
Staj.Av.Selçuk

.........

Gecenin ucunda gün aralanır.
Yar sevdası ile yürek bilenir.
Sızılı bir ırmak uğurlar seni
Su olur akarsın kır çiçeklenir

Ey,sevda kuşanıp yollara düşen
Bilesin bu yollar dağlar dolanır.
Yare ulaşmadan düşersen eğer,
Yarına sesini yankısı kalır.
Grup Yorum
Old 17-03-2007, 15:13   #37
_NALAN_

Pia'yı bulmak mı güldürmeyin beni.
Pia'nın sadece varlığından haberdar olmanız bile mucize şu yeryüzünde bu insan silüetleri içinde.
Damarlarınızdaki kanın Pia için akması, aklınızı onun için yitirmeniz bunlar bunlar işte Pia.
Ara Pia'yı inanma sakın bulunca onun Pia olacağına inanma sakın onu bilmeyenların BİR GÜN PİA'NA KAVUŞAKSIN DİYE FUTÜRSUZCA KONUŞMALARINA. Bilmiyor onlar Pia'yı bilmesinlerde sadec konuşsunlar bildiklerini sanarak....... nna
Old 17-03-2007, 17:42   #38
yağmurdamlası

Varsayılan :)boş konuşuyorum bazen ama ne yapayımmm..

Zaman içinde bir kısa zaman oluyorsun zamana kendini sığrırıp yaşamak istediklerini zaman kabullendirmek istiyorsun.Bir bakıyorsun zamanı hallerderken başka sorunlar çıkıyor seviyor sandığın piayı onda gördüğün onda yok oluyor yol veriyorsun gidiyor ya da sana kapıyı gösteriyor Bu zamanda aşka inanılmaz mı evet diyen çoktur ama haklılar mı ona da evet. Sevenler sevilmiyor kalbi yaralı kalıyor sonra yaralılar daha da yaklaşamıyorlra kandan korkar oluyorlar acıdan ise kaçar...Belki var belki yok araştırmacı ruhumuzu ve de sabrımızı bu alanda da geliştirmek isteyen çok arkadaşımız var tıpkı benim kereta dostum selçuk gibi.... Bekleyelim ya da koşalım yok yok haykıralım neredesin pia nerede????????????????????
Old 21-03-2007, 20:56   #39
Staj.Av.Selçuk

uzak değilsin biliyorum...aslında ben seni değil...senin gelmeyişini seviyorum...fütursuz ağızlarda çiğnetiyorum seni...başka yüreklerde başka umutlarda filizlendiriyorum bedenini...hayat iki kişilikse...ben hayatı senin aşkınla tek kişilik yaşamayı yeğliyorum...ve inan pia...bende ki seni çok seviyorum...
Old 25-03-2007, 19:14   #40
Staj.Av.Selçuk

Bu sabah sesine uyandım piam...Bir kuş silüetinde penceremdeydin...seni gözlerinden tanıdım...yine inadına bal kahverengisiydi...yavaşça kalktım yatağımdan...açtım pencereyi...tam içeriye alacakken...gözümden tek damla yaş aktı...ve yine tekrar... kayıverdin avuçlarımdan...bana yine arkandan bakmalar kaldı...bundan böyle her terkeden sevgiliye bir ahım...ve göreceksin seni küllerimden yaratacağım...
Old 25-03-2007, 23:50   #41
Staj.Av.Selçuk

yitmek mi daha zor...
yoksa yitirmek mi...
yatırıp kulağını bir tren rayına...
beklemek mi...
hangisi...
bak umutlarımı kırmaktan...
nasırlaşmış ellerim...
yakılmış mektupların arasında...
yaktım balkahverengisi gözlerini...
üstelik...
onlarsız yaşayamayacığımı bile bile...

söylesene be...
hangisi daha zor...
yitmek mi...
yitirmek mi...
yoksa...
namussuz gecelerde
gözlerinsiz kalmak mı...
söyle hangisi daha zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Old 01-04-2007, 03:25   #42
Staj.Av.Selçuk

01.04.2007
saat:04:00

Hoşgeldim PİAM...Hayata inat hoşgeldin...Şükür kavuşturana...
Old 01-04-2007, 12:05   #43
_NALAN_

sen pia'sın ondandır sana hiç dokunamadan gittin elime başkası dokundu diye......
Old 01-04-2007, 12:07   #44
_NALAN_

sen pia'sın gördüğüm en güzel rüya ondandır rüyama başkası girdi diye bu gidişin...
Old 01-04-2007, 12:09   #45
_NALAN_

sen pia'sın saymıyorum gidişlerini kalışlarını anlatmıyorum artık içimdeki dehilzleri sustum sendin o hayalimdeki uyuşmuş ufak gözler....
Old 01-04-2007, 12:12   #46
_NALAN_

biliyorum geliceksin biliyorum ...
biliyorum ...
Old 01-04-2007, 12:55   #47
yağmurdamlası

Gelcek mi dersiniz?Gelsin artık diyoruz kırmızı halı sermesek de yollarında güller açsın istiyoruz belki fazla şımartacağız ya da çok şımaracağız bilmiyoruz ama gelsin artık bu ne bekleme......Dermişimmmmmmmm.....
Old 19-04-2007, 16:04   #48
yağmurdamlası

Pia belkemekle gelmiyormuş o gelip buluyormuş seni.....
Old 19-04-2007, 21:20   #50
yağmurdamlası

Ne bekle ne bekletil,ne sev ne de terket,bir düğüm ol ya da gizli bir sır acıyı çeken değil çektiren ol....Kıymet bilen yok seven dersen onu bana sorma ben de vardı adını koyamadığım bir şey ama bakıyorum o da dünyalık kalacak ben gidişimde bırakacaklarım arasında eski bir sayfa gibi sararıp solacak benzim gibi....Ne gerçek ki azrailin gelişine benzeyen bir şey var mı sevgi geçici mi geçici be dostum inanma ela gözlere bak dökülen dillere.....
Old 19-04-2007, 21:24   #51
_NALAN_

Pia
yok
var
kayıp
bulundu
buldu
kaybetti
tutamadı
uçtu puuuuuuuuuuuuf
Old 19-04-2007, 22:16   #52
yağmurdamlası

Pia yok
Manavda ayva çok
Dünyada yalana yer yok
Mahşerde alev çok
Sevgi kalplerde mi?
Ben gökte mi yerde mi?
Bu yazdıklarım saçmalık mı değil mi?
Ama piaya inanma...
Çünkü senin sevdiğin kadar sevilmiyorsun bunu anla...
Old 24-04-2007, 11:42   #53
yağmurdamlası

Bu pia başka ne sitede ne başka sitelerde....İsimden dolayı bir karışıklık olmasın. Belki bulduğumuzu sanıyoruz ama bilinmiyor bulunup bulunmadığı kayp gidiyor sen tutmak istesende kendini çekiyor uzaklara...Bence hayallerde bulacağız piayı ve gerçek hayatta pia hep yarım kalacak kalbimizdeki boşluğu tam dolduramayacak...Sen ne kadar istersen o kadar kaçıyorlar sen ne kadar istemezsen peşindeler...Karışık çok karışık bir durum ama işte zevkli ki çekiyoruz boyun eğiyoruz...
Old 24-04-2007, 11:47   #54
Staj.Av.Selçuk

Varsayılan tekzip:::)))))

Arkadaşlar site yönetiminden uyarı aldım.O yüzden bir açıklama yapma zorunluğu doğdu.Buradaki pianın gerek site üyeleri arasından gereksede dışarıdan herhangi bir şahsiyetle herhangi bir ilgisi yoktur.Pia hayali bir kahramandır. pia,anlatılamak isteneni bir süliete sokup nesnelleştirilmiş bir şekilde anlatılma çabasıdır.eğer bu durum rahatsızlıga neden olmussa rahatsız olan şahıslardan özür diliyorum.

Saygılarımla...
Old 25-04-2007, 23:08   #55
sade

pıa sözüm sanadır,duy benı;
neredesın bılıyorum ama yınede arıyorum senı,sen bı yanılsamasın aslında,çık artık içimden ,çık kı gerçek olsun hayat,sen sen bir yanılsamasın hayat gibi tıpkı.sen çekıp gıden çocukluğumsun,geri dönmeyecek.hangi yüreyı basmaya kalksam kalbıme yanımdaın,delılere özenır oldum ,onları sever oldum,onlar senı düşünmüyorkı ben gıbı.kımı sevmeye kalksam gözlerı sen gibi bakar.bakmasın sen bakma ,kımsenın gözleri sen gibi bakmasın.çık içimden,yada gitme,yanı yanı sen yanılsamasın,sen gittin ya geriye tek şey kaldı senden.sen gittin ya geriye benı korusun dıe,benı sensızlığe uğurlasın dıe meleğini gönderdın.sen ,pıam,sen bana meleğını yolladın,ona iyi bakıcam söz veriyorum..
Old 27-04-2007, 22:46   #56
yağmurdamlası

İçindeki çocuk öldüğünde piada ölür...Yeniden çağırabilir misin o çocuğu yeniden gönlünü alabilri misin yeniden saçlarını okşayabilir misin bilmiyorum ama ölüyü ne kadar diriltebilirsin ki?
Old 01-05-2007, 20:14   #57
sade

yokluğun yakar oldu artık.senı bulmak değil senı aramak için bile yakarken dünyayı,yoruldum artık.saçmasapan şeyler yapar oldum,kafam bozuk bugunlerde,kendıme kızar oldum,ama sana değil,sana kızmadım hiç,canımı en çok yaktığında bile sana hiç kızmadım.şimdi hasta gıbıyım,nereye baksam yabancı yüzler,insanları sevemeyorum artık.geldığını bılıyorum ,sesını duyamasamda göremesemde,geldığını bılıyorum.ama artık ıstemıyoru korkuyorum pıa,sendende sevgındende korkuyorum .gelme...
Old 02-05-2007, 00:40   #58
yağmurdamlası

Korkular ne kadara korkutsa da bu bedeni aşkla kavrulmuş olarak sunulunca kabımıza bizi kendine çekiyor.Kendimize kızan bizler aslında ne kadar kızmıyoruz desek de içimizde az şeyler söylemiyoruzdır sevdiğimize inan çok çok şeyler söylüyoruz ama neden bunlar hep aşk namaleri olur ki?Sabır bizi dener biz onda kalakalacağımızı sanırız ve yaşam bazen kendinildiğini okurken neden biz başka şeylerle kafamızdakinden kurtulmaya çalışırz.Olmayan şeyler var eksik kalan halkalar ama paslanan bir yaranın üzerine dökülen kızgın yağı gören yok mu be dediğim olur çoğu zaman...Haklıyı mı aramak gerek ya da görgü tanıklarını da kolundan tutup kadıya gitmek mi gerek aşkın suçlusunu mu aramak ve bir sonuca varmayı mı beklemek gerek?Bilmiyorum ama piayı beklemek değil onu aramakta değil...O olmayı isteyene de şans mı vermek gerek?
Old 24-06-2007, 23:27   #59
Staj.Av.Selçuk

gece soğuk...
yüreğimde alevler titremekte...
silik gözyaşalarıyla sulanmış bir zemin altında...
çürümekte aşk...

her gidişin bir dönüşü vardı...
öyle demiştin giderken...
işte o gidişte yitmişti aşk...
yitirilmişti aşk...

gece soğuk...
yosun gözlerin bak yine içimde...
yokluğunun dikenli yalnızlığı batıyor...
artık nefes yok...
yalnız son bir soluk...

gece çok soğuk...
içimde kalan son bir soluk...
sen...piam...
Old 25-06-2007, 13:57   #60
yağmurdamlası

Bu pialar kaç tane....Kaçıncı da takılı kalacaksın yoksa pia sandıkların sadece bir şaşırtmamı yoksa sen mi aldanıyorsun...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07380700 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.