Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 26-09-2008, 15:44   #2911
üye18332

Mutsuz

Bugün benim için çok özel bir gün ama HİÇ KİMSE * hatırlamadı....(doğum günüm değil.)

Üzüldüğümü i.e....

(*hiç kimse : en hatırlaması gereken kişiyi temsil ediyor ....)
Old 26-09-2008, 15:46   #2912
üye18332

Alıntı:
Alıntı:Yazan tobaccoexperayrıca ev işi yapmaktan da nefret ediyorum.

Ben de ben de bende ..............
Old 26-09-2008, 15:47   #2913
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
Bugün benim için çok özel bir gün ama HİÇ KİMSE * hatırlamadı....(doğum günüm değil.)

Üzüldüğümü i.e....

Bugün henüz bitmedi...
Old 26-09-2008, 15:53   #2914
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
Ben de ben de bende ..............

Ben de... ben de ... (daha küçüğü yok mu? )
Old 26-09-2008, 16:18   #2915
üye8180

Bugün şakacı bir memur arkadaşımla başka bir memuru işlettiğimizi i.e. Gülmekten katıla katıla bir mesaj çektik bu memur arkadaşa. ' ......um. Ciğerparem. Seni çok özledim. Eski günlerimizi unutamadım. Seni.... parkında bekliyorum. Öptüm ' Karısının eline geçmeden şakamızın anlaşılmasını ümit ettiğimi i.e.
Old 26-09-2008, 16:20   #2916
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Bugün şakacı bir memur arkadaşımla başka bir memuru işlettiğimizi i.e. Gülmekten katıla katıla bir mesaj çektik bu memur arkadaşa. ' ......um. Ciğerparem. Seni çok özledim. Eski günlerimizi unutamadım. Seni.... parkında bekliyorum. Öptüm ' Karısının eline geçmeden şakamızın anlaşılmasını ümit ettiğimi i.e.

Vakit geçirmeden bir itiraf mesajı çekilmesi gerektiğini i.e. )
Old 26-09-2008, 16:27   #2917
Atahun

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Vakit geçirmeden bir itiraf mesajı çekilmesi gerektiğini i.e. )

Bence telaşa gerek yok. Hertürlü ahval de bizim memur işini bilir.
Old 26-09-2008, 20:11   #2918
salimengin

Hasta halimle gözlerimi açıp balkondan havanın nasıl olduğuna bakmaya çalışırken karşı binanın çatısının komple uçup aşağı düştüğünü görünce şaşırdığımı itiraf ediyorum.
Old 26-09-2008, 21:53   #2919
halit pamuk

THS nin faydalarından biri de otobüs yolculuklarının sıkılmadan geçirilmesini sağlamak olduğunu itiraf ediyorum.
Old 26-09-2008, 22:35   #2920
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz

Üzüldüğümü i.e....

Hiç kimsenin güzel bir cezayı hakettiğini düşündüğümü i.e (belki de hatırlamıştır kim bilir)
Old 26-09-2008, 22:44   #2921
Atahun

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
Hiç kimsenin güzel bir cezayı hakettiğini düşündüğümü i.e (belki de hatırlamıştır kim bilir)

Belli ki hatırlamamış. Zaten gün de bitti.

Evet, bundan sonra emsal teşkil etmesi açısından "Hiç kimse" ye, (her kimse... ) kesilen faturadan haberimizin olması gerektiğini i.e.
Old 26-09-2008, 23:09   #2922
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Atahun

Evet, bundan sonra emsal teşkil etmesi açısından "Hiç kimse" ye, (her kimse... ) kesilen faturadan haberimizin olması gerektiğini i.e.

Sn Atahun u uzlaşmacı görmediğimi, en azından hatırlanmasına engel teşkil edecek sorunun ne olduğunu sorulmasından yana olduğumu i.e.

Sakin olun muhakkak önemli bir gerekçesi vardır ve telafi edilir.

(Bu arada malum şahıs mantıklı bir cevap olsa iyi olur gibime geliyor.)
Old 26-09-2008, 23:33   #2923
Kerem Özgündüz

Dikkat çalışmak istememek

Merhaba
Çalışmak istememeniz kanımca tahtil yapmamış olmanızdan,Monoton bir yaşam sürmenizden,Arkadaş ortamının zolumsuzluğundan veya ekonimik sorunlardan veyahutta ailevi nedenlerden olabilir.
Acilen yukarıda sayılan nedenlerden kurtulmanız gerekmektedir.
Kendinize HOBİ yaratın
Ayrıca ben gibi hayata hep neşe ile bakan sorunu sorun yapmayan bir arkadaş edinin
Mesajınızı bekliyorum.Hele bir tanışalım siz işi koşa koşa gidersiniz.
Önümüzde uzunca bir tahtil var yararlanın
Neşeniz bol olsun
Sevgiler

Kerem Özgündüz
Old 26-09-2008, 23:55   #2924
üye18332

Alıntı:
Yazan tobaccoexper

Alıntı:

ATAHUN

Sayın "Hiç Kimse" son dakikada hatırlamış gibi durumu kurtarmaya çalışmışsa da kurtaramadığını ve intikamımın korkunç olacağını, bilahare paylaşacağımı i.e...
Old 27-09-2008, 10:56   #2925
Armağan Konyalı

Unutmayınız ki erkekler ve balıklar unutkandır.
Old 27-09-2008, 11:33   #2926
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Sayın Armağan Konyalı'nın dostlarını asla unutmadığına şahidim...
Old 27-09-2008, 12:05   #2927
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Unutmayınız ki kadınlar ve denizkızları hiddetlidir
Old 27-09-2008, 12:40   #2928
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
Sayın "Hiç Kimse" son dakikada hatırlamış gibi durumu kurtarmaya çalışmışsa da kurtaramadığını ve intikamımın korkunç olacağını,
Alıntı:
Yazan av-ufuk
Neyse ki sevgi var... Sevgi hiddetten ve intikamdan daha güçlü bir duygudur. Yoksa dünyayı kan götürürdü.
Old 27-09-2008, 13:08   #2929
Gülümse

Alıntı:
Yazan av-ufuk

Hayatım boyunca hiç denizkızı ile tanışmadım. Eğer Av_Ufuk dostum onlardan biriyle tanıştırırsa, kendisine minettar kalacağımı i.e
Old 27-09-2008, 13:11   #2930
Av.Ufuk Bozoğlu

Ne zaman bir balık, bir erkekle anlaşır, o zaman bir deniz kızı bir fani ile tanışır

Yani
Old 27-09-2008, 21:55   #2931
halit pamuk

Ben sadece kara kızlarından korkuyorum. Deniz kızları hiddetli olsa da bir şey yapmaz.
Old 27-09-2008, 22:07   #2932
üye8180

Kıskanç ve bir şeylerden nem kapmış bir kadından daha hiddetli ve tehlikeli bir fani olabileceğini düşünmüyorum.
Old 27-09-2008, 22:32   #2933
Nur Deniz

Nedensiz kıskanan çok nadir kadın olduğunu düşünüyorum.Ama zeki bir kadına karşı yapılan hatanın ceremesinin çok büyük olacağını da i.e.
Old 28-09-2008, 00:20   #2934
Nur Deniz

Çok şanslıyım.

Bir hayat kurtarmadan sonra insanların gözlerindeki minnet dolu bakışın üstüne bakış tanımıyorum.

Sevdiğim işi yapabildiğim için, ve işimi iyi yaptığım söylenildiği için çok ama çok şanslı olduğumu itiraf ediyorum.

Depresyon mu, o da ne ki?

Bir acil müdahale , anında mutlu olmama neden olabiliyor.
Old 28-09-2008, 00:59   #2935
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan THS İtiraf.com

Alıntı:
Kıskanç ve bir şeylerden nem kapmış bir kadından daha hiddetli ve tehlikeli bir fani olabileceğini düşünmüyorum.

Bu ifadeye kesinlikle katıldığımı itiraf ediyorum.

Fani değil, hiçbirşey.
Old 28-09-2008, 01:03   #2936
Gülümse

Alıntı:
Kıskanç ve bir şeylerden nem kapmış bir kadından daha hiddetli ve tehlikeli bir fani olabileceğini düşünmüyorum

Kıskanç ve bir şeyden nem kapmış bir erkek ile kadın arasında ki farkı anlamadığımı i.e
Old 28-09-2008, 01:25   #2937
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Erkekler dikkatsizdir. Kadınlar ayrıntılara takılır.

Bu nedenle genellikle kadınlar aldatmaz, erkekler aldatır.

Kimle?

Bence karısını aldatan erkek kadart kocasını aldatan kadın vardır. Fark erkek belli eder kadın belli etmez.

Yoksa bir erkek karısını kim ile aldatır? Bir kadınla. Bütün erkekler aynı kadınla mı karılarını aldatıyor? Hayır.
Old 28-09-2008, 02:56   #2938
üye18332

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Nedensiz kıskanan çok nadir kadın olduğunu düşünüyorum.Ama zeki bir kadına karşı yapılan hatanın ceremesinin çok büyük olacağını da i.e.

Old 28-09-2008, 03:33   #2939
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Kadınlar için neden gerekli mi? kuşku yeterli değil mi!
Old 28-09-2008, 05:25   #2940
Gülümse

Alıntı:
Erkekler dikkatsizdir.

Psikologlar bunu, erkeğin yakalanma isteğini olarak açıklıyorlar. "Lütfen yakala beni ve bana engel ol..."
Bu konuyu derinleştirecek yerin "itiraf" olmadığını i.e
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08747697 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.